Víťaz ligy: SPŠ stavebná
Zostup do 2. ligy:
GBAS Sučany A,GBAS Sučany B
Víťaz pohára: ZSŠ Rosinská
Víťaz superpohára: SPŠ stavebná
Najlepší stelec:
Róbert Vajkuny (ZSŠ Rosinská)
Najlepší brankár:
Jozef Chobot (SPŠ stavebná)
Najlepší tréner:
Dušan Kuric (SPŠ stavebná)
Konečná tabuľka:
1. SPŠ stavebná 18 18 0 0 115:15 54
2. ZSŠ Rosinská 18 14 1 3 109:47 43
3. G.V. Okružná 18 11 1 6 66:52 34
4.G.sv.Františka 18 10 1 7 75:50 31
5. SOU stravovania 18 9 3 6 89:69 30
6. SOU Sasinkova 18 7 2 9 59:61 23
7. SŠ poľnohosp. 18 6 1 11 59:81 19
8. OA Akvinského 18 6 1 11 46:102 19
9. GBAS Sučany A 18 2 1 15 29:85 7
10. GBAS Sučany B 18 0 1 17 8:93 1
ŠKOLSKÁ KINEKUS LIGA
Víťaz 1. ligy: ZŠ Belá
Zostup do 2. ligy:
CZŠ R. Zaymusa, ZŠ Bánová
Víťaz pohára: ZŠ Belá
Víťaz superpohára: ZŠ Belá
Najlepší stelec 1. ligy:
Štefan Macho (ZŠ Belá)
Najlepší brankár 1. ligy:
Peter Knapec (ZŠ R. Teplice A)
Najlepší tréner 1. ligy:
Ján Holúbek (ZŠ Belá)
Konečná tabuľka 1. ligy:
1. ZŠ Belá 14 14 0 0 109:25 42
2. R.Teplice A 14 11 0 3 37:24 33
3. ZŠ Hôrky 14 6 4 4 41:26 22
4. sv.Gorazda 14 6 3 5 33:34 21
5. Struháreň 14 6 2 6 31:36 20
6. ZŠ Gbeľany 14 4 1 9 30:43 13
7. ZŠ Bánová 14 4 0 10 25:60 12ž
8. R. Zaymusa 14 0 0 14 8:56 0
Víťaz 2. ligy: SŠ Kráľovnej Pokoja
Zostup do 3. ligy: ZŠ Hájik, ZŠ Turie
Najlepší stelec 2. ligy:
Ján Stásky (ZŠ Varín)
Najlepší brankár 2. ligy:
Peter Mati (ŠK Makroteam Žilina)
Najlepší tréner 2. ligy:
Peter Knotek (ZŠ R.Teplice B)
Konečná tabuľka 2. ligy:
1. Kráľ. Pokoja 18 12 5 1 72:27 41
2. ZŠ Varín 18 13 2 3 82:38 41
3. ZŠ Oravská 18 12 3 3 91:37 39
4. R.Teplice B 18 8 2 8 50:48 26
5. Lichardova 18 8 2 8 37:60 26
6. Makroteam 18 6 4 8 50:74 22
7. ZŠ Budatín 18 5 5 8 33:38 19
8. ZŠ Višňové 18 5 1 12 51:44 16
9. ZŠ Hájik 18 5 1 12 32:50 16
10. ZŠ Turie 18 2 1 15 37:112 7
MINIŠKOLSKÁ KLAMZA LIGA
Víťaz ligy: CZŠ R. Zaymusa
Najlepší stelec ligy:
Richard Jančanský
(CZŠ R. Zaymusa)
Najlepší brankár ligy:
Andrej Gašparík
(ŠK Makroteam Žilina)
Najlepší tréner ligy:
Milan Smoleňak (CZŠ R. Zaymusa)
Konečná tabuľka:
1. R.Zaymusa 16 10 4 2 52:17 34
2. ŠK Makroteam 16 5 5 6 45:41 20
3. ZŠ Hájik 16 3 3 10 29:46 12
Nový, v poradí už tretí ročník, mládežníckych školských futsalových líg začne koncom septembra.
Autor: čam