Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ

III. LIGA, 26. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Kysucký Lieskovec – Žilina B (Fízel – Šulek, Urda – Repa), Bytča – Revúca (Staník – Petrák st., Špila – Kondek). IV. LIGA, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Martin – Dolný Hričov (10.30, Drozd – Debnár, Kuzma – Piatek), Bánová – Rudinská (Náther – Vrtich, Repa – Hubka), Turčianska Štiavnička – Lietavská Lúčka (Perašín – Harezník, Ondruš – Jekkel), Námestovo – Stráňavy (Čuboň – Sitarčík, Braučok – Bubniak). V. liga, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Belá – Skalité (Vojvoda – Jakubjak, Frančík – Oravec), Teplička – Rosina (Grznár – Močiliak, Ježík – Šmilňák), Strečno – Oščadnica (Tomčík – Lauček – Horák – Kysel), Trnové – Makov (Kuteľ – Jacko, Droppa – Tomčík), Predmier – Stará Bystrica (Ivanič – Sitár, Škvarek – V. Ďurana), Rajec – Varín (Staškovan – Čambora, Dobroň – Piaček). I. TRIEDA, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Rašov – Zbyňov (Mikurda – Krupík), N. Lúčka – Turie (Martinec st. – Mackovčin – Sandanus), Višňové – Bytčica (Milo – Capko, Rogoň M. – Krajči), Hlboké – R. Teplice (Chaban – Kováč – Taraba), Hrabové – Zádubnie (Oravec – Lemeš), Bánová B – Kotešová (28. 5., Rogoň M. – Žiak, Martinec R. – Schmidt), Závodie – D. Pole (Hôrecký – Bugala). II. TRIEDA, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: K. Poruba – Divinka (Taraba – Brodňan, Sklenár – Rujbr), H. Hričov – Štiavnik (Bariak – Červený, Mihálik – Šupka), H. Podhradie – Súľov (Cinko – Bačinský), Fačkov – Terchová (Daubrava – Gašpierik – Papík), Krasňany – Stránske (Matejčík – Peťko), Lietava – P. Chlmec (Sobola – Skotnický), Podhorie – K. Lúčka (Kúdelka - Krajči, Bugáň – ObFZ). III. TRIEDA sk. A, 19. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Kunerad – D. Tižina (Gaňa – Juríček – Krško), Rajec B – Nededza (28. 5., Capko – Skotnický), Bitarová – Mojš (Skukálek – Vaškovič), Zádubnie B – V. Čierna (28. 5., Juríček – Cinko). III. TRIEDA sk. B, 17. kolo – nedeľa 29. mája o 17.00 hod: Svederník – Jablonové (Ondrušík – Martinec), Ovčiarsko – Hôrky (Papík – Kubo), Divina – Kolárovice (Šedík – Tarač – Baláž), Petrovice - Hliník (Žiak – Martinec R. – Hruboška).
DORAST
III. LSD a LMD, 26. kolo – nedeľa 29. mája o 10.00 hod. a 12.30 hod.: Bánová – Námestovo (12.00 a 14.30, Vrtich – Repa, ObFZ ZA – Baják), Ružomberok B – Bytča (28. 5. o 10.30 a 13.00, Ondruš – Kubačka, ObFZ LM – Hurík). IV. liga, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 14.30 hod: Belá – Dolný Hričov (Franček – Jakubjak – Oravec), Lisková – Rosina (28. 5. o 17.00, Žuffa – ObFZ LM), Strečno – Zuberec (Lauček – Horák – Kysel), Rudina – Košťany (28. 5. o 17.00, Ježík – Suhrada), Liptovský Hrádok – Štiavnik (28. 5. o 14.00, Močiliak – Droppa), Rabča – Stráňavy (14.00, Braučok – Sitarčík), Krásno – Rajec (Zelezník – Vojtek – P. Ďurana). V. liga, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 14.30 hod: Kamenná Poruba – Skalité (Brodňan – ObFZ ZA), Radoľa – Bytčica (28. 5., Chovanec – Grznár), Divina – Staškov (14.00, M. Poliak – Ježík), Predmier – Podvysoká (Ivanič – Škvarek – V. Ďurana), Žilina C – Varín (Závodie, Jacko – Droppa). I. TRIEDA, 23. kolo – nedeľa 29. mája o 14.30 hod: Kunerad – Mojš (Juríček – Gaňa), Podhorie – Terchová (Bugáň – Kúdelka), Višňové – V. Rovné (Capko – Milo), Trnové – R. Teplice (Vaškovič – Skukálek), Hrabové – Hôrky (Lemeš – Oravec), D. Pole – Kotešová (Ondruš). II. TRIEDA, 19. kolo – nedeľa 29. mája o 14.30 hod: H. Hričov – Petrovice (Červený – Bariak), Gbeľany – Zástranie (Peťko – Matejčík), Rašov – P. Chlmec (Krupík – Mikurda), Nededza – Krasňany (Vachan).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 23. kolo – sobota 28. mája o 10.00 a 12.00 hod: Nižná – Žilina B (Dvorštiak – Farský). III. LSŽ a LMŽ, 23. kolo – sobota 28. mája o 10.00 a 12.00 hod: Bytča – Čierne (Korenčík – Dobroň), Korňa – Žilina C (29. 5., ObFZ CA – ObFZ CA), Strečno – Skalité (L. Ondák – Hreus), Rajec – Veľké Rovné (Coma – Brodňan). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 3. kolo – sobota 28. mája o 10.00 a 12.00 hod: Bytčica – Varín (Kardoš – Šedík), Štiavnik – Višňové (Rolko – Krajči), Bánová – Belá B (Šupej – Daubrava), Teplička – Stráňavy (Krajíček – Červená), Predmier – MŠK D (Ondruš – Papík), Terchová – Rosina (Martinec R. – Martinec ml.), R. Teplice – Krasňany (Vachan – Podhradský), K. Poruba – L. Lúčka (Skotnický – Ondrušík), Zbyňov – D. Pole (Oravec – Juríček). II. A TRIEDA, 19. kolo – nedeľa 29. mája o 10.00 hod: Hôrky – Turie (Martinec st.), Jasenové – Babkov (Skotnický), D. Hričov – Ďurčiná (Šupej), L. Svinná – Stránske (Červená), Lietava – Fačkov (Krajíček). II. B TRIEDA, 17. kolo – nedeľa 29. mája o 10.00 hod: D. Tižina – Trnové (Mackovčin), N. Lúčka – Mojš (Kubo), Gbeľany – Zádubnie (Martinec ml.), K. Lúčka – Nededza (Vachan), Brezany – Brodno (28. 5., Martinec st.). II. C TRIEDA, 17. kolo – nedeľa 29. mája o 10.00 hod: Rašov – Súľov (Rolko), H. Podhradie – Jablonové (Martinec R.), Bitarová – Divinka (Bačinský), Hlboké – Kotešová (Ondruš), Hrabové – Petrovice (Papík).
DOHRÁVKY
DOSPELÍ: V. liga – streda 25. mája o 17.00 hod: Belá – Trnové (pôvodné delegovanie), Teplička – Strečno (Dobroň – M. Ondák, L. Ondák). DORAST: IV. liga – streda 25. mája o 17.00 hod: Štiavnik – Rosina (Sikora – Dobroň). ŽIACI: II. A TRIEDA, 10. kolo – piatok 27. mája o 16.00 hod: Hôrky – Ďurčiná (Vachan

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 999
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 246
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 404
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 952
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 029
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 932
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 226
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 914
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 713
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 603
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

3 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

9 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

10 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

9 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

7 h

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22. jan

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

12 h

Už ste čítali?