Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Hrdinom stretnutia vo Višňovom Stromček

I. trieda Vo 4. kole I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina sa hralo len šesť zápasov.

Vo 4. kole I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina sa hralo len šesť zápasov. Stretnutie Dlhé Pole – Terchová je preložené na 15. septembra. Výsledky opäť tabuľku zamiešali, na čele je však stále Divinka. V utorok 29. augusta sa bude dohrávať stretnutie z prvého kola Terchová – Rajec.
Kotešová – Rašov 1:2 (1:1). 34. Košík – 45. S. Lacko, 86. Michálek. V Kotešovej sa predstavilo vyspelé mužstvo Rašova a keď sa v dobrom svetle ukázali aj domáci, videli diváci rýchly futbal s množstvom osobných súbojov. Veľmi dobre pracovali obrany, a tak brankári veľa roboty nemali. Domáci sa dostali do vedenia po rohovom kope, keď dorazil Košík. Hostia vyrovnali v nadstavenom čase prvého polčasu po rýchlej samostatnej akcii S. Lacka. V druhom polčase domáci na dlhé minúty zavreli súpera v šestnástke, ale veľa šancí zlikvidoval brankár Hubocký. O výsledku rozhodol v 86. min. umiestnenou strelou z diaľky Michálek. 100. R Hazda. KOTEŠOVÁ: Magerčiak – Michal Patyka, Košík, M. Bujný, Martin Patyka, Urban, B. Bujný, Galovič (76. Šukala), Pollák (80. Malík), Zavadzan (70. J. Bujný), Mikulík. RAŠOV: Hubocký – L. Vrábel (72. Butko), Prášek, Švancár, Križňan, Bučo (85. Ľ. Hujo), Michálek (87. J. Hujo), Tretinár, M. Lacko, S. Lacko, Kresáň.
Višňové – Rajec 3:2 (1:1). 14., 66., 89. M. Stromček – 28. M. Krajčoviech, 64. J. Krajčoviech. Vo veľmi zaujímavom zápase domáci dostali pod tlak hosťujúce mužstvo, dali vedúci gól, ale potom trošku poľavili. Hostia miestami prevzali iniciatívu a vyrovnali výsledok ešte v prvom polčase. V druhom polčase sa začal tuhý boj o body a mužstvá predviedli kvalitný futbal. Hostia sa dostali do vedenia, ale domáci mohutným náporom dokázali výsledok otočiť. 100. R Sklenár. VIŠŇOVÉ: Paprčiak – Vojtyla, Valica, Pagáč, Šupej, Franček (85. Paur), Danaj (46. P. Stromček), Margen, Laš, Strelička (66. Mitringa), M. Stromček. RAJEC: Hubočan – M. Pekara, Janík (54. Jakubík), Šeliga, M. Mintál, J. Pekara (55. Kmeť), R. Mintál, Veselý, M. Krajčoviech, Macura (50. Paulíny), J. Krajčoviech.
Dlhé Pole – Terchová – odložené. Bude sa hrať 15. septembra.
Divinka – Bytčica 1:0 (1:0). 6. Hložný. Vyrovnaný zápas, v ktorom boli hostia veľmi dobre fyzicky pripravení, domáci to nahrádzali bojovnosťou. Strelec gólu Štefan Hložný odohral posledný zápas za Divinku pred odchodom do zahraničia. Najlepším hráčom stretnutia bol brankár domácich Peter Korista ml. 120. R Oravec. DIVINKA: P. Korista ml. – Lokaj, P. Korista st., Buček, Matejčík, Ovečka, Kubáň, J. Korista, Mourtada, Hložný (88. Klimek), Holeša (76. Ľ. Korista). BYTČICA: Hlaváč – Parač, Dubovec, Ľ. Zuziak, Morvay, Skotnický, Štaffen, Dietrich, Repkovský, Kosnovský (60. Keblúšek), M. Zuziak.
Nezbudská Lúčka – Hlboké 1:0 (1:0). 37. M. Ondráš. Domáci mali celý zápas väčšiu prevahu, vypracovali si aj niekoľko vyložených šancí, ale dokázali premeniť len jedinú. Tá im našťastie na zisk troch bodov stačila. 100. R Mikurda. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Klocáň – Mrázik, M. Ondráš, M. Samec, Ľ. Kubo, Matejík, Danihel, Š. Ondráš, V. Samec, Berešík, Chodelka (75. Obešla). HLBOKÉ: Zaduban – Konečný, Pavlík, Vršanský, Hvorečný, Gálik, M. Krajíček, Remeš, P. Adamov, Paiš, J. Krajíček.
Zádubnie – Rajecké Teplice-Konská 1:2 (1:1). 30. Majer – 44. Sopko, 53. Husárik. Tím Zádubnia odohral domáci zápas na ihrisku v Bytčici. Úvod bol vyrovnaný, v 30. min. domáci skórovali. Vzápätí vyloženú gólovú šancu hostí zneškodnil domáci brankár Vanca. V tej chvíli sa domácim prestalo dariť, hru do rúk prevzali hostia. Ani záverečný tlak na konci zápasu domáci nedokázali využiť. 110. R Hôrecký. ZÁDUBNIE: Vanca – Sýkora, L. Hulín, Studník, Majerčík, Mikunda, Pechočiak, J. Hulín, Talafa (46. Frátrik), Jankula, Majer. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik – J. Piala, Sibyla, Mazúr (78. M. Piala), Krkoška, Pleva, Baránek (65. Žilinčár), Remšík (41. Figura), Lihocký, Sopko, Husárik.
Trnové – Belá 2:0 (1:0). 32., 87. Tomašov. Omladené trnovské mužstvo podalo výkon na hranici svojich možností. V 32. min. dorastenec Tomašov dal prvý gól. Zo strany súpera hrozilo stále nebezpečenstvo Vráblom. V 69. min. druhého polčasu striedajúci Beňo prehodil brankára i prázdnu bránu hostí. V 72. min. sa do podobnej situácie dostal Belánik. V 87. min. opäť zvyšoval Tomašov po akcii Milana Kubu. 150. R Bariak. TRNOVÉ: Daníšek – Filo, Šindelář, Výboch, Vrabec, Labuda (67. Beňo), Bolibruch, Podhorec, Tomašov, Kuba, Malík (36. Belánik). BELÁ: Zavalidroga - Kuťa, Cabadaj, Šipčiak (40. Horvát), Kaňa (46. Melišík), Čepela, Laščiak, Kurcin, D. Sedúch, P. Vrábel, Tomašov.
1. Divinka 4 3 0 1 14:6 9
2. Nezb. Lúčka 4 3 0 1 7:7 9
3. Raj. Teplice-Konská 4 2 1 1 9:8 7
4. Belá 4 2 0 2 9:8 6
5. Rašov 4 1 3 0 6:5 6
6. Bytčica 4 1 2 1 6:4 5
7. Terchová 2 1 1 0 4:1 4
8. Rajec 3 1 1 1 6:5 4