Sobota, 28. január, 2023 | Meniny má Alfonz

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.00 hod: Lietavská Lúčka – Krásno (R. Gonda – Matoš, Horný – Repa), Bytča – Zvolen (Ligas – Fízel, Putra – Hurík),...

DOSPELÍ
III. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.00 hod:
Lietavská Lúčka – Krásno (R. Gonda – Matoš, Horný – Repa), Bytča – Zvolen (Ligas – Fízel, Putra – Hurík), Žilina B – Kremnička (10.30, Dvorštiak – Glončák, Baranček – Mastiš). IV. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.00 hod: Belá Dulice – Stráňavy (Ondruš – Chovanec, Moják – Špila). V. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.00 hod: Skalité – Dolný Hričov (Vojvoda – Švec, Balázsik – Oravec), Strečno – Radoľa (Mastiš – Ivanič, Rohoň – V. Ďurana), Rosina – Raková (Uhorskai – Močiliak, Bušo – Muráň), Predmier – Bánová B (Sitár – Mihálka, Strna – Krško), Teplička – Varín (Michna – Glončák, Baranček – Meliš), Kotrčina Lúčka – Závodie (Drapáč – Tomčík, Lisická – Vrteľ). I. TRIEDA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.30 hod: Kotešová – Rašov (Hazda, J. Martinec st.), Višňové – Rajec (Sklenár, Kubo), Dlhé Pole – Terchová (Peťko, Cimprich), Divinka – Bytčica (Oravec, Skotnický), Nezbudská Lúčka – Hlboké (Mikurda, Rogoň), Zádubnie – Rajecké Teplice-Konská (Bytčica, Hôrecký, SsFZ), Trnové – Belá (Bariak, Vanák). II. TRIEDA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.30 hod: Lietava – Stránske (Šedík, Matejčík), Dolná Tižina – Nededza (M. Capko, SsFZ), Považský Chlmec – Turie (Gašpierik, Ovečka), Horný Hričov – Zbyňov (J. Martinec ml., Krajči), Zástranie – Štiavnik (Cinko, Mihálik), Kamenná Poruba – Divnia (Michulek, R. Martinec), Súľov – Hrabové (Mintál, Mackovčin).
III. A TRIEDA, 2. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.30 hod: Mojš – Mojšova Lúčka (Ondrušík, Kuba), Bitarová – Podhorie (Juríček), Brodno – Kunerad (Mitúch, Wojčík), Zádubnie B – Fačkov (26.8., Ovečka, Podhradský). III. B TRIEDA, 2. KOLO – nedeľa 27. augusta o 16.30 hod: Hliník – Veľké Rovné (Tarač, Vachan), Kolárovice – Svederník (Bugala, Hollý), Lúky – Hôrky (Divina, Kúdelka, Vlasatý), Ovčiarsko – Jablonové (Chaban), Petrovice – Hričovské Podhradie (Kováč, Vaškovič).
Dohrávky: I. TRIEDA, utorok 29. augusta o 16.30 hod: Terchová – Rajec (Kúdelka, Bugala, Kováč). II. TRIEDA, utorok 29. augusta o 17.00 hod: Dolná Tižina – Zbyňov (Gašpierik, Ovečka, Chaban).
DORAST
I. LSD, 5. KOLO – sobota 26. augusta o 11.00 hod:
Žilina – Podbrezová (SFZ – Petrák st., Čuboň – SFZ). I. LMD, 5. KOLO – sobota 26. augusta o 13.15 hod: Žilina – Podbrezová (Sikora – Čuboň, Petrák st.). III. LSD a LMD, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 10.00 a 12.30 hod: Bánová – Čierny Balog (26. 8., Chmúrny – Kuteľ, Kuba - Knap), Bytča – Čadca (26.8., Tilesch – Čunderlík, Papík – Holáčik). IV. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 13.30 hod: Strečno – Zuberec (Ivanič – Rohoň – V. Ďurana), Liptovský Hrádok – Stráňavy (26. 8. o 14.00, Vrtich – Močiliak), Predmier – Krásno (Mihálka – Strna – Krško), Štiavnik – Černová (13.00, Fízel – Putra), Lisková – Rajec (26.8. o 16.00, M. Poliak – Tomčík), Košťany – Belá (26.8. o 16.00, Vojvoda – ObFZ MT). V. LIGA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 13.30 hod: Dolná Tižina – Radoľa (Holeša – M. Capko), Rosina – Raková (Bušo – Močiliak – Muráň), Korňa – Hôrky (26.8. o 16.00, Stnaík – ObFZ CA), Makov – Dolný Hričov (Gamboš – Rogoň – Bubniak).
I. TRIEDA, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 14.00 hod: Kotešová – Veľké Rovné (J. Martinec st., Hazda), Višňové – Podhorie (Kubo, Sklenár), Dlhé Pole – Terchová (Cimprich, Peťko), Lietavská Lúčka – Bytčica (13.30, SsFZ, SsFZ), Teplička – Varín (13.30, SsFZ, SsFZ), Kamenná Poruba – Divina (R. Martinec, Michulek), Trnové – Hrabové (Vanák, Bariak). II. TIREDA sk. A, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 14.00 hod: Krasňany – Horný Hričov (26.8., Krajíček, Ovečka), Mojš – Hliník (Kuba, Ondrušik), Súľov – Gbeľany (Mackovčin, Mintál), Svederník – Nededza (Skotnický, Oravec). II. TRIEDA sk. B, 4. KOLO – nedeľa 27. augusta o 14.00 hod: Zbyňov – Ďurčina (26.8. o 14.00, Oravec, Cinko), Považský Chlmec – Turie (Ovečka, Gašpierik), Zádubnie – Nezbudká Lúčka (Bytčica, SsFZ, Hôrecký), Zástranie – Kunerad (Mihálik, Cinko). DOHRÁVKY: I. TRIEDA, utorok 29.augusta o 14.00 hod: Terchová – Podhorie (Bugala, Kováč), Varín – Višňové (Dingová, Krajíček).
ŽIACI
I. LSŽS a MŽS, 4. KOLO – sobota 26. augusta o 10.00 a 12.00 hod:
Žilina – Podbrezová (Sikora – Coma, Holeša). II. LSŽS a MŽS, 4. KOLO – sobota 26. augusta o 10.00 a 12.00 hod: Turčianske Teplice – Bytča (27.8., ObFZ MT – ObFZ MT), Belá – Kysucký Lieskovec (Tomáš – Žeriava), Veľké Rovné – Žilina B (Cimprich – Krajči). III. LSŽ a MŽ, 4. KOLO – sobota 26. augusta o 10.00 a 12.00 hod: Korňa – Bánová (27.8. o 12.00 a 14.00, ObFZ CA – ObFZ CA), Rajecké Teplice – Rajec (Michulek – Strna).
I. TRIEDA SŽ a MŽ, 2. KOLO – sobota 26. augusta o 10.00 a 12.00 hod: Višňové – Terchová (Hollý, Dinková), Kamenná Poruba – Štiavnik (Ondrušík, J. Capko), Zbyňov – Varín (Oravec, Cinko), Teplička – Lietavská Lúčka (Krajíček, Bollo), Predmier – Stráňavy (Papík, Mitúch), Bytčica – Strečno (Mintál, Červená). II. A TRIEDA, 2. KOLO – nedeľa 27. augusta o 10.00 hod: Lietava – Stránske (J. Capko), Bitarová – Turie (Gašpierik), Ďurčiná – Lietavská Svinná (Juríček), Rosina – Závodie (Dingová), Ovčiarsko – Jasenové (Červená). II. B TRIEDA, 2. KOLO – nedeľa 27. augusta o 10.00 hod: Zádubnie – Gbeľany (26.8. o 14.40, Gbeľany, Podhradský), Dolná Tižina – Nededza (Kubo), Brodno – Trnové (Krajíček), Stráža – Krasňany (Mackovčin), Kotrčina Lúčka – Belá (Bollo). II. C TIREDA, 2. KOLO – nedeľa 27. augusta o 10.00 hod: Kotešová – Rašov (Mitúch), Petrovice – Dolný Hričov (Hôrecký), Dlhé Pole – Hlboké (Tarač), Divinka – Jablonové (Hanakovič), Hrabové – Súľov (Vaškovič).
I. TRIEDA SŽ a MŽ, 1. KOLO – utorok 29. augusta o 10.00 a 12.00 hod: Bytčica – Višňové (Vlasatý, Wojčík), Strečno – Predmier (Kubo, Bollo), Stráňavy – Teplička (L. Ondák, Sklenár), Lietavská Lúčka – Zbyňov (Krupík, Kúdelka), Varín – Kamenná Poruba (Paňák, Chabada), Štiavnik – Terchová (Mitúch, Papík). II. A TRIEDA, 1. KOLO – utorok 29. augusta o 10.00 hod: Babkov – Ovčiarsko (J. Martinec ml.), Jasenové – Rosina (Cinko), Závodie – Ďurčiná (Hôrky, Ovečka), Lietavská Svinná – Bitarová (J. Martinec st.), Turie – Stránske (J. Capko). II. B TRIEDA, 1. KOLO – utorok 29. augusta o 10.00 hod: Kotrčina Lúčka – Zádubnie (Hollý), Belá – Nezbudská Lúčka (Mackovčin), Krasňany – Brodno (Krajíček), Trnové – Dolná Tižina (Kuba), Nededza – Gbeľany (Dingová). II. C TRIEDA, 1. KOLO – utorok 29. augusta o 10.00 hod: Hrabové – Kotešová (Hôrecký), Súľov – Divnika (Mikurda), Jablonové – Dlhé Pole (Tarač), Hlboké – Petrovice (Vaškovič), Dolný Hričov – Rašov (Hanakovič).




Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  2. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  3. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  4. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery
  5. SCANDI 2023: prehliadka súčasného severského filmu
  6. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska
  7. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia
  8. Eurohub Rokycany posilňuje a zrýchľuje spojenie s Nemeckom
  1. Svalovice sa netreba obávať
  2. Students today, innovators tomorrow, learners forever
  3. Study program MANAGEMENT in English language
  4. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  5. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  6. Nadácia COOP Jednota zatraktívňuje regióny
  7. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  8. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi 6 688
  2. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu 5 538
  3. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska 3 672
  4. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia 2 277
  5. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať? 1 747
  6. Košičanom budeme dodávať teplo za tretinové ceny aj tento rok 1 521
  7. Sardínia ukáže iné Taliansko. Oviec má raz toľko než obyvateľov 1 427
  8. Radi čítate a ešte radšej tvoríte? Toto je 40 dôvodov pre Vás 1 421

Blogy SME

  1. Tupou Ceruzou: Prezident Pavel
  2. Ján Škerko: Čo je hlavnou chybou Progresívneho Slovenska?
  3. Anna Miľanová: Konvencie a jednotlivec...
  4. Ján Šeďo: On to tak nemyslel, to médiá nepochopili...no nazdar.
  5. Ivan Mlynár: Ficov nebeský mandát deň po predčasných voľbách
  6. Ľuboš Vodička: Kostoly za hradbami: Malá Mača
  7. Dušan Koniar: Dzurindov projekt valcuje čítanosť aj diskusie
  8. Elena Antalová: "Kecy a fakty o tzv.demokracii". Kniha Karola Ondriaša vyšla síce v roku 2004, no chcela by udávať smer Smeru.
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 30 475
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 16 822
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 076
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 970
  5. Rastislav Čurma: Divotvorný Kráľovský Chlmec - Maďar, maďarský, najmaďarskejší 4 464
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 747
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 705
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 440
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

MY | TOP správy z regiónov

Pozrite si výber TOP správ z regiónov.


23 h
Ilustračná fotografia.

Prinášame veľký prehľad rodičovských príspevkov a dávok.


27. jan

Oznámil to na tlačovej konferencii počas voľného dňa na pretekoch Vuelta a San Juan v Argentíne.


TASR 27. jan
Víťazný tím Dedina.

Na podujatí súťažia mužstvá pomenované podľa štyroch častí obce.


26. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Tupou Ceruzou: Prezident Pavel
  2. Ján Škerko: Čo je hlavnou chybou Progresívneho Slovenska?
  3. Anna Miľanová: Konvencie a jednotlivec...
  4. Ján Šeďo: On to tak nemyslel, to médiá nepochopili...no nazdar.
  5. Ivan Mlynár: Ficov nebeský mandát deň po predčasných voľbách
  6. Ľuboš Vodička: Kostoly za hradbami: Malá Mača
  7. Dušan Koniar: Dzurindov projekt valcuje čítanosť aj diskusie
  8. Elena Antalová: "Kecy a fakty o tzv.demokracii". Kniha Karola Ondriaša vyšla síce v roku 2004, no chcela by udávať smer Smeru.
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 30 475
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 16 822
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 076
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 970
  5. Rastislav Čurma: Divotvorný Kráľovský Chlmec - Maďar, maďarský, najmaďarskejší 4 464
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 747
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 705
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 440
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu