Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ, DORAST, ŽIACI

DOSPELÍ


III. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.30 hod: Bánová - Bytča (M. Ondák - Korista, Vorel - Jekkel). IV. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Trebostovo - L. Lúčka (Chudý - Dvorštiak, Harezník - Kysel), Stráňavy - Belá (Halfar - Čuboň, Petrák ml. - Kmoško), Žilina B - Martin (10.30, Reguly - Cerchlan, Ondruš - Knap).


V. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Bánová B - Skalité (15.10., Brezany, Ivanič - Škvarek, Blahušiak - Zeleňák), Raková - Varín (Kružliak - Tutura, Drahovský - Oravec), D. Hričov - S. Bystrica (Holub - Frančák, Uhorskai - Koša), Predmier - K. N. Mesto B (Švec - Droppa, Vrlíková - Kuska), Trnové - Podvysoká (Mastiš - Reguly, Ondruš - Pavlák), Rosina - Makov (Jacko - Beňo, Drapáč - Piaček), Strečno - Teplička (Krajči - Cerchlan, Vorel - Piatek).


I. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Višňové - Zbyňov (Krupík, Žiak), Kotešová - Nezbudská Lúčka (Skukálek, Rogoň), Rajec - Rajecké Teplice (Minál, Hreus), Bytčica - Dlhé Pole (Mackovčin, Daubrava, Schmidt), Rašov - Belá (Bariak, Oravec, Krajči), Hlboké - Zádubnie (Papík, Mihálik, Baláž), Závodie - Kotrčina Lúčka (Sklenár, Tomáš, Taraba).


II. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Kamenná Poruba - Divinka (Ondruš, Zachar), Turie - Štiavnik (Juríček, Bugala, Rujbr), Podhorie - Nededza (Wojčík, Rybárik, Papík), Lietava - Terchová (Kúdelka, Červený, Tarač, Hruboška), Stránske - Petrovice (15.10., Červený, Wojčík, Šupka), Považský Chlmec - Hrabové (Peťko, Strna), Súľov - Horný Hričov (Skotnický, Capko).


III. TRIEDA sk. A, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Mojš - Fačkov (Kubo, Mikurda), Bitarová - Veľká Čierna (Kľačanský, Hôrecký), Ovčiarsko - Kunerad (Ondrušík, Šedík), Zádubnie B - Zástranie (15.10, Tarač, Rolko, Ondruš), Brodno - Dolná Tižina (Bucha, Cinko).


III. TRIEDA sk. B, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Hliník - Jablonové (R. Martinec, Martinec st.), Hôrky - Hričovské Podhradie (Sobola, Dobroň, Pekara), Svederník - Divina (Hazda, Chaban), Lúky - Veľké Rovné (15.10, Mitúch, Oravec, Skotnický).


 


DORAST


III. LSD a LMD, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Bytča - Námestovo (Staník - Chovanec, Rolko - Perašín), Čadca - Bánová (13. 10. o 12.00 a 14.30 h, Hnilica - Kuteľ, Ivanič - Kysel).


IV. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Krásno - Štiavnik (Lisická - Drozd), Rajec - Zuberec (Hreus - Mintál), Stráňavy - Belá (Petrák ml. - Čuboň), Žilina C - Strečno (Závodie, Tomáš - Sklenár).


V. LIGA sk. A, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: K. Poruba - Staškov (Zachar - Ondruš), D. Hričov - Svrčinovec (15. 10. o 14.00, Krajči - Skukálek), Predmier - Divina (Droppa - Vrlíková), Podhorie - Podvysoká (Hôrky, Dobroň - Sobola), Rosina - Radoľa (Beňo - Drapáč).


I. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Višňové - Mojš (Žiak, Krupík), Kotešová - Varín (Rogoň, Skukálek), Hôrky - Rajecké Teplice (Podhorie, Rybárik, Wojčík), Dlhé Pole - Veľké Rovné (Vachan, Ilčík), Trnové - Hrabové (Červená, Krajíček), Dolná Tižina - Teplička (Hanakovič).


II. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Ďurčiná - Krasňany (Dubovcová, Vlasatý), Gbeľany - Rašov (Mikurda, Kubo), Hliník - Lietavská Lúčka (Martinec st., R. Martinec), Nededza - Kunerad (Mitúch), Petrovice - Zástranie (Oravec, Bariak), Považský Chlmec - Zádubnie (Strna, Peťko), Súľov - Horný Hričov (Capko, Skotnický).


 


ŽIACI


II. LSŽS a LMŽS, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Námestovo - V. Rovné (Kubačka - Ondruš), Liesek - Žilina B (16.10., ObFZ DK - ObFZ DK).


III. LSŽ a LMŽ, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Korňa - Bytča (16. 10., ObFZ ZA - ObFZ ZA), Rajec - Svrčinovec (Michulek - Rogoň), Staškov - Žilina C (Greňo - Kupka), Bánová - Makov (Škvarek - Blahušiak).


I. TRIEDA SŽ a MŽ, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Višňové - Krasňany (Dubovcová, Hazda), Zbyňov - Varín (Juríček, Hanakovič), Štiavnik - Rajecké Teplice (Mitúch, Hôrecký), Bytčica - Terchová (Červená, Krajíček), Strečno - Teplička (Paňák, R. Martinec), Stráňavy - Kamenná Poruba (Šupej, Ilčík), Rosina - Predmier (Vacha, Kuba).


II. TRIEDA sk. A, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Jasenové - Vlčince (Vlasatý), Turie - Lietavská Svinná (Bugala), Bitarová - Lietavská Lúčka (Hôrecký), Hôrky - Ďurčiná (Sobola), Lietava - Babkov (Červený), Stránske - Ovčiarsko (Šupej).


II. TRIEDA sk. B, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Mojš - Nezbudská Lúčka (Mitúch), Gbeľany - Nededza (Kubo), Kotrčina Lúčka - Žilina (Rolko), Trnové - Zádubnie (Ondrušík), Brodno - Dolná Tižina (Bucha).


II. TRIEDA sk. C, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Kotešová - Divinka (Skukálek), Dolný Hričov - Jablonové (Hôrecký), Rašov - Petrovice (Jablonové), Hlboké - Dlhé Pole (Papík), Súľov - Hrabové (Kuba).

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  2. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  7. Lenivý brunch s Muchom
  8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  9. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
  10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
  1. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  2. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  5. Do portfólia Proxenty pribudol projekt na Šancovej
  6. 60 rokov tradície s ekologickým srdcom a modernou víziou
  7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  8. Keď ekológia spája
  9. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
  10. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 11 329
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 140
  3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 416
  4. Od Česka až po Jadran 3 411
  5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 289
  6. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 121
  7. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 065
  8. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 2 830
  9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 779
  10. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 2 220
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Aké je športové zázemie v zahraničí a na Slovensku? Aj o tom sme sa rozprávali s futbalovým odborníkom a bývalým hráčom Stanom Angelovičom.


18 h
Športový manažér Žiliny František Skladaný počas dnešného stretnutia s médiami.

Vlci dnes prvýkrát pred novou sezónou vykorčuľovali na ľad.


13 h
Jánošíkove dni

Podujatie sa bude konať do nedele 1. augusta.


TASR 14 h

Spoločnosť Schaeffler rozšíri technologické centrum.


TASR 19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Šelma ležala neďaleko kontajnera.


a 1 ďalší 20 h

K machináciám malo prísť v súvislosti s výstavbou parkovacích domov.


28. júl

Občianske združenie dostalo za stavebný delikt pokutu. Predseda hovorí, že boli presvedčení o tom, že neporušujú stavebný zákon.


27. júl

Pre havarijný stav bola zatvorená takmer desať rokov. Stala sa rajom pre asociálov a vandalov.


14 h

Už ste čítali?