Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Iba Petrovice vyhrali vonku

III. TRIEDA sk. B

Veľké Rovné – Petrovice 0:1 (0:0), 90. Dorušinec
Hral sa vyrovnaný zápas s minimom šancí na oboch stranách. Hostia mali optickú prevahu, hra sa odvíjala väčšinou v strede ihriska. Hostia rozhodli zápas vo svoj prospech, keď už sa zdalo, že sa obe mužstvá podelia o body. Priamy kop Vrbku smeroval na Marcela Černeka, ktorý prihral Dorušincovi a ten svoju šancu premenil. R. Krupík. ŽK: Škero – Černek. 150
VEĽKÉ ROVNÉ: Šedivý – Guláš, Dušík, Štelina (54. Dacík), Ovčík, Frolo, Mikula, Kriglovský (76. Pauček), Ovseník (68. Škorvan), Škero, Hnidík. PETROVICE: Š. Adamík – Valíček, Vároš, Vrbka, Dorušinec, Šebeňa (65. Š. Taránek), Marcel Černek, Milan Černek, Hladký (75. Cigánik), P. Adamík, Pavlík
Hliník – Divina 3:2 (1:2), 3. Čakánek, 70. Huliak, 88. R. Janec – 8. Kaper, 25. Lašút
Zápas sa hral vo svižnom tempe, z čoho vyplynuli šance aj góly. Už v 3. min. sa domáci ujali vedenia. Po kombinačnej akcii prišla strela na bránu, brankár vyrazil a pre voľného Čakánka nebol problém skórovať. Hostia sa však rýchlo spamätali a Kaper po individuálnej akcii vyrovnal. Polčasové skóre zápasu uzavrel Lašút, keď hlavou premenil center z pravej strany. V 2. polčase sa hra priostrila, ale tempo hry neopadlo. Po jednom zo súbojov sa však zranil Kováčik z mužstva hostí. Hosta zápas dohrali s desiatimi hráčmi. Na vyrovnaní sa trochu podieľala aj obrana hostí. Na jej dvoch hráčov sa rútili traja útočníci a Huliak sa nemýlil. O výsledku zápasu rozhodol dve minúty pred koncom. R. Janec, ktorý prestrelil brankára. R. Hôrecký. 70. ŽK: Janek, Hudec, Panáč – D. Michalec. HLINÍK: Gabriš – Čižmár (46. Panáč), V. Hudec, J. Šutarík, Mitúch (46. Frolo), Barčák, Huliak, P. Bialoň, R. Janec, Šimák, Čakánek. DIVINA: Poliaček – Bukový, M. Michalec, D. Michalec, Kováčik, Peter Ovečka, Hroš, J. Čuraj, Kaper, Lašút, Pavol Ovečka
Kolárovice – Ovčiarsko 6:4 (4:2).
Už v 1. polčase sa prejavila útočná hra domácich. Góly padali po kombinačných akciách, takmer všetky šance sa podarilo premeniť. Ani hostia však v premieňaní šancí nezaostávali.O výsledku sa rozhodlo až v 2. polčase, kedy domáce Kolárovice zvýšili svoje vedenie. Hosťom na vyrovnanie výsledku chýbal čas. R. Tarač. 50. KOLÁROVICE: Noga – Králik, Dvorák, Uherek, Kubáň, Bunčo, Šafranka, Kapiš, Hrik, Laško, Hrobárik. OVČIARSKO: Novotný – Nekoranec, J. Galbavý (90.Klimo), V. Galbavý, Zelník, Čilík, Vl. Habaň Adamčík, Martinček, M. Habaň (46. Pekarik), Laščiak
Hôrky – Svederník 3:0 (0:0), 70. P. špánik (11m), 80. Ďurkovský, 87. L. Cagan
Domáci hostí od začiatku pritlačili, ale v 1. polčase svoje šance nevyužili. Zlom v zápase nastal po prvom góle, keď po faule obrancu hostí ponúknutú šancu využil P. Špánik. Druhý gól padol po centri do pokutového územia a hlavou ho dal Ďurtkovský. Tretí gól padol po kombinačnej akcii. Laščiak ním uzavrel rezutát zápasu. R. Vaškovič. 100, ŽK: Ďurkovský. HÔRKY: Getin – Mandúch, Chládek (46. L. Cagan), J. Špánik, P. Špánik, Drdák (46. Ukrop), P. Cagan (46. P. Michalovič), D. Židek, Ďurkovský., Kačiak, Suja. SVEDERNÍK: J. Benko – P. Pešek, V. Kačeriak, M. Galo, J. Mazúr , J. Pozsony, A. Adamčík, J. Cedzo (33. M. Zvarík), J. Polka, P. Eichler, A. Cedzo.

2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 956

Koronavírus Žilinský kraj: Pred odbernými miestami sa tvoria rady (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.