II. liga
ŠKST Centrum Žilina B - ŠKST Ružomberok B 16:2, P. Horváth 4,5, P. Kucko 4,5, T. Kucko 4,5, A. Kucko 2,5. ŠKST Centrum Žilina B - Stavbár Banská Bystrica 16:2, P. Horváth 4, P. Kucko 4, T. Kucko ml. 4, A. Kucko.
IV. liga
Čadca C - Snežnica B 10:8, Kupka 3,5, Kormanec 3,5, P. Haviar 2,5, Čimbora 0,5 - Krško 3, Mintál 2, Sládek 2, Nagy 1. Čadca D - Centrum Žilina žiaci A 13:5, Mudrík 4,5, P. Jakubec 4,5, Maják 2,5, Šulgan 1,5 - Jelšík 2, Meisel 2, Martin Smatana 1. Radoľa B - Višňové B 9:9, Šustek 4,5, Svrček 2,5, Hunčík 2 - Kováčik 3,5, Ďuratný 2,5, Kucko 2, Valica. Centrum Žilina F - BCI Žilina 3:15, Parač 1, Kupčák 1, Molnár 1 - Juráš 4,5, Rapán 3,5, Babík 3,5, Stacho 3,5. Teplička nad Váhom B - Zákopčie A 5:13, J. Šeliga 2, D. Zajac 1, P. Markuš 1, Miro Markuš 1 - Tremboš 4,5, Freiwald 4,5, P. Franek 2,5, Faldík 1,5.
1. BCI Žilina 10 10 0 0 144:36 30
2. Zákopčie A 10 8 0 2 109:71 26
3. Čadca C 10 6 1 3 99:81 23
4. Radoľa B 10 5 2 3 103:77 22
5. Snežnica B 10 5 1 4 92:88 21
6. Centrum E 10 5 1 4 104:76 21
7. Teplička B 10 4 2 4 90:90 20
8. Višňové B 10 3 1 6 86:94 17
9. Čadca D 10 3 0 7 70:110 16
10. Centrum F 10 2 0 8 67:113 14
11. Centrum žiaci A 10 0 0 10 26:154 10
V. liga
Centrum Žilina G - Višňové C 13:5, Čerňan 4,5, Kupčák 4,5, Platzner 2, Frlička 1, Kraus 1 - Valica 1,5, M. Michalovič 1,5, Rudolf Čulák 1, Róbert Čulák 1. Radoľa C - Čadca E 11:7, Kultán 4, Ševec 4, Andel 2, M. Sága 1 - Kormanec 2,5, Jakubec 2,5, P. Haviar 1,5, P. Hlušek 0,5. Snežnica C - Bytča C 8:10, Nagy 3, Kaper 1,5, Matúš 1,5, Ukrop 1, Sládek 1 - M. Golbinec 4,5, J. Golbinec 2,5, Garabík 2, Adamov 1. Stará Bystrica - Trnové A 9:9. ZŠ Martinská Žilina - Stránske C 13:5, Mlynárová 3,5, Brathová 3,5, Š. Brath 3,5, P. Brath 2, R. Brath 0,5 - Bohovič 4, Bohovičová 1. Strečno - Kysucký Lieskovec A 11:7, Zrelica 4,5, L. Oberta 4,5, Trnka 1, Klocáň 1 - Obernauer 2, Staník 2, P. Franek 1,5, M. Franek 1,5.
1. Radoľa C 11 7 3 1 112:86 28
2. Bytča C 11 8 1 2 123:75 28
3. Trnové A 11 8 1 2 118:80 28
4. Centrum G 11 6 2 3 118:80 25
5. S. Bystrica 11 5 2 4 102:96 23
6. Višňové C 11 5 1 5 103:95 22
7. Snežnica C 11 4 2 5 103:95 21
8. K. Lieskovec A 11 5 0 6 102:96 21
9. Strečno 11 3 2 6 98:100 19
10. ZŠ Martinská 11 2 4 5 85:113 19
11. Čadca E 11 3 1 7 80:118 18
12. Stránske C 11 0 1 10 44:154 12
VI. liga
Zákopčie B - Trnové B 12:6, Golis 4,5, Faldík 3,5, Čepčár 3,5, Hlasica 0,5 - Kuba 2, Pavlík 2, Broz 1, Podhorec 1. Čadca F - Centrum Žilina žiaci B 3:15,
M. Cisárik 2, Capek 1 - Štecák 4,5, Rizman 3,5, Dolinaj 3,5, Bachratý 3,5. Tepláreň Žilina B - Trnové C 12:6, Čičút 4,5, Závédský 3,5, Matejička 3, Kubík 1 - Šugar 2,5, Danaj st. 2, P. Tavač 1,5. Višňové D - Teplička nad Váhom C 8:10, Kováč 4, Majtán 2, T. Pagáč 2 - Janiš 3,5, Tomáš Markuš 2,5, Matúš Markuš 2,5, Frniak 1,5. Kysucký Lieskovec B - Bytča D 2:16. Rajec B - Tepláreň Žilina A 7:11.
1. Tepláreň A 10 10 0 0 141:39 30
2. Zákopčie B 10 8 1 1 122:58 27
3. Rajec B 10 8 0 2 120:60 26
3. Teplička C 10 8 0 2 120:60 26
5. Trnové B 10 6 0 4 109:71 22
6. Trnové C 11 5 0 6 104:94 21
7. Višňové D 10 5 0 5 110:70 20
8. Bytča D 10 5 0 5 88:92 20
9. Centrum žiaci B 10 4 0 6 78:102 18
10. Čadca F 10 2 2 6 65:115 16
11. Tepláreň B 11 1 2 8 77:121 15
12. Radoľa D 10 1 0 9 22:158 12
13. K. Lieskovec B 10 0 1 9 32:148 11
Stan cup 2004
Stolnotenisový nadšenec Stanislav Miškuf zorganizoval 19. decembra Stan cup dvojčlenných družstiev. Turnaja sa zúčastnilo 12 družstiev zo Žiliny, Čadce, Lazian, Višňového a Stránskeho. Na prvých troch miestach sa umiestnili: 1. M. Dusa a R. Gabarík, 2. P. Kucko a A. Kucko, 3. V. Říha a R. Holeša.
Autor: ii