Podhorie sa odlepilo od dna tabuľky

II. trieda
Považský Chlmec – Divinka 1:4 (1:1), 8. Stenchlák – 22. Kubáň, 48. Hložný, 50. Matejčík, 65. Macek. Po vyrovnanom prvom polčase potom dominovali v druhej časti hry hostia, ktorí v priebehu desiatich minút rozhodli o výsledku. V druhej polovici podali hráči z Divinky dobrý a sústredený výkon. R Skotnický, ŽK: Čejka – Buček, Korista, Paták. ČK: Buček po druhej ŽK, 200. P. CHLMEC: Kozlík – Dendis (80. Chovan), P. Čejka, J. Čejka, Vaňovič, M. Stenchlák (88. Michal), Holboj, Ambra, P. Čejka, M. Kozlík (44. Plačko), Kubáni. DIVINKA: Korista ml – Slovák (70. Murtada), Korista st, Buček, Matejčík, Ovečka (80. Lokaj), Kubáň, J. Korista (76. Holeša), Macek, Hložný, Paták.
Stránske – Súľov 1:5 (0:1), 23. Ďurajka, 65. Tvrdý, 83. Ľ. Hrehor,  85. M. Hrehor, 89. M. Hrehor (za Súľov). V prvom polčase začali domáci tlakom, z ktorého vyťažili, ale len jednu žrď. Strelou z uhla otvorili skóre hostia. Domáci snahe vrhnúť všetko do útoku „zabudli na zadné vrátka“, z toho ťažil Súľov. Jeho hráči skórovali ešte štyrikrát z rýchlych útokov do otvorenej obrany. R Kováč, 50. STRÁNSKE: Miloš Chrachala –  Marián Kasman, V. Chrachala, Hodás, Jánošík, Matiašovský, Milan Kasman, Strhár, Lorenčík, R. Chrachala, Štadáni. SÚĽOV: M. Ďurajka – M. Hrehor, Ďurkovský, Bušovský, R. Hudek, R. Hrehor, Tvrdý (70. I. Hudek), Ďurec, Ľ. Hrehor, M. Ďurajka (80. Blaško), Kereš.
Podhorie – Hrabové 3:0 (2:0), 15. K. Šupej, 30. M. Šupej, 50. M. Šupej (11 m). Prvý polčas mali prevahu domáci, druhý zas hostia. Rozhodlo sa v prvej polovici stretnutia. Hrabovému sa nepodarilo skórovať, body ostali doma. R Tarač, bez kariet, 20. PODHORIE: Nižný – M. Šupej, Melišík (58. Ondrejka), Ruček, Makuka ml, Makuka st (65. Belan), Breziansky, Chobot, Poľko, K. Šupej (75. Mi. Šupej), Borák. HRABOVÉ: J. Hrabovský – Martinka, V. Hrabovský, Jánošík, J. Sedlák, Šimon, M. Sedliak, J. Sedliak, Puškár, Daniš, Hraboš.
Turie – Petrovice 4:3 (3:0), Špagla 2, Manga, G. Chovanec – Hrobárik 2, Kluzda. Začiatok bol jednoznačne v réžii domácich, ktorí zatlačili súpera do jeho vlastnej šestnástky, skóre otvorili už v 4. min.. Tlak Turia pokračoval aj naďalej, padli z neho ďalšie góly, nahromadilo sa aj množstvo nevyužitých šancí. V druhom polčase začali aktívnejšie opäť domáci, zvýšili na 4:0. Hostia si z jedného z útokov v druhom polčaase vybojovali priamy kop, z neho znížili. R Gašpierik, bez kariet, 50. TURIE: Mičky – Kúdelka, Valíček, L. Lonc, Hreus, A. Chovanec (69. Surovčík), G. Chovanec, J. Lonc (46. J. Lokaj), Manga, Chupáň, Špagla. PETROVICE: Adamík – Hrdančík, Vároš (69. Čabánek), Hôrečný, Valíček, Ondrušík (72. Klandúch), Chobot, Ma. Černek, Mi. Černek, Klunda, Hrobárik.
Kamenná Poruba – Terchová 0:4 (0:0), 49. Hanuliak, 50. Gajdošík, 86. Hanuliak, 87. Vantúch. V kamennej Porube sa hral kvalitný, vyrovnaný futbal, ale len prvý polčas. V druhom hostia nastúpili ako vymenení, v 49. min. strelou do šibenice otvorili skóre. Druhý gól pridali po zaváhaní domácej obrany. Od tohto momentu hostia útočili a dali ďalšie góly, boli rýchlejší a aktívnejší. R Chaban, ŽK: Kasman, Chovančík, Hodás – Hanuliak, Vantúch, Bobáň, 30. K. PORUBA: T. Juhás – Kasman, Ondrejka, Štrba (80. Bielik), Chovančík, Kavecký, Sádecký (59. I. Štrba), Jasenovský (50. Mičúch), M. Juhás, Hodás, Ježo. TERCHOVÁ: Zavacký – Sotolár, Meško (46. Bobáň), M. Hanuliak, Zajac, Pratek (85. Kubala), V. Hanuliak, Brežný, M. Gajdošík (87. Krištofík), Vantúch, P. Gajdošík.
Štiavnik – Nededza 2:1 (1:1), 13. Gašperec, 64. Mračník - 31. Balala. Domáci sa nemohli rozbehnúť, nezopakovali dobrý výkon z Terchovej. Od 40. min. hrali len desiati, Pobijak dostal ČK za kopnutie súpera. Po zmene strán začali hrať domáci aktívnejšie, čo sa odzrkadlilo na šanciach, jednu z nich premenili. R Sklenár, ŽK: Gašperec, Kuciak – Mravec, Frniak, ČK: Pobijak, 200. ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobijak, Šutara, Gašperec, Mišutka, Krajčí (72. R. Mišutka), Z. Gašperec, P. Kuciak (46. Mračník), P. Pobijak, V. Kuciak, Hraboš. NEDEDZA: Mravec – Jančík (47. Repáň), Pavel, Remek, Kupčák, Mravec, Frniak (80. Zajac), R. Peťko, Hreus, V. Peťko, Balala.
Lietava – H. Hričov 2:0 (0:0).
Po vyrovnanom prvom polčase, kedy boli šance na oboch stranách, ale góly nepadli, o víťazstve futbalistov spod Lietavského hradu sa rozhodlo až v druhom polčase. R Strna, 30. LIETAVA: Koša – Gaňa, Pavol Sedliak, Martin Gašpierik, P. Gašpierik, Novosad, Súkeník, J. Gašpierik, Hradský, R. Bellan, Petráš. HORNÝ HRIČOV: Slosarčík – Vydra, Rechtorík, Koštek, Jahvodka, Barták, Káčer, Marčiš, Novisedlák, Ľ. Králik, Eichler.
1. Terchová 20 14 2 4 46:17 44
2. Súľov     20 12 2 6 47:26 38
3. Divinka 20 11 3 6 53:24 36 4. Štiavnik 20 10 5 5 34:22 35
5. P. Chlmec 20 10 3 7 53:33 33
6. Lietava 20 8 6 6 27:21 30
7. Petrovice 20 9 2 9 28:44 29
8. Turie   20 8 3 9 37:39 27
9. Stránske 20 8 3 9 29:49 27