Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Hralo sa takmer bez kariet

III. A TRIEDA Dolná Tižina - Zádubnie B 5:1 (4:0), 10. a 40. Chabada, 73. Zakopčan - 5. Talafa (vlastný), 17. Hosták (vlastný), 57. Filip

III. A TRIEDA
Dolná Tižina - Zádubnie B 5:1 (4:0),
10. a 40. Chabada, 73. Zakopčan - 5. Talafa (vlastný), 17. Hosták (vlastný), 57. Filip
To, čo predviedli domáci v 1. polčase, to bola futbalová smršť. Domáce mužstvo neustále útočilo a o výsledku zápasu rozhodlo dvomi gólmi Chabadu a výdatne im pomohli dezorientovaní hostia, ktorí si strelili dva vlastné góly. V 2.polčase sa hral vyrovnaný zápas, na oboch stranách padlo ešte po jednom góle. Hostia s prehľadom doviedli zápas do víťazného konca. R. Wojčík. 150. bez kariet. DOLNÁ TIŽINA: Falašta - J. Ďurina, Hazda, Mihalčatin, Maťko (60. Bela), Pazderka (70. Zakopčan), Kubik (85. Šmehýl), Sinek, Bačinský, Chabada, P. Ďurina. ZÁDUBNIE B: Šašváry - Sýkora, Fejfar, Hajšer, Hosták, Frátrik, Holeš, Kapitulík, Hulín (55. Mäkký), Filip, Talafa
Brodno - Bitarová 6:2 (2:1), 30. Valo, 41. Balta, 50. a 57. Krajči, 80. Kultan, 90. Trnka (všetci Brodno).
Súper sa ujal vedenia, domáci však v do skončenia 1. polčasu otočili skóre. Hral sa vyrovnaný zápas. V 2. polačase hostia kondične nestačili na domácich, z čoho po kombinačných akciách rezultovali góly. R. Juríček. 80. bez kariet. BRODNO: Niník - Špirec, Michalovič, M. Fulka, Balta, Valo, Coloň, Makuk, Krajči, V. Fulka (49. Kultan), Trnka. BITAROVÁ: B. Labuda - Capanda (46. Kramara), J. Gaňa, Doležaj, Klimo, M. Gaňa, J. Labuda, J. Hubočan, Tomaščík, Turčík (80. Kubica), Krajči
Veľká Čierna - Rajec B 0:1 (0:0), 55. Tužinčin. V 1. polčase sa hral zápas priemernej úrovne, pričom hostia mali optickú prevahu. Najväčšiu šancu v 1. polčase mali domáci, keď po krásnej strele Haranta brankár hostí zachránil. Stalo sa tak v 32.min. zápasu. V druhej polovici zápasu Rajec domácich mierne zatlačil a v 55. krížnou strelou Tužinčin otvoril skóre zápasu. Po inkasovanom gĺe sa domáci prebudili, ale úroveň zápasu sa nezvýšila a domáci si žiadne šance nevytvorili. Hostia zápas s prehľadom ubránili. R. Ondruš. ŽK: Marian Imrišek (Rajec). VEĽKÁ ČIERNA: J. Bohdal - J. Domanický, Lednický, M. Domanický, J. Harant, Mucha, Očko, R. Bohdal, Ľ. Harant, Mikula, Ťažký (80. R. Harant). RAJEC: P. Dávidík - Dubec, J. Dávidík, Janík, Ďurec, Tužinčin, Marian Imrišek, Martin Imrišek, Čerňanský, Geľatík, Zábojník (70. Babča).
Mojš - Kunerad 2:0 (2:0), 2. R. Milo, 43. Vršanský. V 1. polčase hostia tlačili, domáci však z brejkov dávali góly. Už v 2. min. po rohu strelou z voleja nedal brakárovi hostí šancu. Druhý gól padol po brejku do otvorenej obrany krížnou strelou do vinkla. Domáci v 1. polčase boli futbalovejším mužstvom. V 2. polčase sa hra vyrovnala, obe mužstvá sa predbiehali v zahadzovaní šancí. Aj preto o výsledku zápasu rozhodol stav po 1. polčase. R. Skotnický. 60. bez kariet. MOJŠ: Solár - Svetko, Remek, Trizuliak, J. Rolko, R. Milo, Hanus, Vršanský, M. Remek, Bulejčík, Š. Honko. KUNERAD: M. Dolník - P. Tuhý, P. Remenec, M. Tuhý, L. Horník, J. Prieložný, J. Dubeň, M. Kavecký, J. Dolník, M. Remenec, J. Kazimír.
Zástranie - Nededza 5:1 (3:1), 20. Peter Mičica, 25. Pavol Mičica, 37. a 65. Poliak, 80. Martinek - 44. Januš
Domáci začali náporom, ale hra sa postupne vyrovnala. Úvodný gól Petra Mičicu postavil domácich na nohy a usadili sa v útočnom pásme hostí - to sa odzrkadlilo na skóre 1. polčasu. Hostia na konci 1. polčasu po centri zľava prekvapili inak dobre chytajúceho brankára domácich a upravili na polčasových 3:1.
V 2. polčase sa hra vyrovnala, hostia podnikali rýchle brejky, ktoré však končili pred šestnásťkou domácich. Poliak po rohovom kope dal na 4:1, domáci ožili a ich kapitán strelou spoza šetnásťky spečatil skóre zápasu. R. Rolko. 85. bez kariet.
ZÁSTRANIE: Kuba - J. Lisko, Peter Mičica, Pavol Mičica, Gašpierik, Mikušinec, Janči, Jaššo (46. Martin Lisko), Martinek, Poliak, Kopas

Kde sa učia študenti programovať a hrať? V novovzniknutom GAMElab v Žiline

Študenti majú kontakt s najnovšími technológiami.

Novovzniknutý GAMElab.

Právna poradňa MY: Práva zamestnanca a riešenie sporov so zamestnávateľom počas pandémie

Bojíte sa o zárobok, lebo ste v karanténe? Prišli ste o prácu, lebo váš zamestnávateľ obmedzuje podnikanie? Viete, na koho a kde sa máte obrátiť v takejto či podobnej situácii? Aj na tieto otázky odpovedajú v bezplatnej právnej poradni naši právni experti.

Gbeľany majú na piate miesto

S trénerom ŠK Gbeľany Petrom Raždíkom sme zhodnotili jesennú časť.

Futbalisti Gbelian v obrannom postavení v zápase prvého kola na ihrisku Čierneho, kde prehrali 1:0.