Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Na čele naďalej Nededza

III. TRIEDA sk. A

Veľká Čierna – Brodno 0:2 (0:0). Hostia z Brodna boli futbalovejší mali mierny tlak, v prvom polčase však vystrelili na súperovu bránu len dvakrát. Nevyužité šance boli aj na strane domácich, tí však urobili niekoľko chýb v obrane. Góly začali padať až v druhom polčase. Brodno si zaslúženie odviezlo z Veľkej Čiernej všetky tri body. R. Tarač, bez kariet, 50. VEĽKÁ ČIERNA: Bohdal J. – Lednický, Domanický Marek, Mucha P., Harant, Domanický Michal, Betinský (75. Hudek), Bohdal R., Harant Ľ., Harant R., Ťažký (65. Bohdal M.). BRODNO: Niník – Špirec, Bříza, Michalovič, Oravec, Coloň, Balta, Trnka, Fulka, Moravec, Krajči.
Mojš – Zádubnie B 5:1 (3:0). Bulejčík 2, Vršanský 2, Remek Ľ. Prvý polčas prebiehal v réžii domácich, ujali sa vedenia, mali aj veľa nevyužitých šancí. V druhom polčase sa hra vyrovnala. Hostia sa nevzdávali, zahodili tri gólové šance. naopak, domáci ku koncu stretnutia ešte svoje vedenie poistili. 50 divákov. ZÁDUBNIE B: Šašváry – Oravčík, Buňo, Sýkora, Hajser, Stárek, Gašpierik, Talafa, Studník, Hulín, Deák. MOJŠ: Solár - Svetko, Remek, Trizuliak, Rolko J., Šarközy, Hanus, Vršanský, Remek M., Bulejčík, Honko Š.
Zástranie – Bitarová 2:1 (1:1). 15. Martinek, 60. Poliak. Domáci začali hneď od začiatku náporom, ktorý vyvrcholil gólom kapitána Martinka. Hostia potom postupne vyrovnali hru, poistili obranu a podarilo sa im aj vyrovnať. Po zmene strán však hneď po nástupe dali domáci vedúci gól a už nepustili súpera do šancí. Bitarovej sa už nepodarilo vyrovnať. ŽK: Mičica, 100 divákov. ZÁSTRANIE: Kuba – Mičica P., Martinek, Gašpierik M., Remiš, Lisko J., Lisko M., Gašierik L., Janči, Kopas, Poliak. BITAROVÁ: Labuda – Capanda, Tomaščík, Turčík, Krajčí, Labuda J., Gaňa K., Ďžalaj, Tvrdý, Gaňa M., Gaňa Z.
Kunerad – Rajec B 4:0 (2:0). Kazimír 2, Baránek, Prieložný. V Kunerade sa hralo slušné stretnutie. Šance boli viac na strane domácich, hostia sa sústredili na obranu. Dva góly padli po štandardných situáciách, dva z diaľky. Víťazstvo domácich mohlo byť aj vyššie, ale Kunerad nepremenil v druhom polčase jedenástku. Hostia hrali len deviati. R. Peťko, bez kariet, 30. KUNERAD: Capko – Remenec P., Tuhý, Horník L., Prieložný, Remenec J., Kavecký, Kazimír J., RAJEC B: Lietavec – Dubec, Dávidík J., Ďurec, Dávidík P., Albert, Imrišek M., Imrišek Martin, Najman, Gelatík, Babčan.
1. Nededza 14 12 1 1 42:25 37
2. D. Tižina 14 11 1 2 37:10 34
3. Brodno 15 11 0 4 39:16 33
4. Zástranie 16 9 2 5 33:25 27
5. Kunerad 14 6 3 5 29:24 21
6. Bitarová 16 6 3 7 20:20 21
7. Mojš 15 5 2 8 31:29 17
8. Zádubnie B 15 3 3 9 17:36 12