Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod:

DOSPELÍ
III. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Rimavská Sobota B - Bánová (Horný - Medveď, Pavol Turňa - D. Hrčka), Bytča - Čadca (Glončák - Kubečka, Fízel - Kanka). IV. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Oščadnica - Žilina B (Kuteľ - Chudý, Ma. Jakubjak - Smilňák), Valča - Stráňavy (Paňko - Dvorštiak, Harezník - Kmoško), Lietavská Lúčka - Námestovo (Náther - Čuboň, Drozd - Knap). V. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Skalité - Strečno (Frančák - Uhorskai, Drapáč - Baják), Teplička - Rosina (M. Poliak - Masár, Moják - V. Ďurana), Makov - Trnové (Rohoň - Škvarek, Ivanič - Oravec), Podvysoká - Predmier (Mi. Jakubjak - Farský, Močiliak - Muráň), Kysucké Nové Mesto B - Dolný Hričov (Nesluša, Drahovský - Beňo, Sitár - Kubáni), Várín - Bánová B (Dobroň - Krajči, Čunderlík - Zeleňák). I. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Zbyňov - Závodie (Mihálik, Sklenár), Kotrčina Lúčka - Hlboké (Rogoň, Bariak), Zádubnie - Rašov (Oravec, Korista), Belá - Bytčica (Kúdelka, Knapec), Dlhé Pole - Rajec (Mikurda, Hazda), Rajecké Teplice - Kotešová (Bugala, Cinko), Nezbudská Lúčka - Višňové (Capko, Michulek). II. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Divinka - Súľov (Chaban, Vaškovič), Horný Hričov - Považský Chlmec (Skukálek, Tarač), Hrabové - Stránske (Podhradský, Krupík), Petrovice - Lietava (8.10., Vaškovič, Mihálik, Rogoň), Terchová - Podhorie (Šedík, R. Martinec), Nededza - Turie (Skotnický, Mackovčin), Štiavnik - Kamenná Poruba (Strna, Sobola). III. A TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 10. októbra o 14.30 hod: Dolná Tižina - Zádubnie B (Kľačanský, Rolko), Zástranie - Ovčiarsko (Kubo, M. Krško), Kunerad - Bitarová (Hôrecký, Wojčík), Veľká Čierna - Mojš (Milo, Juríček), Fačkov - Stráža (Cinko, Ondrušík). III. B TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 10. októbra o 14.30 hod: Veľké Rovné - Svederník (Daubrava - Bucha), Divina - Hôrky (Martinec st., Holeša), Hričovské Podhradie - Hliník (Rybárik, Peťko), Jablonové - Kolárovice (Papík, Ondruš).
DORAST
II. LSDV a LMDV, 11. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Lučenec - Žilina B (Pocklan - I. Krahulec, Locsos - Truban). III. LSD a LMD, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Bánová - Bytča (Krško - Korista, Červená - Badura). IV. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Štiavnik - Žilina C (11.30, Fízel - Kubačka), Strečno - Liptovský Hrádok (Michulek - Capko), Košťany - Stráňavy (8.10. o 14.30, Chmúrny - ObFZ MT), Belá - Rudina (Knapec - Kúdelka), Lisková - Rajec (8.10. o 14.30, Perašín - ObFZ LM). V. LIGA,
10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Staškov - Rosina (Staškovan - ObFZ CA), Korňa - Podhorie (8.10. o 14.30, Greňo - Petrák ml.), Podvysoká - Predmier (Farský - Močiliak - Muráň), Divina - Dolný Hričov (Holeša - Martinec st.), Skalité - Kamenná Poruba (8.10. o 14.30, Jacko - ObFZ LM). I. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Mojš - Dolná Tižina (Bariak, Rogoň), Teplička - Trnové (Mackovčin, Skotnický), Hrabové - Dlhé Pole (Krupík, Podhradský), Veľké Rovné - Bytčica (Bucha, Daubrava), Terchová - Hôrky (R. Martinec, Šedík), Rajecké Teplice - Kotešová (Cinko, Bugala), Varín - Višňové (8.10., Mikurda, Mitúch). II. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa
9. októbra o 12.00 hod: Krasňany - Súľov (Mitúch), Horný Hričov - Považských Chlmec (Tarač, Skukálek), Zádubnie - Petrovice (Oravec), Zástranie - Nededza (Kubo), Kunerad - Hliník (Wojčík, Hôrecký), Lietavská Lúčka - Gbeľany (Hanakovič), Rašov - Ďurčiná (Jablonové, Ondruš, Papík).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 9. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina - Revúca (L. Ondák - Coma, Masár), Podlavice - Belá (Poláček - M. Majer, Marhefka). II. LSŽS a LMŽS, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina B - Krásno (9.10 o 13.00 a 15.00, Kasárne, Šupej - Krajíček), Veľké Rovné - Kysucký Lieskovec (Tomáš - Zachar). III. LSŽ a LMŽ, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča - Čadca B (Gamboš, Holeša), Radoľa - Bánová (Grznár - Súhrada), Žilina C - Čierne (VTJ, Knapec - Matejčík), Turzovka - Rajec (Petrák ml. - Greňo). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Rosina (Paňák, Hazda), Predmier - Stráňavy (Rolko, Ondruš), Kamenná Poruba - Strečno (Červená, Wojčík), Teplička - Bytčica (Ovečka, J. Martinec), Terchová - Štiavnik (Kuba, R. Martinec), Rajecké Teplice - Zbyňov (Dubovcová, Hanakovič), Varín - Višňové (Mitúch, Mikurda). II. A TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Vlčince - Stránske (P. Chlmec, Krajíček), Ovčiarsko - Lietava (Šupej), Babkov - Hôrky (Ovečka), Ďurčiná - Bitarová (Kuba), Lietavská Lúčka - Turie (Hanakovič), Lietavská Svinná - Jasenové (Dubovcová). II. B TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Nezbudská Lúčka - Brodno (Capko), Dolná Tižina - Trnové (Rolko), Belá - Kotrčina Lúčka (Kúdelka), Žilina - Gbeľany (8.30., Martinec st.), Nededza - Mojš (Kľačanský). II. C TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Divinka - Súľov (Vaškovič), Hrabové - Hlboké (Skukálek), Dlhé Pole - Rašov (Hazda), Petrovice - Dolný Hričov (Papík), Jablonové - Kotešová (Ondruš).

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  3. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  4. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  5. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  6. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  8. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  10. Lenivý brunch s Muchom
  1. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  2. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  3. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  4. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  5. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  6. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
  7. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
  8. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 7 545
  2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 155
  3. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 3 516
  4. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 513
  5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 414
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 327
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 217
  8. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 649
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí 2 386
  10. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 2 002
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Na začiatku letnej prípravy sa spolu zvítali aj Jakub Cíger so Stanislavom Škorvánkom.

Druhý najlepší strelec z minulého ročníka zostáva pod Dubňom.


1 h
Ján Bernát (druhý sprava) strelil nádherný vyrovnávajúci gól na 1:1.

Štvrtkový večer pod Dubňom priniesol nádherné futbalové predstavenie.


11 h

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


14 h
Jaroslav Markovič zostáva Vlkom aj v novom ročníku.

Pre 36-ročného Martinčana bude nová sezóna treťou v žilinskom drese.


29. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mesto hygienikov o konaní hromadnej akcie neinformovalo.


12 h

Pri dopravnej nehode sa zranili štyria ľudia, z toho dve deti.


12 h

Šelma ležala neďaleko kontajnera.


a 1 ďalší 28. júl

Namiesto nápravy im NCZI zasiela ďalšie termíny na očkovanie.


29. júl

Už ste čítali?