Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ, DORAST, ŽIACI...

DOSPELÍ


III. LIGA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: Podbrezová B – Bytča (Králik – Petrák st., Špila – Truban), Zvolen – Bánová (17. 9., Kratochvíla – Baranček, Repa – Perašín).


III. LIGA, 15. kolo – štvrtok 15. septembra o 15.30 hod: Bánová – Kysucké Nové Mesto (Pocklan – Petrinec, I. Krahulec – Kahan), Bytča – Turčianske Teplice (Likavcová – Perašín, Repa – Hurík).


IV. LIGA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: L. Lúčka – Oščadnica (Reguly – Harezník, Mihálka – Repa), Nižná – Žilina B (Drozd – Chovanec, Kuteľ – Bubniak), Stráňavy – Rudinská (M. Majer - M. Krahulec, Sitarčík – Piatek).


V. LIGA, 7. kolo – nedeľa 18. spetembra o 15.00 hod: Varín – K. N. Mesto (Šalata – Jakubjak, Uhorskai – Koša), Bánová B – Podvysoká (17. 9., Brezany, Drahovský – Drapáč, M. Poliak – Oravec), D. Hričov – Teplička (Staškovan – Mastiš, Švec – Majsniar), Predmier – Strečno (Holeša – Gamboš, Ježík – Muráň), Trnové – Rosina (Michna – Vojvoda, Čunderlík – Macek).


I. TRIEDA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: R. Teplice – Zbyňov (Hazda, L. Rogoň, Taraba), Nezbudská Lúčka – Dlhé Pole (Sobola, Šedík), Višňové – Belá (Gašpierik, Kúdelka), Kotešová - Zádubnie (Rybárik, Oravec), Rajec – Kotrčina Lúčka (Žiak, Brodňan, Hruboška) Bytčica – Závodie (Krupík, Capko, Papík), Rašov – Hlboké (Súľov – Milo, Strna, Baláž).


II. TRIEDA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: Nededza – Divinka (Mihálik, Červený), Štiavnik – Terchová (Mackovčin, Peťko, Pekara), Kamená Poruba – Petrovice (Vaškovič, Zachar, Krajčí), Turie – Hrabové (Mikurda, Hôrecký), Podhorie - Horný Hričov (Bariak, Tarač), Lietava – Súľov (Ondruš, Kubo) Stránske – Považský Chlmec (Juríček, Mintál, Rujbr).


III. A TRIEDA, 5. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: Fačkov – Kunerad (Kľačanský, M. Martinec), Stráža – Zástranie (Vlasatý, Bugala), Mojš – Dolná Tižina (Wojčík, Chaban), Bitarová – Brodno (Rolko, Ondrušík), Ovčiarsko – Zádubnie B (Mitúch Vanák).


III. B TRIEDA, 5. kolo – nedeľa 18. septembra o 15.00 hod: Jablonové – Divina (Bucha, Cinko), Kolárovice – Veľké Rovné (Martinec st., Skotnický), Hliník – Lúky (Bugáň, Daubrava) Hôrky – Svederník (Skukálek, Tomáš).


 


DORAST


I. LSD, 9. kolo – utorok 13. septembra o 13.00 hod: Podbrezová – Žilina (SFZ – Repa, Králik).


I. LMD, 9. kolo – utorok 13. septembra o 15.30 hod: Podbrezová – Žilina (Horný – Králik, Repa).


II. LSDV a LMDV, 8. kolo – nedeľa 18. septembra o 11.00 – 13.30 hod: Žilina B – Snina (Horák – Kapusta, Lisická – Hurík).


III. LSD a LMD, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 10.00 – 12.30 hod: Bánová – Revúca (Harezník – Mihálka, Ondrušík – Mastiš), Bytča – Zvolen (Chládek – Petrák ml., Strna – Knap).


III. LSD a LMD, 15. kolo – štvrtok 15. septembra o 13.00 a 15.30 hod: Radvaň B – Bytča (Kremnička, Bulla – J. Malček, Ligač – Konečný), Kysucké Nové Mesto – Bánová (Chmúrny – Mihálka, Rohoň – Roštár).


IV. LIGA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 12.30 hod: Rajec – Strečno (Brodňan – Žiak), Rudina – Žilina C (17. 9. o 15.00 h, Grznár – Chovanec), Stráňavy – Lipt. Hrádok (M. Krahulec – Sitarčík – Piatek).


V. LIGA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 12.30 hod: Kamená Poruba – Podvysoká (Zachar - Vaškovič), Skalité – Divina (17. 9. o 15.00 h, Ondrašina – Čuboň), D. Hričov – Radoľa (17. 9., 15.00 hod, Holeša – Wojčík), Predmier – Rosina (Gamboš – Ježík – Muráň), Podhorie – K. Lieskovec (Hôrky, Tomáš – Skukálek).


I. TRIEDA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 12.30 hod: Rajecké Teplice – Mojš (Rogoň, Hazda), Varín – Terchová (17. 9., Mackovčin, Krajíček), Višňové – Veľké Rovné (Kúdelka, Gašpierik), Kotešová – Hrabové (Oravec, Rybárik), Hôrky – Teplička (Podhorie – Tarač, Bariak), Bytčica – Dolná Tižina (Capko, Krupík), Dlhé Pole - Trnové (Hanakovič). DOHRÁVKY: Varín – Dlhé Pole, 1. kolo – stvrtok 15. septembra o 16.00 hod (Rybárik, Kúdelka), Terchová – Dolná Tižina (Mackočin, Bugáň).


II. TRIEDA, 7. kolo – nedeľa 18. septembra o 12.30 hod: Lietavská Lúčka – Krasňany (Hôrecký, Mikurda), Rašov – Kunerad (17. 9., Jablonové – Vlasatý, Ondruš), Ďurčiná – Zástranie (17. 9., o 16.00 hod - Juríček, Oravec), Gbeľany – Zádubnie (Šedík, Sobola), Hliník – Horný Hričov (Daubrava, Bugáň), Nededza – Súľov (Červený, Mihálik), Petrovice – Považský Chlmec (Skotnický, Marinec st.).


 


ŽIACI


I. LSŽ a LMŽ, 6. kolo – sobota 17. septembra o 10.00 – 12.00 hod: L. Mikuláš – Žilina (Likavcová – Vrtich, Mastiš).


II. LSŽ a LMŽ, 7. kolo – sobota 17. septembra o 10.00 – 12.00 hod: V. Rovné – Zborov (Hurík – Matejčík), Martin – Žilina B (Lisická – Čunderlík).


III. LSŽ a LMŽ, 7. kolo – sobota 17. septembra o 10.00 – 12.00 hod: Svrčinovec – Bytča (Drozd – Čambora), Korňa – Žilina C (18. 9., ObFZ ZA – ObFZ CA), Rajec – Radoľa (Korenčík – Zachar), Staškov – Bánová (Halfar – Kupka).


I.TRIEDA SŽ a MŽ, 7. kolo – sobota 17. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Rajecké Teplice – Krasňany (Dubovcová, Strna), Varín – Terchová (Mackovčin, Krajíček), Višňové – Teplička (Vlasatý, Červená), Zbyňov – Kamená Poruba (Juríček, Oravec), Štiavnik – Predmier (Mitúch, Rolko), Bytčica – Rosina (Kuba, Hanakovič), Strečno – Stráňavy (Ovečka, R. Martinec).


DOHRÁVKY: I. TRIEDA SŽ a MŽ, 2. kolo – štvrtok 15. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany – Štiavnik (Červená, R. Martinec), Bytčica – Zbyňov (Hanakovič, Krajíček), Strečno – Višňové (Ovečka, Kubo), Stráňavy – Varín (Kuba, Vlasatý), Rosina – Rajecké Teplice (Dubovcová, Strna), Predmier – Terchová (Mitúch, Rolko), Kamenná Poruba – Teplička (Kľačanský, Juríček).


II. A TRIEDA, 5. kolo – nedeľa 18. septembra o 10.00 hod: Lietavská Lúčka – Vlčince (R. Martinec), Lietavská Svinná – Ďurčiná (16. 9., o 17.00 hod, Dubovcová), Jasenové – Babkov (Kľačanský), Turie – Ovčiarsko (Červená), Bitarová – Stránske (Kuba), Hôrky – Lietava (Dubovcová).


II. B TRIEDA, 5. kolo – nedeľa 18. septembra o 10.00 hod: Žilina – Nezbudská Lúčka (8.30, Wojčík), Nededza – Belá (Červený), Mojš – Zádubnie (Krajíček), Gbeľany- Dolná Tižina (Šedík), Kotrčina Lúčka – Brodno (Zástranie – Ovečka). DOHRÁVKA: Žilina – Zádubnie, 3. kolo – štvrtok 15. septembra o 10.00 (Hazda).


II. C TRIEDA, 5. kolo – nedeľa 18. septembra o 10.00 hod: Petrovice – Divinka (Ondruš), Jablonové – Dlhé Pole (Rolko), Kotešová – Hrabové (Oravec), Dolný Hričov – Súľov (Mitúch), Rašov – Hlboké (17. 9., Jablonové – Rolko)

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  2. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  3. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  4. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  5. Čítajte SME.sk na viacerých zariadeniach
  6. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
  7. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  8. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  9. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  10. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  1. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  4. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  5. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  6. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  7. Čítajte SME.sk na viacerých zariadeniach
  8. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
  9. Môže pivo spojiť Prešov s Veľkým Šarišom?
  10. Vodného slalomára privítal doma aj jeho hlavný partner BILLA
  1. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 429
  2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 980
  3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 959
  4. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 874
  5. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 3 640
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 614
  7. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 3 210
  8. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 798
  9. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 2 519
  10. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách? 2 066
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Práce by mali byť ukončené do konca augusta.


4 h

Po daždi stúpla v nedeľu v Čičmanoch hladina vôd o jeden meter.


TASR 5 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu


6 h

Počas workshopu preskúmali odborníci ďalšiu časť kostrového nálezu.


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?