Štvrtok, 2. február, 2023 | Meniny má Erik, Erika

Víťazstvo Hrabového zariadil štvorgólový Baláž

II. TRIEDA Súľov – Lietava 1:1 (0:1), 83. Kereš - 29. Súkeník. Od začiatku to bol vyrovnaný zápas, ale gólovo sa do prestávky presadil len Súkeník po nedôraze domácej obrany.

II. TRIEDA
Súľov – Lietava 1:1 (0:1),
83. Kereš - 29. Súkeník. Od začiatku to bol vyrovnaný zápas, ale gólovo sa do prestávky presadil len Súkeník po nedôraze domácej obrany. Domáci v druhom dejstve pridali, vyvinuli tlak a sedem minút pred koncom sa im zásluhou Kereša podarilo vyrovnať. R Kováč, 150. SÚĽOV: Mar. Ďurajka – M. Hrehor, Ďurkovský (75. Bušfy), Bušovský, R. Hudek, R. Hrehor, Tvrdý (80. I. Hudek), Ďurec, Ľ. Hrehor, Ráztočný (46. Marián Ďurajka), Kereš. LIETAVA: P. Belan – Ďurica, M. Gašpierik, Petráš, Peter Gašpierik st., Chobot, Súkeník, Pet. Gašpierik, Hradský, R. Belan, A. Belan.
Hrabové – Kamenná Poruba 4:3 (1:2), 25., 47., 52. a 70. Baláž (tretí z 11m) – 31. Tretina, 20. a 86. Hodas (druhý z 11m). Po chybách domácich viedli hostia v polčase, ale už po ňom dokázal Baláž vyrovnať. Ten istý hráč o päť minút z penalty poslal Hrabové do vedenia a štvrtým gólom víťazstvo domácich už len prikrášlil. R Vlasatý, 150. HRABOVÉ: Bunta – Bučko, R. Gajdošík, Hanzel, J. Čička, J. Sedliak, R. Šimon, Puškár, Daniš (75. Sedlák), T. Hrabovský (90. B. Hrabovský), Baláž. K. PORUBA: Tepličanec – L. Kasman, Podkopčan, Sudor, P. Štrba (55. Stupňan), Jasenovský, Sádecký, J. Štrba, Tretina, Hodas, Horník.
Zástranie – Divina 2:0 (0:0). Prvý polčas bol vyrovnaný. V druhom netrafil M. Ovečka prázdnu bránu a domáci nepremenili penaltu, po nej však strelili dva góly a tešili sa z víťazstva. R Tarač, 100. ZÁSTRANIE: Majtán – Poliak, Martinek, M. Gašpierik, P. Mičica, V. Gašpierik (75. M. Lisko), Laurenčík, Janči, Hrošovský, Škorvánek, J. Lisko. DIVINA: Slovák - Meliš, Poliaček, Kováčik, P. Ovečka ml., Lašut, Kaper (88. P. Ovečka st.), Bukový, Hroš, M. Ovečka, Cigánik.
Štiavnik – Horný Hričov 3:2 (3:2), 10. a 30. Mračník, 40. V. Kuciak za domácich. Deviati hostia dosiahli veľmi dobrý výsledok vďaka húževnatosti a bojovnosti. Domáci nezopakovali výborný výkon z P. Chlmca a nepremenili niekoľko vyložených šancí. R Skotnický, 300. ŠTIAVNIK: Parčiš – J. Pobjak (76. Radvaň), Šutara, Pet. Gašperec, Krajči, R. Mišutka (40. Zd. Gašperec), V. Kuciak, Hraboš, L. Mišutka (80. P. Kuciak), Pet. Pobjak, Mračník. H. HRIČOV: Slosarčík – Juhás, Barták, J. Králik, Novisedlák, Káčer, Koštek, Eichler, Ľ. Králik.
Zbyňov – Považský Chlmec 0:1 (0:0), 86. Mir. Kozlík. Hra sa odvíjala v strede poľa. V prvom polčase ani jeden z tímov neoslnil až na zahodenú šancu Jánošíka. Hostia hrali v obrane rozumne. V druhom dejstve Zbyňov pritlačil, snažil sa viac o streľbu, ale vyložené šance Pekaru a Jánošíka mohli v závere mrzieť. Hostia totiž pred koncom po trestnom kope hlavou Kozlíkom rozhodli o svojom víťazstve. R Podhradský, 40. ZBYŇOV: R. Urík – Miškovský, M. Urík, Babčan, Bariak, Jamečný (46. Gažur), Kasman, Bielik (46. Ďurec), Mišiak (80. Kubica), Pekara, Jánošík. P. CHLMEC: R. Kozlík – Dendis, Mir. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič, Chovan, Holboj, Ambra (70. Dlhopolček), Pe. Čejka, Matúš, Kubala (46. Soliš).
Turie – Dolná Tižina 3:3 (2:3), 1. Valíček, 3. Smolík, 80. G. Chovanec (11m) - 14. M. Maťko, 17. P. Ďurina, 39. Chabada za hostí. Po dvoch chybách hostí viedli už v 3. min domáci 2:0. Hostia sa však nevzdali a ešte do prestávky stihli tromi gólmi otočiť. Druhý polčas hostia tlačili, no nedokázali premeniť šance. V záverečnej desaťminútovke sa domácim z penalty podarilo vyrovnať. R Juríček, 120. ČK: Manga, Špagľa - Pazderka. TURIE: Mičky – Valíček, Ľ. Lonc (80. Chupáň), Kudelka, Pirošík, Smolík (65. R. Chupáň), A. Chovanec, G. Chovanec, Manga, Śpagľa, Hreus. D. TIŽINA: Ľ. Falašta – T. Maťko, Hazda, Mihalčatin (70. M. Ďurina), M. Maťko, Bačinský, Kubík, Synek, Pazderka, Chabada, P. Ďurina.
Nededza – Stránske 2:2 (0:1), 54. Grülling (11m), 71. Ďuríček – 5. Štadáni, 82. Jánošík. Hostia sa ujali vedenia po ďalekonosnej strele Štadániho. Domáci mali územnú prevahu, ale hrozili iba po štandardkách, ktoré Kudla v 38. a Ďuríček v 43. min. nedokázali premeniť. Nededza vyrovnala po ruke a následnej penalte. Po peknej akcii a zakončení Ďuríčka sa ujali domáci vedenia, ale po fatálnej chybe Macha hostia vyrovnali a stav sa už nezmenil. R Bugala, 80. NEDEDZA: Szabadosz – Balala (46. Zajac), Grülling (70. Macho), Horecký, R. Peťko, Kudla, Remek, M. Hreus, Ďuríček, Repáň, J. Hreus. STRÁNSKE: M. Fašanok – Štrba, Jánošík (90. Majerčík), Hodas, Baránek, Dubeň, Mil. Kasman, Mar. Kasman (80. Dolník), Vrábel, Matiašovský, Štadáni.

1. Štiavnik 3 3 0 0 7:2 9
2. Súľov 3 2 1 0 4:2 7
3. Zástranie 3 2 0 1 5:2 6
4. Hrabové 3 2 0 1 8:8 6
5. Turie 3 1 1 1 10:6 4
6. Stránske 3 1 1 1 5:5 4
7. Divina 3 1 1 1 5:6 4
8. K. Poruba 3 1 0 2 7:6 3