2. LIGA
Višňové – Rajec 15:3, Višňové - Žilina B 9:9, Teplička nad Váhom – Ružomberok B 6:12, Teplička – Banská Bystrica 10:8, Stránske – Tvrdošín-Nižná B 11:7, Bytča B – Tvrdošín-Nižná B 9:9, Bytča B – Ružomberok 0:18, Čadca B – Žilina B 16:2, Čadca B – Rajec 16:2.
1. Čadca B 22 21 1 0 300:96 65
2. Ružomberok 22 16 3 3 260:136 57
3. Doprastav 22 14 2 6 234:162 52
4. Podbrezová 22 13 4 5 225:171 52
5. B. Bystrica 22 11 5 6 208:188 49
6. Teplička 22 11 4 7 206:190 48
7. Višňové 22 11 2 9 210:186 46
8. Žilina B 22 10 3 9 199:197 45
9. Zvolen 22 10 3 9 215:181 45
10. Medokýš 22 9 3 10 204:192 43
11. Rajec 22 5 7 10 174:220 39
12. Ružomb. B 22 6 4 12 163:233 38
13. Krupina B 22 6 4 12 163:233 38
14. Nižná B 22 2 7 13 152:244 33
15. Stránske 22 2 2 18 138:258 28
16. Bytča B 22 1 2 19 98:298 26
4. LIGA
BCI Žilina – Valča 10:8, Višňové C – Teplička B 5:13, Snežnica – Bytča C 13:5, Čadca C – Radoľa B 14:4, Kláštor – Višňové B 13:5, Rudno – Žilina E 14:4, Belá – Žilina D 4:14.
1. Žilina D 18 16 1 1 223:101 51
2. Čadca C 18 15 1 2 232:92 49
3. Radoľa B 18 15 1 2 223:101 49
4. Valča 18 12 3 3 206:118 45
5. BCI Žilina 18 12 2 4 200:124 44
6. Teplička B 18 11 0 7 177:147 40
7. Snežnica 18 10 1 7 185:139 39
8. Kláštor 18 8 1 9 160:164 35
9. Višňové B 18 7 1 10 167:157 33
10. Rudno 18 5 2 11 119:205 30
11. Višňové C 18 3 0 15 103:221 24
12. Bytča C 18 1 2 15 85:239 22
13. Belá 18 1 2 15 89:235 22
14. Žilina E 18 1 1 16 99:225 21
5. LIGA
Čadca D – Strečno 15:3, Čadca E – Žilina F 14:4, Stará Bystrica – Žilina G 10:8, Tepláreň Žilina – Radoľa C 8:10, Zákopčie – Kysucký Lieskovec 8:10, Trnové – Višňové D 11:7.
1. Čadca D 17 17 0 0 236:70 51
2. S. Bystrica 17 13 1 3 175:131 44
3. Strečno 17 11 3 3 180:126 42
4. Radoľa C 17 11 1 5 182:124 40
5. Trnové 17 9 1 7 167:139 36
6. Žilina G 17 6 4 7 157:149 33
7. Višňové D 17 7 1 9 149:157 32
8. Žilina F 17 5 4 8 139:167 31
9. Tepláreň 17 5 3 9 148:158 30
10. Čadca E 17 3 2 12 123:183 25
11. Zákopčie B 17 3 0 14 94:212 23
12. K. Lieskovec 17 1 2 14 84:222 21
6. LIGA
Čadca F – Teplička C 6:12, Bytča D – Kysucké Nové Město B 11:7, Rajec B – Žilina I 14:4, ZŠ Martinská Žilina – Tepláreň Žilina B 9:9, Trnové B – Žilina žiaci 9:9, Kysucký Lieskovec B – Višňové E 10:8.
1. Rajec B 17 16 0 1 216:90 49
2. Bytča D 17 14 1 2 191:115 46
3. Teplička C 17 13 2 2 206:100 45
4. Trnové B 17 11 3 3 196:110 42
5. Martinská 17 9 4 4 195:111 39
6. Tepláreň B 17 8 1 8 155:151 34
7. Čadca F 17 7 0 10 132:174 29
8. Žiaci 17 5 2 10 130:176 29
9. Višňové E 17 5 1 11 135:171 28
10. Žilina I 17 2 1 14 99:207 22
11. K. Lieskovec B 17 2 1 14 87:219 22
12. K.N.M. B 17 2 0 15 94:212 21
7. LIGA – FINÁLE
OŠK Nededza – Stará Bystrica B sa odohrá v stredu 1. marca.
Autor: ii