Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Jablonové a Petrovice nadeľovali

III. TRIEDA sk. B

Veľké Rovné – Hôrky 2:1 (0:1), 70. M. Hnidzík, 75. P. Šedivý - 30. Pet. Sagan. Už v 10. min však nepremenil penaltu Frolo, keď loptu poslal iba do tyče. Hostia sa po polhodine hry ujali vedenia, keď Pet. Sagan premenil svoj nájazd na domáceho brankára. V druhom polčase hrali domáci o niečo bojovnejšie a podarilo sa im zvrátiť výsledok v ich prospech. Najskôr vyrovnal strelou z 11-tich metrov Hnidzík, ktorý o päť minút neskôr nezištne prihral P. Šedivému a ten do prázdnej brány vsietil druhý a rozhodujúci gól. R Martinec st., 50. ŽK: Korček - Ľub. Sagan, Suja, Pallo. V. ROVNÉ: T. Šedivý – Guláš, Ovčík, Korček, Frolo (46. Mich. Krigovský), Mikula, Pauček (85. Mir. Krigovský), Ovseník (28. P. Šedivý), Hnidzík, Škero, Pacík. HÔRKY: Mir. Ďurkovský – Mandúch, Juraj Špánik, Chládek, Pallo, Úkrop, Ľub. Sagan, Suja, Pet. Sagan, Kačiak, Židek.
Jablonové – Kolárovice 4:0 (3:0), 8. a 16. P. Čička, 21. Butko, 78. P. Tarhaj. Domáci chceli potvrdiť získané body zvonku, čo začali napĺňať už od začiatku. Po dvoch hlavičkách Petra Čičku bolo už po štvrťhodine hry rozhodnuté a vynikajúcu polhodinku domácich uzatvoril tretím gólom po zemi Butko. Jablonové sa potom uspokojilo s náskokom a ďalší gól pridal až v 78. min. P. Tarhaj. R Papík. 100. ŽK: Durák, Králik (Kolárovice). JABLONOVÉ: Mar. Krajči – Jur. Krajči, Joz. Krajči, Jur. Hanulík, M. Čička, M. Tarhaj (80. Lukáčik), Butko, Joz. Hanulík, Joz. Čička, P. Tarhaj, Martin Krajči (65. Danížek), P. Čička. KOLÁROVICE: Lipka – Králik, Durák, Kubáň, Tatala, Bunča, Dorušinec, Noga, Hrobárik, Mužík, Piačko.
Svederník – Petrovice 1:4 (0:2), 85. J. Cedzo – 30. a 35. Mar. Černek, 55. Hladký, 62. P. Adamík. Hostia mali v prvej polhodine problém kombinovať na zlom teréne. Dva rýchle góly v priebehu piatich minút ich však upokojili a v druhom polčase sa po ďalších dvoch presných zásahoch zápas už len dohrával. Domáci stihli pred koncom hlavičkou po rohu zaznamenať aspoň čestný úspech. R Krupík 200. ŽK: Pešek, J. Cedzo. SVEDERNÍK: Benko – Pešek, Zvarík, Polka, Husár, Gallo, A. Cedzo, Eichler, Zbořil, J. Cedzo, Kačeriak (Polka). PETROVICE: Š. Adamík – Hvorečný, Valíček, Vrbka, Dorušinec, M. Černek, Mar. Černek, Šebeňa, Hladký, P. Adamík, Š. Caránek (70. P. Cigánik).
Ovčiarsko – Divina 0:1 (0:1). V Ovčiarsku videla hŕstka divákov vyrovnaný zápas, v ktorom sa domáci nevedeli z viacerých šancí presne trafiť. V 15. min. vykopávali hostia po hlavičke J. Galbavého z bránkovej čiary. Z ojedinelej šance sa po polhodine zápasu dostali Divinčania do vedenia, ktoré už z rúk nepustili. R Gašpierik, 30. OVČIARSKO: Novotný – Laščiak, Nekoranec (70. Kotuláč), Rašovec, M. Habáň, J. Galbavý, L. Galbavý, Čilík, Zelník (46. V. Habáň), Martinček, Mar. Habáň. DIVINA: Slovák – Puráš, Meliš, Poljaček, Bukový, P. Ovečka, Hroš, Čuraj, Kaper, Lašút, Kováčik.
1. Petrovice 10 7 2 1 28:9 23
2. Hliník 9 6 1 2 20:11 19
3. Divina 10 6 1 3 20:14 19
4. Jablonové 10 5 1 4 24:15 16
5. Hôrky 10 5 0 5 29:20 15
6. Kolárovice 9 4 2 3 20:21 14
7. Ovčiarsko 10 3 1 6 13:23 10
8. Veľké Rovné 10 2 2 6 11:21 8