Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ - III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová ...

DOSPELÍ
III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová (I. Krahulec - Petrinec, Pocklan - Mastiš).
IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Krásno - L. Lúčka (Ma. Jakubjak - Lisická, Reguly - Perašín), Trebostovo - Belá (Brodňan - L. Ondák, Michulek - Hurík), Stráňavy - Martin (Chovanec - Chudý, Migaľová - Repa), Rudinská - Žilina B (Ondruš - Dvorštiak, Paňko - Baják). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Varín - Skalité (Droppa - Beňo, Mastiš - Piaček), Bánová B - S. Bystrica (1. 10., Tutura - Vojvoda, Močiliak - V. Ďurana), D. Hričov - Podvysoká (Čunderlík - Rohoň, Kružliak - Kubáni), Predmier - Makov (Žbirka - Drahovský, M. Poliak - Oravec), Trnové - Teplička (Blahušiak - Rogoň, Mi. Jakubjak - P. Ďurana), Rosina - Strečno (Uhorskai - Farský, Šalata - Ševec). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Nezbudská Lúčka - Zbyňov (Kováč, Bugala), Višňové - Rajecké Teplice (Sobola, Mikurda), Kotešová - Dlhé Pole (Gašpierik, Skotnický, Taraba), Rajec - Belá (Mihálik, Michna, Pekara), Bytčica - Zádubnie (Bariak, Skukálek, Hruboška), Rašov - Kotrčina Lúčka (Súľov, Sklenár, Chaban, ObFZ), Hlboké - Závodie (Žiak, Šedík, Oravec, Schmidt).
II. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Štiavnik - Divinka (Krupík, Milo, R. Martinec, Papík), Kamenná Poruba - Nededza (Peťko, Korista), Turie - Terchová (Červený, Hôrecký, Šupka), Podhorie - Petrovice (Mackovčin, Kubo, Rujbr), Lietava - Hrabové (Tarač, Kúdelka), Stránske - Horný Hričov (1.10., Skukálek, Rolko), Považský Chlmec - Súľov (Juríček, Strna). III. A TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Zádubnie B - Brodno (1.10., Vachan, Kúdelka, Sobola), Stráža - Veľká Čierna (Wojčík, Daubrava), Mojš - Kunerad (Ilčík, Rogoň), Bitarová - Zástranie (Vaškovič, Papík, Baláž), Ovčiarsko - Dolná Tižina (Vlasatý, Rybárik, Krajčí). III. B TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Kolárovice - Hričovské Podhradie (Ondrušík, Kľačanský), Hliník - Divina (Hazda, Martinec st.), Hôrky - Veľké Rovné (Bucha, Matejčík), Svederník - Lúky (Vachan, J. Martinec).
DORAST
III. LSD a LMD, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00-12.30 hod: Bánová - Námestovo (Chládek - Drozd, Papík - Pavlák), Bytča - Podlavice (Staník - Halfar, Rolko - Šmilňák). IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Černová - Štiavnik (1. 10. o 14.30 h, Tomčík - Kružliak), Rajec - Belá (Michna - ObFZ ZA), Rudina - Košťany (1. 10. o 14.30, Gamboš - Hurík), Stráňavy - Strečno (Migaľová - Chudý - Repa), L. Hrádok - Žilina C (1. 10 o 14.00, M. Poliak - Žuffa). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Raková - Divina (Žeriava - Zachar - Kuska), D. Hričov - Podvysoká (1. 10. o 14.30 h, Cimprich - Hôrecký), Predmier - Korňa (Drahovský - M. Poliak - Oravec), Podhorie - Radoľa (Hôrky, Matejčík - Bucha), K. Lieskovec - Rosina (1. 10., Kamenišťák - Čuboň). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Varín - Mojš (1.10., 14.00, Skotnický, Oravec), Višňové - Rajecké Teplice (Mikurda, Sobola), Kotešová - Terchová (Skotnický, Gašpierik), Hôrky - Veľké Rovné (Podhorie, 30.9. o 16.00, Hanakovič, J. Martinec), Bytčica - Hrabové (Skukálek, Bariak), Dlhé Pole - Teplička (J. Martinec, Vachan), Trnové - Dolná Tižina (Hôrecký, Červený). II. TRIEDA,
9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Rašov - Krasňany (Jablonové, Chaban, Sklenár), Ďurčiná - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Gbeľany - Kunerad (Kubo, Mackovčin), Hliník - Zástranie (Martinec st., Hazda), Nededza - Zádubnie (Rogoň - Vaškovič), Petrovice - Horný Hričov (Kľačanský, Ondrušík), Považský Chlmec - Súľov (Strna, Juríček).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod:
V. Rovné - Z. Poruba (Knapec - Taraba), K. N. Mesto - Žilina B (Hurík - Gamboš).
III. LSŽ a LMŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod: Skalité - Bytča (10.30-12.30 h, Petrák st. - Ondrašina), Rajec - Žilina C (Brodňan - Holeša), Bánová - Čadca B (Coma - Rogoň). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Varín - Krasňany (Oravec, Skotnický), Višňové - Rajecké Teplice (Ovečka, Wojčík), Zbyňov - Terchová (Dubovcová, Kľačanský), Štiavnik - Teplička (Kuba, Hôrecký), Bytčica - Kamenná Poruba (Hanakovič, Daubrava), Strečno - Predmier (Kubo, Hazda), Stráňavy - Rosina (Šupej, R. Martinec). II. A TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Lietavská Svinná - Vlčince (Šupej), Jasenové - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Turie - Ďurčiná (Kuba), Bitarová - Babkov (Dubovcová), Hôrky - Ovčiarsko (Bucha), Lietava - Stránske (Ovečka). II. B TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Nededza - Nezbudská Lúčka (Červená), Mojš - Žilina (Krajíček), Gbeľany - Belá (Kubo), Kotrčina Lúčka - Zádubnie (Ihr. Zástranie), Trnové - Brodno (Horecký). II. C TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Jablonové - Divinka (Chaban), Kotešová - Petrovice (Skotnický), Dolný Hričov - Dlhé Pole (Šedík), Rašov - Hrabové (1.10., Jablonové, Papík), Hlboké - Súľov (Oravec).






Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 504
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 066
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 831
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 223
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 780
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 692
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 542
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 444
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 440
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 297
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

6 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

9 h
Kapitán Strečna Jakub Beháň v zápase proti Višňovému (2:3). Trio bratov Beháňovcov nastrieľalo z dvadsiatich gólov FK Strečno v jesennej časti viac ako polovicu. Spomínaný Jakub ich dal päť, rovnako aj Marek. Tretí Patrik strelil jeden.

Futbalistom z obce na Váhu patrí až jedenáste miesto.

9 h

Uplynulý týždeň priniesol opäť zaujímavé udalosti.

18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

11 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

16 h

Už ste čítali?