Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ
III. LIGA, 19. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00 hod: Kremnička – Bánová (um. tráva BB, Čiernik – Ambróz, T. Kučera – Kahan), Dolný Kubín – Bytča (Kapusta – Horák, Repa – Spišiak). IV. LIGA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00 hod: Trebostovo – Stráňavy (Cerchlan – Madera, Čuboň – Mastiš), Krásno – Žilina B (Harezník – Horák, Ma. Jakubjak – Kmoško), Lietavská Lúčka – Valča (Drozd – Dvorštiak, Ondruš – Repa), Turčianska Štiavnička – Belá (Turany, M. Krahulec – Sitarčík, Peter Turňa – Badura). V. LIGA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00 hod: Predmier – Skalité (Žbirka – Beňo, Vrlíková – Piaček), Dolný Hričov – Trnové (Tutura – Drahovský, Mastiš – Kubáni), Raková – Rosina (Farský – Mi. Jakubjak, Šalata – Muráň), Bánová B – Strečno (15.4., Brezany, Rohoň – Čunderlík, Náther – Minarčík), Varín – Teplička (Michna – Droppa, M. Poliak – Dolník). I. TRIEDA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00: Bytčica – Zbýňov (Kúdelka, Bugala), Rajec – Rašov (Capko, J. Martinec ml, Rogoň, Rujbr), Kotešová – Hlboké (Bariak, Skukálek, Oravec), Višňové – Závodie (Kováč, R. Martinec, Taraba), Nezbudská Lúčka – Kotrčina Lúčka (15.4., Sobola, Rogoň, Strna, Šupka), Rajecké Teplice-Konská – Zádubnie (Mintál, Martinec, Meliš), Dlhé Pole – Belá (J. Žiak, Mihálik). II. TRIEDA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00: Lietava – Divinka (Skotnický, Tarač, Strna, Hruboška), Podhorie – Stránske (Rogoň, Kubo, Turský), Turie – Považský Chlmec (Rybárik, Šupej), Kamenná Poruba – Súľov (Červený, Korista), Štiavnik – Horný Hričov (Mitúch, Vaškovič, Papík), Nededza – Hrabové (15.4., Krupík, Wojčík), Terchová – Petrovice (Sklenár, Krupík, Kolibáč). III. A TRIEDA, 13. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00 hod: Mojš – Ovčiarsko (Mackovčin, Krajíček), Stráža – Zádubnie B (Vanák, Peťko), Fačkov – Brodno (Cinko, Sobola), Veľká Čierna – Dolný Tižina (ihr. Jasenové, Milo, Wojčík), Kunerad – Zástranie (Hazda, Bucha). III. B TRIEDA, 11. KOLO – nedeľa 16. apríla o 16.00 hod: Kolárovice – Hôrky (Papík, Rolko, Baláž), Jablonové – Svederník (Mikurda, Juríček), Hričovské Podhradie – Lúky (Daubrava, Hvorecký), Divina – Veľké Rovné (R. Kuba, Masár, Majsniar).
DORAST
I. LSD a LMD, 21. KOLO – 13. apríla (štvrtok) o 11.00 a 13.30 hod: Ružomberok – Žilina 10.00, SFZ – Fízel, Ligas – SFZ a 12.30, Kubačka, Ligas, Fízel). II. LSDV a LMDV, 21 KOLO – 14. apríla (piatok) o 13.00 a 15.30 hod: Rimavská Sobota – Žilina B (Ambróz – Urda, Jodas – Halaj). III. LSD a LMD, 19. KOLO – nedeľa 16. apríla o 10.00 a 12.30 hod: Bytča – Dolný Kubín (Staník – Halfar, Hvorecký – Borcovan), Bánová – Ružomberok B (Fízel – Chmúrny, Kúdelka – Vrteľ). IV. LIGA, 17. KOLO – sobota 15. apríla o 16.00 hod: Rudina – Štiavnik (Žeriava – Coma), Rajec – Stráňavy (14.00, Korenčík – Matejčík), Krásno – Žilina C (16.4. o 13.30, Ma. Jakubjak – Horák), Černová – Strečno (Jacko – Švec), Lisková – Belá (Tutura – ObFZ LM). V. LIGA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 13.30 hod: Predmier – Staškov (Beňo – Vrlíková – Piaček), Dolný Hričov – Podhorie (15.4. o 16.00, Brodňan – Červená), Kamenná Poruba – Rosina (Korista – Červený), Divina – Podvysoká (13.00, Masár – Kuba). I. TRIEDA, 17. KOLO – nedeľa 16. apríla o 13.30 hod: Bytčica – Mojš (Bugala), Hôrky – Dlhé Pole (Ovečka), Kotešová – Trnové (Skukálek, Bariak), Višňové – Dolná Tižina (R. Martinec, Kováč), Varín – Teplička (15.4., o 14.00, Vachan), Terchová – Veľké Rovné (Krupík, Sklenár). II. TRIEDA, 17. KOLO – 16. apríla o 13.30 hod: Nededza – Krasňany (Krajíček), Hliník – Petrovice (Oravec), Gbeľany – Považský Chlmec (Ilčík), Rašov – Horný Hričov (Juríček), Lietavská Lúčka – Zádubnie (Šupej), Kunerad – Zástranie (Bucha, Hazda), Ďurčiná – Súľov (J. Martinec ml.).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 17. KOLO –
13. apríla (štvrtok) o 14.00 a 16.00 hod: Žilina – Podlavice (Ďuroška – Coma, Masár). II. LSŽS a LMŽS, 17. KOLO – sobota 15. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Veľké Rovné – Žilina B (Coma – Žeriava). III. LSŽ a LMŽ, 17. KOLO – sobota 15. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Čierne – Bytča (Kamenišťák – ObFZ CA), Rajec – Staškov (Matejčík – Korenčík), Raková – Bánová (Kupka – ObFZ CA), Turzovka – Žilina C (Greňo – ObFZ CA). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 17. KOLO – sobota 15. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Bytčica – Krasňany (Bucha, Hazda), Štiavnik – Strečno (Rolko, Ondruš), Zbýňov – Stráňavy (Juríček, Skotnický), Višňové – Rosina (Wojčík, Červená), Varín – Predmier (R. Martinec, Mackovčin), Rajecké  Teplice-Konská – Kamenná Poruba (Oravec, Capko), Terchová – Teplička (J. Martinec st., J. Martinec ml.). II. A TRIEDA, 13. KOLO – nedeľa 16. apríla o 10.00 hod: Bitarová – Vlčince (Rogoň), Turie – Hôrky (R. Martinec), Jasenové – Lietava (Skotnický), Lietavská Svinná – Stránske (Hanakovič), Lietavská Lúčka – Ovčiarsko (Červená), Ďurčiná – Babkov (J. Martinec ml.). II. B TRIEDA, 13. KOLO – nedeľa 16. apríla o 10.00: Kotrčina Lúčka – Nezbudská Lúčka (Milo), Mojš – Trnové (Ilčík), Nededza – Brodno (Krajíček), Žilina – Dolná Tižina (UT, 8.30., Červený), Belá – Zádubnie (Mackovčin). II. C TRIEDA, 11. KOLO – nedeľa 16. apríla o 10.00 hod.: Dolný Hričov – Divinka (Ondruš), Kotešová – Rašov (Skukálek), Jablonové – Hlboké (Juríček), Petrovice – Súľov (Rolko), Dlhé Pole – Hrabové (Tarač).
ŽENY
I. liga ženy – žiačky, 18. KOLO – sobota 15. apríla o 15.00 a 13.20 hod: Žilina – Šaľa (Lisická – Mihálka, Škvarek).



 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 834
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 590
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 395
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 625
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 607
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 462
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 140
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 850
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 811
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 493
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Michaela Zakuťanská: Vyhodila som smartpohone, lebo chcel o mne veľa vedieť

Autorka hry Sám sebe sám Michaela Zakuťanská o nástrahách doby.

Michaela Zakuťanská
Súd dal za vraždu 17-ročnej Judite trest 12 rokov a štyri mesiace.

Vlci Žilina hovoria jasné NIE násiliu páchanému na ženách

Celosvetová kampaň upozorňujúca na problematiku násilia páchaného na ženách sa začala včera a potrvá nasledujúcich 16 dní.

Maroš Mikoláš

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?