Štvrtok, 17. jún, 2021 | Meniny má AdolfKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ


III. LIGA, 27. kolo – nedeľa 5. júna 2005 o 17.00 h: Bytča – L. Mikuláš (Baranček – Kubačka, Horváth – Hurík), Žilina B – Ružomberok B (10.30, T. Kučera - Urda, Koša – Jekkel). IV. LIGA sk. SEVER, 24. kolo – nedeľa 5. júna 2005 o 17.00 h: D. Hričov – Krásno (Chmúrny – Náther, Ligas – Kysel), Stráňavy – T. Štiavnička (Cerchlan – Halfar, Paňko – Hubka), L. Lúčka – Trebostovo (Chládek – Čuboň, Drozd – Roštár), Valča – Bánová (Kubáni – Madera, Perašín – Kmoško). V. LIGA sk. A, 24. kolo – nedeľa 5. júna 2005 o 17.00 h: Skalité – Rajec (Švec – Jacko, Droppa – Piaček), Varín – Raková (Frančák – Farský, Kuteľ – Tomčík), K. N. Mesto B – Predmier (Tutura – Vojvoda, Chudý – Šmíd), S. Bystrica – Trnové (Holub – Uhorskai, Šalata – Rúčka), Makov – Strečno (Sitár – Hnilica, Kapusta – Oravec), Oščadnica – Teplička (Kratochvíla – Tršo, Škvarek – Perašín), Rosina – Belá (Kuska – Chovanec, Ondruš – Muráň). I. TRIEDA, 24. kolo – nedeľa 5. júna o 17.00 hod: Zbyňov – Závodie (Bugáň, Chaban, Michulek), Dlhé Pole – Bánová B (Bugala, Mikurda), Kotešová – Hrabové (Daubrava, Kováč), Zádubnie – Hlboké (Gašpierik, Žiak), Rajecké Teplice – Višňové (Bariak, Gaňa), Bytčica – Nezbudská Lúčka (Lemeš, M. Rogoň), Turie – Rašov (Taraba, Šedlík). II. TRIEDA, 24. kolo – nedeľa 5. júna o 17.00 hod: Divinka – Podhorie (Oravec, Milo), Kotrčina Lúčka – Lietava (J. Martinec, Mackovčin), Považský Chlmec – Krasňany (Juríček, Papík), Stránske – Fačkov (Bačinský, Sklenár), Terchová – Hričovské Podhradie (R. Martinec, Peťko), Súľov – Horný Hričov (Skotnický, Ondrušík), Štiavnik – Kamenná Poruba (Skukálek, Strna). III. TRIEDA sk. A, 20. kolo – nedeľa 5. júna o 17.00 hod: Dolná Tižina – Brodno (Martinec st., Krajči), Veľká Čierne – Bitarová (Cinko), Zástranie – Rajec B (Ondruš, Kubo), Nededza – Kunerad (Matejčík, Wojčík). III. TRIEDA sk. B, 18. kolo – nedeľa 5. júna o 17.00 hod: Veľké Rovné – Petrovice (Krupík, Rybárik, Krajčí), Hliník – Divina (Hôrecký, Sobola), Kolárovice – Ovčiarsko (Tarač), Hôrky – Svederník (Vaškovič, Hazda).
DORAST
I. LSD, 28. kolo – sobota 4. júna 2005 o 10.00 h: Žilina – Púchov (SFZ – Kapusta, Fízel – SFZ). Žilina – Trenčín (30. kolo, 1. 6. o 11.30, Rendko – Staník, Petrák – Vorel). I. LMD, 28. kolo – sobota 4. júna 2005 o 12.30 h: Žilina – Púchov ( Ligas - Fízel – Kapusta), Žilina – Trenčín (30. kolo, 1. 6. o 13.30, Špila – Staník, Petrák). III. LSD a LMD, 27. kolo – nedeľa 5. júna 2005 o 10.00-12.30 h: K. N. Mesto – Bánová (12.00-14.30, Urda – Koša, ObFZ CA – Bubniak), N. Baňa – Bytča (4. 6., Čiernik – Malček, ObFZ ZH – J. Hrčka). IV. LIGA sk. SEVER, 24. kolo – nedeľa 5. 6. 2005 o 14.30 h: D. Hričov – Krásno (4. 6. o 17.00, Korenčík – Michulek), Rajec – Rabča (Michulek – ObFZ ZA), Stráňavy – L. Hrádok (Halfar – Paňko – Hubka), Štiavnik – Rudina (14.00, Horváth – Kubačka), Košťany – Strečno (4. 6. o 17.00, Coma – Sikora, M. Ondák), Rosina – Belá (Chovanec – Ondruš – Muráň). V. LIGA sk. A, 24. kolo – nedeľa 5. júna 2005 o 14.30 h: Skalité – Žilina C (4. 6. o 17.00, Staškovan – Chovanec), Varín – Raková (4. 6. o 14.00, Michulek – Korenčík), Svrčinovec – Predmier (4. 6., Ježík – Grznár), Podvysoká – Divina (Petrák ml. – ObFZ CA), Bytčica – Vysoká (Čuboň – Drozd), K. Lieskovec – K. Poruba (14.00, Chudý – Vojvoda). I. TRIEDA, 24. kolo – nedeľa 5. júna o 14.30 hod: Mojš – Podhorie (Wojčík, Matejčík), Terchová – Dlhé Pole (Peťko, R. Martinec), Kotešová – Hrabové (Kováč, Daubrava), Hôrky – Trnové (Hazda, Vaškovič), Rajecké Teplice – Višňové (Gaňa, Bariak), Veľké Rovné – Teplička (Rybárik, Krupík). II. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 5. júna o 14.30 hod: Dolná Tižina – Nededza (Krajči, Martinec st.), Krasňany – Rašov (Mackovčin, J. Martinec), Zádubnie – Gbeľany (Žiak, Gašpierik). DOHRÁVKA: I. TRIEDA – piatok 3. júna o 17.00 hod: Kotešová – Podhorie (Krajči, M. Rogoň).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 24. kolo – sobota 4. júna 2005 o 10.00-12.00 h: Žilina – V. Krtíš (Závodie, L. Ondák – Knapec, Dobroň), Žiar – Belá (5. 6., Košarník – Cima, Berta). II. LSŽS a LMŽSl, 24. kolo – sobota 4. júna 2005 o 10.00-12.00 h: Žilina B – T. Teplice (5. 6., Lisická – Mihálka), Z. Poruba – L. Mikuláš (5. 6. o 13.00-15.00, Lauček – Močiliak). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 24. kolo – sobota 4. júna 2005 o 10.00-12.00 h: Čierne – Rajec (Čuboň – Moják), V. Rovné – Raková (Korista – Gamboš), Svrčinovec – Strečno (Grznár – Ježík), Žilina C – Bytča (Žeriava – Holeša). II. A TRIEDA, 18. kolo – nedeľa 5. júna o 10.00 hod: Turie – Lietava (Červená), Fačkov – Lietavská Svinná (Ondrušík), Stránske – Dolný Hričov (Oravec), Ďurčiná – Jasenové (Paňák), Babkov – Hôrky (Šupej). II. B TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 5. júna o 10.00 hod: Trnové – Brezany (Šedík), Brodno – Kotrčina Lúčka (M. Rogoň), Nededza – Gbeľany (Krajči), Zádubnie – Nezbudská Lúčka (Hazda), Mojš – Dolná Tižina (Wojčík). II. C TRIEDA, 18. kolo – nedeľa 5. júna o 10.00 hod: Súľov – Hrabové (Papík), Petrovice – Hlboké (Rolko), Kotešová – Bitarová (Mikurda), Divinka – Hričovské Podhradie (Krajíček), Jablonové – Rašov (Ondruš). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 4. kolo – sobota 4. júna o 10.00 a 12.00 hod: Varín – Višňové (Kartoš, Martinec st.), Štiavnik – Bytčica (Rolko, Krajči), Belá B – Stráňavy (Krajíček, R. Martinec), Teplička – Bánová (Červená, Daubrava), Predmier – Rosina (Papík, Ondruš), Krasňany – Dlhé Pole (J. Martinec, Hazda), Zbyňov – Lietavská Lúčka (Šupej, Oravec), Rajecké Teplice – Kamenná Poruba (Juríček, M. Rogoň).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  3. Crème de la crème po slovensky
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  5. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  8. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  1. Crème de la crème po slovensky
  2. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  4. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  5. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  8. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 25 267
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 14 164
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 945
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 11 135
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 10 904
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 697
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 189
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 973
  9. Po Slovensku na motorke 5 441
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 4 864
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Krytý bazén spustil sezónu 15. júna.


7 h

eTwinning predstavuje najväčšiu a najzaujímavejšiu vzdelávaciu komunitu učiteľov európskych škôl.


8 h

Nové rozdelenie okresov platí od 21. júna.


13 h

Pozrite si MY športujeme.


20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Podobné prípady sa stali na viacerých miestach Slovenska.


15 h

Osoba na 15 metrov štvorcových už nie je limitom pre prevádzky v zelených a žltých okresoch.


TASR 14. jún

Zrazená osoba utrpela doposiaľ nezistené zranenia.


SITA 15. jún

Už ste čítali?