Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ

III. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod:

DOSPELÍ
III. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod:
Bánová - Podbrezová B (10.30, I. Szabó - Horák, Ligas - Sneider), Bytča - Rakytovce (Staník - Kubačka, Králik - Perašín). III. LIGA, 15. kolo - štvrtok 15. septembra o 15.30 hod: Bánová - Kysucké Nové Mesto (Pocklan - Petrinec, I. Krahulec - Kahan), Bytča - Turčianske Teplice (Likavcová - Perašín, Repa - Hurík). IV. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Oščadnica - Stráňavy (Paňko - Ondruš, Chmúrny - Tomčík), Žilina B - Trebostovo (10.30, Sitarčík - M. Gonda, M. Majer - Roštár), Turčianska Štiavnička - Lietavská Lúčka (Čuboň - Cerchlan, Drozd - Kahan). V. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Skalité - Trnové (Farský - Šalata, Frančák - Šmíd), Rosina - Predmier (Droppa - Beňo, Močiliak - Pavlák), Strečno - Dolný Hričov (Súhrada - Chovanec, Masár - V. Ďurana), Teplička - Raková (Tutura - M. Majer, M. Gonda - Kuska), Makov - Bánová B (Čunderlík - Sitár, Škvarek - Kubáni), Podvysoká - Varín (Švec - Žbirka, Kružliak - Šmilňák). I. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Zbyňov - Rašov (Daubrava, Pepík, Pekara, Hlboké - Bytčica (Sklenár, Bugala, Milo, Krajčí), Závodie - Rajec (L. Rogoň, L. Ondák, Rujbr), Kotrčina Lúčka - Kotešová (Capko, Bariak, Rybárik, Schmidt), Zádubnie - Višňové (Chaban, Oravec, Papík), Belá - Nezbudská Lúčka (10.9., Bugala, Kúdelka, Hazda, Hruboška), Dlhé Pole - Rajecké Teplice (Strna, Mikurda). II. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Divinka - Stránske (Šedík, Hazda), Považský Chlmec - Lietava (Ondrušík, Wojčík, Šupka), Súľov - Podhorie (Kubo, Sobola), Horný Hričov - Turie (Cinko, Vaškovič), Hrabové - Kamenná Poruba (R. Martinec, Martinec st.), Petrovice - Štiavnik (Krupík, Skukálek, Ondruš, Baláž), Terchová - Nededza (Tarač, Bugáň). III. A TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Zádubnie B - Bitarová (10.9., Vlasatý, Mikurda, Rogoň), Brodno - Mojš (10.9., Juríček, Oravec, Cinko), Dolná Tižina - Stráža (Skotnický, Bucha, Mihálik, Taraba), Zástranie - Fačkov (Mitúch, Gašpierik), Kunerad - Veľká Čierna (Peťko, Kľačanský). III. B TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Svederník - Hliník (Hôrecký, Juríček), Lúky - Kolárovice (10.9., Divinka, Wojčík, Mihálik, Krupík), Veľké Rovné - Jablonové (Rolko, Kúdelka), Divina - Hričovské Podhradie (Vanák, Matejčík).
DORAST
I. LSD, 8. kolo - sobota 10. septembra o 11.00 hod:
Žilina - Trenčín (SFZ - Putra, Ligas). I. LMD, 8. kolo - sobota 10. septembra o 13.30 hod: Žilina - Trenčín (Vorel - Ligas, Putra). I. LSD, 9. kolo - utorok 13. septembra o 13.00 hod: Podbrezová - Žilina (SFZ - Repa, Králik). I. LMD, 9. kolo - utorok 13. septembra o 15.30 hod: Podbrezová - Žilina (Horný - Králik, Repa). II. LSDV a LMDV, 7. kolo - nedeľa 11. semprembra o 10.00 hod a 12.30 hod: Martin - Žilina B (10.9., Poláček - Horný, M. Majer - Mastiš). III. LSD a LMD, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 a 12.30 hod: Rimavská Sobota B - Bytča (10.9., Bencúr - P. Budáč, ObFZ RS - Uhrin), Zvolen - Bánová (Kuzma - Kuchársky, ObFZ ZV - Forgon). III. LSD a LMD, 15. kolo - štvrtok 15. septembra o 13.00 a 15.30 hod: Radvaň B - Bytča (Kremnička, Bulla - J. Malček, Ligač - Konečný), Kysucké Nové Mesto - Bánová (Chmúrny - Mihálka, Rohoň - Roštár). IV. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Štiavnik - Stráňavy (12.30., Kubačka - Králik), Žilina C - Rajec (Závodie, L. Ondák - ObFZ ZA), Strečno - Rabča (Chovanec - Masár - V. Ďurana), Belá - Černová (Coma - Taraba). V. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Staškov - Podhorie (Kamenišťák - ObFZ CA), Kysucký Lieskovec - Predmier (10.9., Čambora - ObFZ CA), Rosina - Dolný Hričov (Beňo - Močiliak - Pavlák), Korňa - Kamenná Poruba (Staškovan - ObFZ CA), Divina - Svrčinovec (Matejčík - ObFZ ZA). I. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Mojš - Dlhé Pole (Vlasatý, Vachan), Trnové - Bytčica (Mackovčin), Dolná Tižina - Hôrky (Mihálik, Bucha), Teplička - Kotešová (Hanakovič, Skotnický), Hrabové - Višňové (Martinec st., R. Martinec), Veľké Rovné - Varín (Kúdelka, Rolko), Terchová - Rajecké Teplice (Bugáň, Tarač). II. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Krasňany - Petrovice (Rybárik, Bariak), Považský Chlmec - Nededza (Wojčík, Ondrušík), Súľov - Hliník (Sobola, Kubo), Horný Hričov - Gbeľany (Vaškovič, Cinko), Zádubnie - Ďurčiná (Papík, Oravec), Zástranie - Rašov (Gašpierik, Mitúch), Kunerad - Lietavská Lúčka (Kľačanský, Peťko).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 5. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod:
Žilina - Belá (Hreus - Knaec, Masár). II. LSŽS a LMŽS, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina B - Námestovo (11.9., Hreus - Gamboš), Turčianske Teplice - Veľké Rovné (Chládek - Hreus). III. LSŽ a LMŽ, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča - Staškov (Brodňan - Dobroň), Bánová - Čierne (Korenčík - Gamboš), Čadca B - Rajec (11.9., ObFZ CA - ObFZ CA), Žilina C - Skalité (VTJ, Coma - Matejčík). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Strečno (Červená, Ilčík), Stráňavy - Bytčica (Ovečka, Hanakovič), Rosina - Štiavnik (Paňák, Strna), Predmier - Zbyňov (Rolko, Papík), Kamenná Poruba - Višňové (Dubovcová, Capko), Teplička - Varín (Krajíček, Mitúch), Rajecké Teplice - Terchová (Kuba, Rybárik). DOHRÁVKY: I. TRIEDA SŽ a MŽ, 2. kolo štvrtok 15. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Štiavnik (Červená, R. Martinec), Bytčica - Zbyňov (Hanakovič, Krajíček), Strečno - Višňové (Ovečka, Kubo), Stráňavy - Varín (Kuba, Vlasatý), Rosina - Rajecké Teplice (Dubovcová, Strna), Predmier - Terchová (Mitúch, Rolko), Kamenná Poruba - Teplička (Kľačanský, Juríček). II. A TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Vlčince - Hôrky (P. Chlmec, Wojčík), Lietava - Bitarová (Ovečka), Stránske - Turie (Kľačanský), Ovčiarsko - Jasenové (Dubovcová), Babkov - Lietavská Svinná (Červená), Ďurčiná - Lietavská Lúčka (Kuba). II. B TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Trnové - Kotrčina Lúčka (Mackovčin), Brodno - Gbeľany (Vachan), Dolná Tižina - Mojš (Ilčík), Zádubnie - Nededza (Papík), Belá - Žilina (Krajíček). II. C TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Divinka - Rašov (Hazda), Hlboké - Dolný Hričov (Ondruš), Súľov - Kotešová (R. Martinec), Hrabové - Jablonové (Martinec st.), Dlhé Pole - Petrovice (Juríček).



Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  4. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  5. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  6. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  10. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 896
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 640
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 5 002
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 241
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 057
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 334
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 162
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 969
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 916
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

V novej generácii predajní Lidl už dávno nejde len o pohodlné nákupy.


8 h

V smere do Žiliny sa tvoria kolóny.


11 h

V dome sa nikto nenachádzal.


17 h

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 15 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred dažďom.


16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu