Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Gólové hody v Bytčici a v Závodí

V druhom kole I. triedy Oblastného futbalového zväzu v Žiline si z chuti zastrieľali futbalisti z Bytčice i Závodia. Žiadne body na svojom konte zatiaľ nemajú Belá a Višňové. A to aj napriek tomu, že aj nedeľný zápas hrali na vlastnom ihrisku, pretože v Rašove rekonštruujú futbalové ihrisko. Chceli by sme poprosiť vedúcich mužstiev a trénerov z obcí, v ktorých je slabý signál na mobilné siete, aby nám nahlásili čísla na pevné linky, kde sa môžeme v prípade núdze dovolať. Ďakujeme.
Zbyňov – Rajec 2:2 (0:0). 60. vlastný, 80. Martin Mišiak - 55. Jozef Pekara, 90. Piala. Vyrovnaný zápas, ktorý sa hral väčšinou v strede poľa. Viac vyložených šancí si vypracovali domáci, tri body stratili až v poslednej minúte. R Sklenár, 100. ZBYŇOV: Stranianek - Milan Urík, R. Urík, Martin Mišiak, Miškovský (70. Bariak), Miloš Mišiak, Martinka, Jamečný, Gažúr (80. Dolník), P. Jánošík, Babčan. RAJEC: Kmeť - Ďurec, Hájek, Jakubes, Bujný, Jozef Pekara, Eloga (80. Piala), Hulín, Krajčoviech, Pekný (35. Jakub Pekara), Petráš.
Bytčica – Kotešová 5:1 (3:1). 7., 42. Dudoň, 2. Dietrich, 67. Ľ. Zuziak, 86. Ďuriš - 14. Kendy. Prvý polčas bol viac, menej vyrovnaný, hostia inkasovali po hrubých chybách obrany. V druhom polčase sa už len rozhodovalo, koľko gólov kto komu nadelí. R Strna, 60. BYTČICA: Malich - Parač, Dubovec, Ľ. Zuziak, Morvay, Šebík (78. Keblúšek), Ďuriš, Dietrich, Repkovský, Dudoň (61. Štaffen), M. Zuziak. KOTEŠOVÁ: Magerčiak (84. Frolo) - Hranica, Košík, Mikulík (46. M. Bujný), B. Bujný, Václavík, F. Bujný, Galovič, Pollák, Ostrochovský (61. Lacek), Kendy.
Višňové - Rašov 0:1 (0:1). 25. Michálek. Mužstvá si vymenili ihriská, nehralo sa v Rašove, tak ako to bolo v rozpise, ale úlohu domácich hrali futbalisti z Višňového. Hráči Rašova dokázali vybojovať dôležité body aj napriek dvom vylúčeným hráčom, Višňové zasa nedokázalo premeniť pokutový kop. R Mihálik, 100. VIŠŇOVÉ: R. Martinka - Kubica, Strelička, Šimko, Danaj, Pagáč, Laš, Varínčiak, Gaško, Valica, Franček. RAŠOV: Čupec - M. Kadáček (60. S. Lacko), Prášek, Buňo, Križňan, M. Lacko (85. J. Butko), Tretinár, Michálek, Baláž (90. M. Butko), Bajza, R. Kadáček.
Hlboké – Nezbudská Lúčka 1:0 (1:0). 25. J. Hvorečný. Vo výsledku sa prejavila prevaha domácich, hoci nie veľmi výrazne. V poslednej minúte mali hostia šancu vyrovnať po chybe domácej obrany, futbalové šťastie však bolo naklonené k Hlbokému. Dva góly S. Konečného rozhodca neuznal. R Sobola, 150. HLBOKÉ: Zaduban - D. Konečný, Pavlík, S. Konečný, J. Hvorečný, Peter Adamov, Remeš (70. Vršanský), V. Konečný, R. Adamov (75. Marcel Krajíček), Hoferica (80. Sekáč), Jozef Krajíček. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - V. Samec, R. Kubo, M. Tichý, Krivko, Šipčiak, Patrik Samec, Miloš Samec, Marek Mrázik, Hanuliak, Ľ. Kubo.
Závodie – Rajecké Teplice-Konská 5:0
(0:0). 48., 55., 80. Šajnoha, 65. Sekerka, 75. Randík. V prvom polčase sa hralo len na nevyužité šance, ozajstný futbal sa začal až v druhom polčase. Domáci rozohrali gólostroj, ďalších šesť pekných šancí skončilo mimo bránky hostí. R Kúdelka, 150. ZÁVODIE: Trnka - Sedliaček, Hruboška, Sekerka, Randík, Gamboš (75. Šoška), Mišúr, Belko, Kučera (70. Mára), Šajnoha, Bronček (60. Ftorek). RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik - Sibyla, Šramo, Remšík, Blahušiak, Pleva, Baránek, Ďuriník, Miloš Krkoška, Martin Piala, Lihocký.
Kotrčina Lúčka – Dlhé Pole 2:2 (2:2).
1., 30. Dzúrik (za hostí). R Mintál, 100. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Ďurnek, Kučerík, Slúčik, Milo, Kuťka, Bielik, Mikolaj, Pecko, Žabka, Martinček. DLHÉ POLE: Kúdelčík - Šušlík, Martin Feranec, R. Fuljer, Švec, Šimulák, Tornáry, Adamík, Dzúrik, P. Fuljer, K. Feranec.
Zádubnie – Belá 4:2 (1:0). 25. Holeš, 60., 70. Jankula, 85. P. Belanec - 65., 90. Cabadaj. Vyhralo šťastnejšie mužstvo, ktoré malo viac z hry, bolo herne lepšie. Dve čisté šance mali aj hostia z Belej, ale brankár domácich ich bravúrne vychytal. R Capko, 120. ZÁDUBNIE: M. Vanca - Talafa, Majerčík, Hulín, Belanec, Pytel, Sucháň, Majer (56. Jankula), Heiser, Pechočiak, Holeš (56. Sýkora). BELÁ: Jozef Franek - Šipčiak, Boháč, Šmehýl, Čepela, Hazda, Ťažký, Ondráš, Kurcin, Vrábel, Staňa (59. Pobuda), Juraj Franek.
1. Bytčica 2 2 0 0 7:1 6
2. Závodie 2 2 0 0 7:1 6
3. Zádubnie 2 2 0 0 6:3 6
4. K. Lúčka 2 1 1 0 5:2 4
5. N. Lúčka 2 1 0 1 3:2 3
6. Rašov 2 1 0 1 3:3 3
7. Hlboké 2 1 0 1 1:2 3
8. R. T.-Konská 2 1 0 1 2:5 3