Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ, DORAST, ŽIACI

DOSPELÍ


III. LIGA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Bánová – Kysucký Lieskovec (10.30, Poláček – Ihring, Glončák – Jasenák), Bytča – Zvolen (Pavol Turňa – Medveď, Horný – Hubka).


IV. LIGA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Žilina B – Stráňavy (10.30, Korenčík – Brodňan, Cimprich – Perašín), Lietavská Lúčka – Tvrdošín (Cerchlan – Chovanec, Halfar – Kmoško).


V. LIGA, 8. kolo – nedeľa 25. augusta o 15.00 hod: Skalité – Rosina (Močiliak – Žbirka, Tutura – Kubáni), Strečno – Trnové (Moják – Kupka, Tomáš – Meliš), Teplička – Predmier (Ondrašina – Ihring, Poláček – Piačka), Makov – Dolný Hričov (Mi. Jakubjak – Ondruš, Uhorskai – Zeleňák), Kysucké Nové Mesto B – Bánová B (Mastiš – Švec, Kružliak – V. Ďurana), Stará Bystrica – Varín (Farský – Glončák, Frančák – Bubniak).


I. TRIEDA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Zbyňov – Hlboké (R. Martinec, Krupík), Závodie – Rašov (Cimprich, Brodňan), Kotrčina Lúčka – Bytčica (Strna, Rogoň), Zádubnie – Rajec (Bugala, Mihálik, Sobola), Belá – Kotešová (Sklenár, L. Ondák), Dlhé Pole – Višňové (Daubrava, Mackovčin), Rajecké Teplice – Nezbudská Lúčka (Chaban, Rybárik).


II. TRIEDA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Divinka – Považských Chlmec (Martinec st., Mintál), Súľov – Stránske (Oravec, Bariak), Horný Hričov – Lietava (24.9., Ondruš, Hôrecký, Skukálek), Hrabové – Podhorie (Cinko, Juríček), Petrovice – Turie (Papík, Ondruš), Terchová – Kamenná Poruba (Mikurda, Tarač), Nededza – Štiavnik (Kúdelka, Ondrušík, Gašpierik).


III. A TRIEDA, 6. kolo – nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Brodno – Ovčiarsko (Skukálek, Žeriava), Dolná Tižina – Bitarová (Kubo, Peťko), Zástranie – Mojš (Hôrecký, Vachan), Kunerad – Stráža (Kľačanský, Vanák), Veľká Čierna – Fačkov (Bucha, Mitúch).


III. B TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 25. septembra o 15.00 hod: Lúky – Hôrky (24.9., Divinka, Gašpierik, J. Martinec), Veľké Rovné – Hliník (Milo, Wojčík), Divina – Kolárovice (Šedík, Dobroň), Hričovské Podhradie – Jablonové (Skotnický, Vlasatý).


DORAST


I. LSD, 10. kolo – sobota 24. septembra o 11.00 hod: Žilina – Nitra (SFZ – Vojtek, Náther – SFZ).


I. LMD, 10. kolo – sobota 24. septembra o 13.30 hod: Žilina – Nitra (Putra – Náther, Vojtek).


III. LSD a LMD, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 10.00 a 12.30 hod: Revúca – Bytča (Ambróz – Fábry, ObFZ RS – Uhrín), Podlavice – Bánová (24.9. o 12.30 a 15.00, Urda – R. Gonda, ObFZ BB – Forgon).


IV. LIGA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 12.30 hod: Štiavnik – Liptovský Hrádok (12.00, Medveď – Horný), Žilina C – Stráňavy (13.00, Závodie, Brodňan – Cimprich), Strečno – Rudina (Tomáš – Kupka – Meliš), Košťany – Rajec (24.9 o 15.00, Zelezník – ObFZ MT), Belá – Rabča (L. Ondák – Sklenár).


V. LIGA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 12.30 hod: Rosina – Podhorie (Žeriava – Skukálek), Radoľa – Predmier (24.9. o 14.00, Grznár – Chovanec), Korňa – Dolný Hričov (24.9. o 15.00, Kamenišťák – ObFZ CA), Divina – Kamenná Poruba (Dobroň – Šedík).


I. TRIEDA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 12.30 hod: Mojš – Trnové (Gašpierik, Ondrušík), Dolná Tižina – Dlhé Pole (Peťko, Kubo), Teplička – Bytčica (L. Rogoň, Strna), Hrabové – Hôrky (Juríček, Cinko), Veľké Rovné – Kotešová (Wojčík, Milo), Terchová – Višňové (Tarač, Mikurda), Rajecké Teplice – Varín (Rybárik, Chaban).


II. TRIEDA, 8. kolo – nedeľa 25. septembra o 12.30 hod: Krasňany – Považský Chlmec (Hanakovič), Súľov – Petrovice (Bariak, Oravec), Horný Hričov – Nededza (Vlasatý, Skotnický), Zádubnie – Hliník (Sobola, Mihálik), Zástranie – Gbeľany (Vachan, Hôrecký), Kunerad – Ďurčiná (Vanák, Kľačanský), Lietavská Lúčka – Rašov (Krupík, R. Martinec).


ŽIACI 


I. LSŽS a LMŽS, 7. kolo – sobota 24. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina – Podbrezová (M. Ondák – L. Ondák, Žeriava), Dolný Kubín – Belá (Migaľová – Madera, Mastiš).


II. LSŽS a LMŽS, 8. kolo – sobota 24. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina B – Ružomberok B (25.9., umelá tráva, Halfar – Chovanec), Trstená – Veľké Rovné (Reguly – Paňko).


III. LSŽ a LMŽ, 8. kolo – sobota 24. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča – Bánová (Knapec – Dobroň), Makov – Rajec (Drozd – Kupka), Žilina C – Raková (VTJ, Coma – Masár).


I. TRIEDA SŽ a MŽ, 8. kolo – sobota 24. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany – Stráňavy (Krajíček, Ilčík), Rosina – Strečno (Červená, Kuba), Predmier – Bytčica (Ondruš, Hôrecký), Kamenná Poruba – Štiavnik (Juríček, Oravec), Teplička – Zbyňov (Šupej, Dubovcová), Terchová – Višňové (Ovečka, R. Martinec), Rajecké Teplice – Varín (Wojčík, Hanakovič).


II. A TRIEDA , 6. kolo – nedeľa 25. septembra o 10.00 hod: Vlčince – Lietava (Kuba), Stránske – Hôrky (Vanák), Ovčiarsko – Bitarová (Dubovcová), Babkov – Turie (Ilčík), Ďurčiná – Jasenové (Kľačanský), Lietavská Lúčka – Lietavská Svinná (Krupík).


II. B TRIEDA, 6. kolo – nedeľa 25. septembra o 10.00 hod: Nezbudská Lúčka – Trnové (Krajíček), Dolná Tižina – Kotrčina Lúčka (Peťko), Zádubnie – Gbeľany (Ovečka), Belá – Mojš (Hanakovič), Žilina – Nededza (8.30, Rybárik).


II. C TRIEDA, 6. kolo – nedeľa 25. septembra o 10.00 hod: Divinka – Hlboké (Šupej), Súľov – Rašov (Cinko), Hrabové – Dolný Hričov (Juríček), Dlhé Pole – Kotešová (Červená), Petrovice – Jablonové (Ondruš).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 21 491
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 406
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 235
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 480
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 784
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 613
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 272
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 118
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 938
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 874
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Mesto Žilina bude počas víkendu testovať. Zdravotníci dostanú 15 eur za hodinu

V termíne od 18. do 26. januára sa bude na celom území Slovenska realizovať skríningové testovanie na ochorenie COVID-19.

Ilustračné foto.

Dali by ste dieťaťu cigaretu? Mnohí áno

Dali by ste dieťaťu cigaretu, ak by si ju vypýtalo? Väčšina z nás áno. Dokumentuje to sociálny experiment a mystery shopping, ktoré zastrešila vzdelávacia iniciatíva NA VEKU ZÁLEŽÍ.

Hokejisti Žiliny na ilustračnom zábere.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?