á Bystrica - MBK Tavros Športové gymnázium Žilina "A" 78:117 (39:63). Body Žiliny: Antoš 36, Filo 23, Tilandy 20, Šoška 19, Tabačár 12, Chrenák 4, Šoška 2 a Kušnier 1.
1. D. Kubín 12 11 1 1407:768 23
2. Žilina A 12 11 1 1363:818 23
3. Žilina B 13 9 4 1267:825 22
4. Prievidza 12 8 4 1060:879 20
5. Handlová 12 6 6 967:926 18
6. B. Bystrica 12 5 7 926:1033 17
7. Žiar n/H 13 4 9 972:1216 15
8. P. Bystrica 13 2 11 759:1457 15
9. L. Mikuláš 13 0 13 610:1409 13
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín kadetov - 15., 16. a 17. kolo: BK Fatran Žilina - BBK Bánovce nad Bebravou 81:65 (39:24). Body Žiliny: Chodelka 34, Káčer 16, Oravec 10, Mičian 8, Haviar 5, Moravčík 4, Šoška a Faith po 2. BK Fatran Žilina - HBK Prievidza 63:75 (31:36). Body Žiliny: Káčer 14, Mičian 13, Oravec 10, Šoška 8, Faith a Chodelka po 6, Moravčík 4 a Haviar 2. BKP Banská Bystrica - MBK ZŠ Limbová Žilina "B" 68:57 (29:39). Body Žiliny: Matiaška 17, Paďour 13, Šlenker, Holiš a Kemka po 6, Hanuliak 5, Hájek 4. BKP Banská Bystrica - MBK ZŠ Limbová Žilina "A" 25:104 (16:50). Body Žiliny: Sládek 19, Ďurana 17, Vavrík 16, Hrenák a Uhrina po 12, Lazar a Lauko po 9, Kuba 8, Dobroň 2.
1. P. Bystrica 17 15 2 1580:1017 32
2. D. Kubín A 14 14 0 1894:580 28
3. Žilina A 15 13 2 1444:734 28
4. Handlová 17 10 7 1402:1366 27
5. Prievidza 16 10 6 1442:982 26
6. Žiar n/H 16 10 6 1367:1130 26
7. Fatran ZA 17 5 12 985:1411 22
8. Lučenec 16 5 11 1297:1250 21
9. Žilina B 15 5 10 982:1296 20
10. B. Bystrica 15 4 11 794:1433 19
11. D. Kubín B 14 3 11 917:1468 17
12. Bánovce n/B 16 0 16 557:1994 16
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín kadetiek - 12. kolo: ŠŠK Žilina - BK Elán Lučenec
76:51 (31:27). Body Žiliny: Samková 30, Jaššová 25, Moravčíková 14, Slašťanová 6, Čelková 1.
1. Ružomberok 12 11 1 1111:523 23
2. UMB B. Bystrica 12 11 1 834:492 23
3. Handlová 12 10 2 981:660 22
4. Lokomotíva ZA 12 8 4 979:686 20
5. AGM B. Bystrica 12 7 5 834:792 19
6. Prievidza 11 4 7 696:759 15
7. D. Kubín 12 3 9 707:1087 15
8. ŠŠK Žilina 12 2 10 634:991 14
9. Lučenec 11 3 8 633:725 13
10. Zvolen - Tepličky 12 0 12 446:1120 12
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín starších žiačok - 7. dvojkolo: Body Tepličky nad Váhom: Cesneková 18 v prvom a 10 v druhom zápase, Šeligová 9 + 12, Jandová 8 + 8, Gápová 8 + 5, Martinčeková 7 + 6, Nemčeková 5 + 7, Hanuliaková 4 + 4, Mária Ďuranová 4 + 2, Bajsová 2 + 0, Šúľovcová 0 + 3, Martina Ďuranová 0 + 2, Oravcová 0 + 2.
1. UMB B.Bystrica 14 12 2 667:495 26
2. Ružomberok 12 12 2 922:306 24
3. Teplička n/V 14 7 7 716:557 21
4. Prievidza 12 7 5 625:544 19
5. AGM B.Bystrica 10 8 2 499:359 18
6. Lučenec 10 6 4 468:398 16
7. Zvolen-Tepličky B 12 2 10 421:644 14
8. Zvolen-Tepličky A 10 2 8 294:523 12
9. MRM ZA 10 2 8 235:475 12
10. Handlová 12 0 12 238:784 12
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín starších žiakov - 5. dvojkolo: MBK ZŠ Limbová Žilina - ŠBK Handlová 58:44 (34:17) a 61:59 (21:31). Body Žiliny: Mravec 16 + 31, Mičian 10 + 15, Repa 10 + 0, Pekár 7 + 3, Beňadik 6 + 2, Mihál 4 + 0, Haviar 3 + 8, Kubiš 2 + 2.
1. Handlová 10 8 2 737:451 18
2. Žilina 10 8 2 592:443 18
3. Žiar n/H 10 7 3 707:411 17
4. P. Bystrica 10 6 4 610:515 16
5. D. Kubín 10 5 5 706:534 15
6. Prievidza 10 4 6 515:624 14
7. B. Bystrica 10 2 8 439:604 12
8. Ružomberok 10 0 10 188:912 10
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín starších minibasketbalistiek - 3. dvojkolo: Domček Dolný Kubín - BK Teplička nad Váhom 13:27 (:21) a 10:24 (4:12). Body Tepličky nad Váhom: Kyselová 18 + 11, Káčerová 13 + 10, Hausnerová 4 + 2, Grinčová 2 + 1, Petreková 1 + 0, Valášková 0 + 4.
1. Ružomberok 6 6 0 356:75 12
2. B. Bystrica 6 4 2 253:152 10
3. Teplička n/V 6 4 2 232:143 10
4. ZŠ Zvolen-Tepličky 6 2 4 116:207 8
5. D. Kubín 6 2 4 81:257 8
6. Prievidza 6 0 6 84:288 6
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín mladších žiakov - 4. dvojkolo: ŠBK Handlová - MBK ZŠ Limbová Žilina 77:31 (33:13) a 76:29 (45:9). Body Žiliny: Hruška 9 + 15, Dopita 7 + 2, Kubjatko 5 + 3, Obr 5 + 1, Zeman 2 + 3, Brezáni 1 + 1, Horáček 1 + 4, Jáger 1 + 0.(jh)
1. Handlová 10 9 1 652:291 19
2. Žiar n/H 10 8 2 731:315 18
3. D. Kubín 8 8 0 584:262 17
4. Lučenec 8 7 1 656:235 15
5. Prievidza 10 2 8 400:593 12
6. P. Bystrica 10 2 8 452:707 12
7. L. Mikuláš 8 2 6 335:528 10
8. Žilina 8 2 6 320:546 10
9. Bánovce n/B 8 0 8 114:767 8
Liga mladých mužov: 8. kolo: Levice - Žilina 90:83, 9. kolo: Lučenec - Žilina
91:127.
1. Svit 9 8 1 904:598 17
2. Levice 9 8 1 828:629 17
3. D. Kubín 9 7 2 829:531 16
4. Žilina 9 7 2 811:741 16
5. Prievidza 9 5 4 777:656 14
6. Pezinok 9 5 4 667:748 14
7. Handlová 9 4 5 756:813 13
8. Sp. N. Ves 9 4 5 641:765 13
9. CON Bratislava 9 3 6 678:711 12
10. SPU Nitra 9 1 8 635:782 10
11. Lučenec 9 1 8 609:870 10
12. P. Bystrica 9 1 8 570:869 10
Autor: kil