Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ


III. LIGA, 22. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: Bytča – Zvolen (Likavcová – Repa, Horák – Kahan), Žilina B – Čadca (10.30, K. N. M, I. Szabó – Horváth, Glončák – Truban). IV. LIGA sk. SEVER, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: D. Hričov – Stráňavy (Reguly – Paňko, Ondruš – Dolník), L. Lúčka – Tvrdošín (Drapáč – Perašín, Tilesch – Ševec), Lisková – Bánová (Juhász – Forgon, Löcsös – Roštár). V. LIGA, sk. A, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: S. Bystrica – Varín (Švec – Tomčík, M. Poliak – Pavlák), Makov – Rajec (Škvarek – Kuteľ, Jacko – V. Ďurana), Rosina – Predmier (Beňo – Lauček, Droppa – Liška), Belá – Trnové (Sitár – Brodňan, Čunderlík – Meliš), Teplička – Strečno (Dobroň – Horváth, Glončák – Piatek). I. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Zbyňov – Kotešová (Martinec st., Kováč, Krajčí), Zádubnie – Dlhé Pole (Bariak, M. Rogoň, Hruboška), Rajecké Teplice – Závodie (Sklenár, Gašpierik), Bytčica – Bánová B (Skukálek, Sobola, I. Krško), Turie – Hrabové (Krupík, Capko, Schmidt, Rašov – Hlboké (Žiar, Matejčík, Šupka), N. Lúčka – Višňové (Krajči, Hôrecký). II. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Divinka – Považský Chlmec (Gaňa, Mikurda, Taraba), Stránske – Kotrčina Lúčka (Milo, Rybárik, Snadanus), Terchová – Podhorie (Skotnický, Lemeš), Súľov – Lietava (Šedík, R. Martinec), Štiavnik – Krasňany (Taraba, Coma), Kamenná Poruba – Fačkov (Chaban, Masár), Horný Hričov – Hričovské Podhradie (Tarač, Peťko). III. TRIEDA sk. A, 16. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Dolná Tižina – Veľká Čierna (Gábriš, Vaškovič), Zástranie – Brodno (Melo, Cinko, Baláž), Nededza – Zádubnie B (Daubrava, Juríček), Kunerad – Bitarová (Wojčík, Oravec), Rajec B – Gbeľany (7. 5., Wojčík, Šedík). III. TRIEDA sk. B, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Veľké Rovné – Kolárovice (Bačinský, Ondrušík), Hôrky – Hliník (Papík, Kubo), Jablonové – Petrovice (Bugáň, Bugala, Papík), Svederník – Ovčiarsko (Hazda, Kudelka).
DOHRÁVKY: III. LIGA, 16. kolo – streda 4. mája 2005 o 17.00 h: Bytča – Žiar (T. Kučera – Horný, Pavol Turňa – Ševec), Žilina B – D. Kubín (Staník – Petrák, Špila – Baják). IV. LIGA sk. SEVER, 14. kolo – streda 4. mája 2005 o 17.00 h: D. Hričov – Rudinská (Harezník – Drapáč, Vrtich – Kmoško), Martin – L. Lúčka (Braučok – Peter Turňa, Malček – Šmilňák), Lisková – Stráňavy (Tilesch – Náther, Mihálka – Kanka), Bánová – Tvrdošín (Vojtek – Zelezník, Lisická – Roštár). V. LIGA sk. A, 14. kolo – streda 4. mája 2004 o 17.00 h: Rosina - Makov (Ivanič – Vojvoda, Tomčík – Muráň), Belá – S. Bystrica (Uhorskai – Frančák, Kuska – Tomčík), Teplička – K. N. Mesto B (Droppa – Švec, Jacko – Borcovan), Strečno – Urín (Tutura – Škvarek, Masár – Babka), Trnové – Rajec (Chovanec – Petrák ml., Tomáš – Majsniar), Predmier – Raková (Čunderlík – Sitár, Blahušiak – Ručka).
DORAST
I. LSD, 24. kolo – sobota 7. mája 2005 o 11.00 h: Žilina – Slovan (SFZ – Petrák st., Špila – SFZ). I. LMD, 24. kolo – sobota 7. mája 2005 o 13.30 h: Žilina - Slovan (Ďuroška – Špila, Petrák st). III. LSD a LMD, 22. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 10.00-12.30 h: Ružomberok B – Bánová (7. 5. o 10.30-13.00, Ľubochňa, Tilesch – Mihálka, ObFZ LM – Šmilňák), Radvaň B – Bytča (7. 5., T. Kučera – Jodas, ObFZ BB – Romanec). IV. LIGA sk. SEVER, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 14.00 h: D. Hričov – Stráňavy (7. 5. o 16.30, Korista – Brodňan), Štiavnik – Rajec (Coma – ObFZ ZA), Rosina – L. Hrádok (Droppa – Lauček – Liška), Belá – Rudina (Čunderlík – Brodňan), Lisková – Strečno (7. 5. o 16.30, Drapáč – Švec). V. LIGA sk. A, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 14.00 h: Podvysoká – Varín (Drozd – ObFZ CA), Staškov – Žilina C (Staškovan – ObFZ CA), Bytčica – Raková (Perašín – Tilesch), K. Lieskovec – Predmier (Šulek – Pavol Turňa – Orság), K. Poruba – Divina (Masár – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Mojš – Kotešová (Juríček – Daubrava), Hôrky – Terchová (Kubo, Papík), Rajecké Teplice – Podhorie (Gašpierik, Sklenár), Veľké Rovné – Dlhé Pole (Ondrušík, Bačinský), Kunerad – Trnové (Oravec, Wojčík), Teplička – Višňové (Glončák, Horváth). II. TRIEDA, 16. kolo – nedeľa 8. mája o 14.00 hod: Dolná Tižina – Považský Chlmec (Vaškovič, Gábriš), Zádubnie – Krasňany (M. Rogoň, Bariak), Zástranie – Nededza (Cinko, Melo), Petrovice – Rašov (Matejčík, Žiak).
DOHRÁVKY: III. LSD a LMD, 16. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 14.30-17.00 h: D. Kubín – Bánová (Baranček – Paňko, ObFZ DK – Balko), Čadca – Bytča (Špila – Cerchlan, ObFZ CA – Dolník). IV. LIGA sk. SEVER, 14. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 17.00 h: D. Hričov – Zuberec (Cimprich – Zachar), Rosina – Košťany (L. Ondák – Holeša), Belá – Štiavnik (Vorel – Gamboš), Lisková – Stráňavy (Migaľová – Pagáč), Strečno – Rajec (Krško – Žeriava). V. LIGA sk. A, 14. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 17.00 h: Skalité – Bytčica (Halfar – ObFZ CA), K. Poruba – Podvysoká (Korista – Vachan), Radoľa – Varín (Ježík – ObFZ CA), Divina – Žilina C (Brodňan – Ondruš), Predmier – Raková (Dobroň – Rolko). I. TRIEDA, 16. KOLO – piatok 6. mája o 16.30 hod: Mojš – Rajecké Teplice (Wojčík, Chaban), Veľké Rovné – Hôrky (M. Rogoň, Taraba), Kunerad – Terchová (Juríček, Oravec), Teplička – Podhorie (Hazda – Daubrava), Višňové – Dlhé Pole (Rybárik, Kúdelka), Trnové – Hrabové (Strna, Bugala). II. TRIEDA, 12. kolo – piatok 6. mája o 16.30 hod: Dolná Tižina – Zástranie (Strna, R. Martinec), Petrovice – Zádubnie (Rolko, Papík), Horný Hričov – Krasňany (Ondruš, Krajči), Gbeľany – Nededza (Vachan, Skotnický).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Revúca – Žilina (Parobek – Löcsös, Siman), B. Bystrica – Belá (um. tráva, Šulek – Kratochvíla, Veky). II. LSŽS a LMŽS, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Zborov – Žilina B (8. 5. o 12.30-14.30, ObFZ CA – ObFZ CA), Z. Poruba – L. Hrádok (8. 5. o 12.30-14.30, Farský – Šalata). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Skalité – V. Rovné (12.30-14.30, Staškovan – Halfar), Makov – Rajec (Kubala – Cimprich), Žilina C – Strečno (L. Ondák – Gamboš), Bytča – Staškov (Brodňan – Korista). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 18. kolo – sobota 7. mája o 10.0 hod. a 12.00 hod: Stráňavy – Bánová (Podhradský, Vachan), MŠK Žilina D – Kamenná Poruba (Ondruš, Rolko), Bytčica – Zbyňov (Červený, Kardoš), Rajecké Teplice – Lietavská Lúčka (Bačinský, Juríček), Rosina – Višňové (Wojčík, Šupej), Varín – Krasňany (Taraba, Krajíček), Belá B – Štiavnik (Martinec st., Hazda), Terchová – Predmier (Martinec ml., R. Martinec). II. TRIEDA sk. A, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Turie – Stránske (R. Martinec), Ďurčíná – Fačkov (Juríček), Babkov – Lietava (Martinec st.), Hôrky – Lietavská Svinná (Lemeš), Jasenové – Dolný Hričov (Paňák). II. TRIEDA sk. B, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Trnové – Nededza (M. Rogoň), Zádubnie – Brodno (Rybárik), Mojš – Brezany (Peťko), Dolná Tižina – Kotrčina Lúčka (Krajíček), Nezbudská Lúčka – Gbeľany (Šupej). II. TRIEDA sk. C, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Súľov – Kotešová (Rolko), Divinka – Petrovice (Kardoš), Jablonové – Hrabové (Ondruš), Rašov – Hlboké (Hôrecký), Hričovské Podhradie – Bitarová (Vachan).
DOHRÁVKY: I. LSŽS a LMŽS, 15. kolo – streda 4. mája 2005 o 13.00-15.00 h: Belá – Č. Balog (Uhorskai – Kuska, Gamboš), Martin – Žilina (16. kolo, 26. 4., Fizel – Kapusta, Blahušiak). II. LSŽS a LMŽS, 14. kolo – utorok 3. mája 2005 o 15.00-17.00 h: Z. Poruba – Ružomberok B (Perašín – Chudý), Dlhá – Žilina B (Baranček – Paňko). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 14. kolo – utorok 3. mája 2005 o 15.00-17.00 h: Žilina C – Makov (Ďuroška – Knapec), Bytča – Skalité (Coma – Gamboš), Radoľa – V. Rovné (Chovanec – ObFZ CA), Staškov – Rajec (Kupka – Staškovan), Strečno – Raková (Hreus – Holeša).

Skryť Vypnúť reklamu
















Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  4. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  5. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  6. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  10. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 900
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 650
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 989
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 246
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 072
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 335
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 164
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 971
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 913
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

V novej generácii predajní Lidl už dávno nejde len o pohodlné nákupy.


9 h

V smere do Žiliny sa tvoria kolóny.


12 h

V dome sa nikto nenachádzal.


18 h

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 16 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred dažďom.


16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu