STREDOŠKOLSKÁ DENNEX GROUP LIGA
9. KOLO: SOU Sasinkova – SOU spol. Stravovania 2:7 (1:2), SPŠ Poľnohospodárska – ZSŠ Rosinská 2:8 (0:5), Gym. V. Okružná – Gym. Sv. Františka 3:5 (1:2), OA T. Akvinského – GBAS Sučany A 5:0 kontumačne, SPŠ Stavebná – GBAS Sučany B 5:0 kontumačne. 10. KOLO: SOU Spol. stravovania – Gym. Sv. Františka 2:12 (1:5), SOU Sasinkova – OA T. Akvinského 3:1 (0:0), SPŠ Poľnohospodárska – Gym. V. Okružná 1:2 (1:0), SPŠ Stavebná – GBAS Sučany A 5:0 kontumačne, ZSŠ Rosinská – GBAS Sučany B 5:0 kontumačne.
1. SPŠ Stavebná 10 10 0 0 62:9 30
2. ZSŠ Rosinská 10 7 1 2 61:26 22
3. Gym. Sv. Františka 10 6 1 3 40:23 19
4. Gym. V. Okružná 9 5 1 3 29:25 16
5. SOU spol. strav. 10 4 3 3 46:42 15
6. SOU Sasinkova 9 4 1 4 31:38 13
7. OA T. Akvinského 10 3 1 6 20:47 10
8. SŠ Poľnohosp. 10 3 0 7 26:41 9
9. GBAS Sučany A 10 2 1 7 18:42 7
10. GBAS Sučany B 10 0 1 9 8:58 1
MNIŠKOLSKÁ KLAMZA LIGA
ŠK Makroteam Žilina – ZŠ Hájik 5:0 kontumačne, CZŠ R. Zaymusa – ZŠ Hájik 5:0 kontumačne, ŠK Makroteam Žilina – CZŠ R. Zaymusa 4:5 (3:3).
1. CZŠ R. Zaymusa 10 6 3 1 31:10 21
2. ZŠ Hájik 10 3 2 5 19:31 11
3. Makroteam 10 2 3 5 23:29 9
1. ŠKOLSKÁ KINEKUS LIGA
9. KOLO: ZŠ sv. Gorazda – CZŠ R. Zaymusa 5:0 kontumačne, ZŠ Bánová – ZŠ R. Teplice A 0:5 (0:3), ZŠ Gbeľany – ZŠ Terchová-Struháreň 2:6
(1:2), ZŠ Hôrky – ZŠ Belá 3:4 (1:2).
10. KOLO: ZŠ sv. Gorazda – ZŠ R. Teplice A 0:1 (0:1), ZŠ Bánová – CZŠ R. Zaymusa 5:0 kontumačne, ZŠ Hôrky – ZŠ Terchová-Struháreň 0:0 (0:0), ZŠ Gbeľany – ZŠ Belá
3:4 (1:1).
1. ZŠ Belá 10 10 0 0 74:20 20
2. R. Teplice A 10 9 0 1 30:12 27
3. ZŠ Hôrky 10 4 2 4 33:22 14
4. ZŠ sv. Gorazda 10 4 2 4 23:24 14
5. ZŠ Terchová 10 4 2 4 22:29 14
6. ZŠ Geľany 10 3 0 7 21:33 9
7. ZŠ Bánová 10 3 0 7 19:45 9
8. CZŠ R. Zaymusa 10 0 0 10 7:33 0
2. ŠKOLSKÁ KINEKUS LIGA
9. KOLO: ZŠ Turie – ZŠ Varín 2:12 (1:4), ZŠ R. Teplice B – ZŠ Oravská 2:4 (1:2), ŠK Makroteam – ZŠ Hájik 2:1 (1:0), ZŠ Lichardova – SŠ Kráľovnej pokoja 1:0 (0:0), ZŠ Budatín – ZŠ Višňové 3:0 (0:0). 10. KOLO: ZŠ Varín – ZŠ R. Teplice B 5:3 (1:1), ZŠ Turie – ŠK Makroteam Žilina 2:10 (0:5), ZŠ Oravská – SŠ Kráľovnej pokoja 1:1 (1:1), ZŠ Hájik – ZŠ Višňové 3:1 (0:1), ZŠ Lichardova – ZŠ Budatín 2:0 (1:0).
1. ZŠ Varín 10 8 0 2 50:20 24
2. ZŠ Oravská 10 7 2 1 56:24 23
3. SŠ K. pokoja 10 6 3 1 42:14 20
4. ZŠ Hájik 10 5 1 4 31:21 16
5. ZŠ Lichardova 10 4 2 4 18:33 14
6. ZŠ Višňové 10 4 1 5 35:25 13
7. Makroteam 10 2 4 4 33:48 10
8. ZŠ R. Teplice B 10 3 1 6 22:37 10
9. ZŠ Budatín 10 2 3 5 19:26 9
10. ZŠ Turie 10 0 1 9 17:74 1
KINEKUS POHÁR
PROGRAM, 2. KOLO, streda 15. marca: 8.00: 1. SŠ Krášovnej pokoja – ZŠ Bánová, 8.35: 2. Hájik – R. Teplice A, 9.10: 3. ZŠ sv. Gorazda – ZŠ Belá, 9.45: 4. ZŚ Lichardova – ZŠ Oravská. SEMIFINÁLE: 10.20: Víťaz 1 – víťaz 2, 10.55: Víťaz 3 – Víťaz 4.
DENNEX GROUP POHÁR
PROGRAM SEMIFINÁLE, streda 15. marca: 11.45: ZSŠ Rosinská – Gym. Sv. Františka, 12.30: SOU spol. stravovania – SOU Sasinkova.
Autor: čam