V. liga Skalité – Strečno 3:0 (0:0), M. Sidora 2, Halfar.

V. liga
Skalité – Strečno 3:0 (0:0),
M. Sidora 2, Halfar.
Prvý polčas sa hral dosť nervózne, gól nepadol ani na jednej strane. Po zmene strán začali domáci tlakom. V 50. min dali prvý gól, o desať minút na to ďalší. Tretí pridali o nasledujúcich dvadsať minút. Hostia v druhej polovici zápasu nevyvinuli tlak na bránu. R Frančák, 300. ŽK: A. Sidora, Čanecký, M. Sidora – Taraba, R. Sokolovský. SKALITÉ: Malík – Ľ. Mikula, A. Sidora, Baroniak, Vlček, Čanecký (50. Halfar), R. Mikula (80. Časnocha), Janščo, Kaňa (55. Ľ. Serafín), Chovanec, M. Sidora. STREČNO: Kopásek – Ilovský, Beháň, P. Sokolovský, Lonc, Oberta, Taraba, Trhančík, R. Sokolovský, Kán, M. Sokolovský.
Rosina – D. Hričov 2:2 (1:1), Šustek 2 – Masný, Zaduban.
Rosina po dobrom výkone v Radoli odohrala nevydarený zápas, aj keď začala aktívne. V 11. min. Trhančík strieľal tesne vedľa, v 17. min. Šusteka vychytal brankár hostí, ale v 20. min. sa už podarilo domácim skórovať. V 33. min. vyrazil Trhančíkov volej brankár D. Hričova na roh, hostia potom v 45. min. vyrovnali gólom do šatne. V druhom polčase v 60. min. Šustek po nádhernej prihrávke dal na 2:1, ale po chybe obrany Rosiny v rozohrávke založili domáci v 79. min. útok a bolo vyrovnané. R Rohoň, 200. ŽK: J. Lasička, Sobola (D. Hričov). ROSINA: Turčan – Mažgút (46. Lysík), V. Turský, Jaššo (68. Hodás), Adamčík, Ondák, Smieško, Filo (50. Vanoch), M. Turský, Šustek, Trhančík. D. HRIČOV: Uhrík – Masný (67. Sobola), Randík, Sakala, J. Lasička, M. Lasička, Kováč, A. Sabo (64. Zaduban), Vančík (90. M. Sabo), Kahát, Trnovec.
Predmier – Radoľa 4:1 (3:1), Šukala, Šimoník, Brezničan, Sluka – hájnik.
Domáci začali veľkým náporom. Po niekoľkých kľučkách v šestnástke zasiahol obranca hostí pri strele Šimoníka rukou, za čo bola v 7. min. nariadená jedenástka. Šimoník ju však nepremenil. Napriek tomu hneď vzápätí po rohu domácich a tlačenici v 16-ke hostí Šukala preloboval brankára Radole a Predmier viedol. Domáci v tlaku neustávali, z priameho kopu a následnej akcii Šimoník napravil svoju reputáciu a zvýšil. Domáci aj naďalej tlačili, hostia znížili z protiútoku v 40. min. V druhom polčase pridal ďalší úspech Predmiera hlavou Brezničan. Po nepriamom kope zvýšil na konečných 4:1 Sluka. R Švec, 200. ŽK: Minárik – Hartek, Ďuriš. PREDMIER: Uríček – Minárik, Tomaník, Klus (4. Bajza), Sluka, Brezničan (60. Nedeliak), Pobijak, Chválnik, Kučera, Šukala, Šimoník (74. Janda). RADOĽA: Gašinec – Macejko, Kováčik (85. Ján Pacík), Paulus (52. L. Hartek), Šidlo, M. Hartek, Gazdík, Kaplík, Ďuriš, Hájnik, Minár (34. Jozef Pacík).
Teplička – Raková 4:1 (1:1), B. Adamus 2, Belák, Januš (11 m) – Martiník.
Vyrovnaný zápas, hostia už v 5. min. vyrazil strelu Kubiznu brankár Tepličky. V 20. min. po veľkej chybe domáceho brankára hostia nedokázali skórovať do prázdnej brány. V 40. min. sa ujali vedenia, behom dvoch minút však hostia z protiútoku vyrovnali. Po zmene strán domáci zvýšil svoje úsilie a v 53. min. po dôrazných súbojoch v šestnástke sa ujali vedenia. Hostia potom pritlačili domácich na ich polovici, ale góly dávali zase Tepličania. V 66. a v 76. min. stanovili na konečných 4:1. Hostia ešte zahodili dve gólové šance Šperkom a Rebrošom. R Kružliak, 200. ŽK: Cvacho, Šmida, Mintál – Poliak, R. Jarábek, Šperka. TEPLIČKA: Orvan – Hruška (80. Slota), Cvacho, Januš, Šmida, Krutý, Belák, Milan Stenchlák, Michal Stenchlák, Mintál, Adamus (59. Miček). RAKOVÁ: Kajánek – Š. Jarábek, Poliak, Majerík, Tatarčiak, Šupolík, Kubizna, R. Jarábek, Badžgoň (60. Rebroš), Ponechal (55. Šperka), Martiník.
K. N. Mesto B – Bánová B 1:2 (1:2), Holáň – Charbuliak, Hudec.
Úvod bol veľmi opatrný, už v 7. min. Kopásek ohrozil brankára hostí, ten vyrazil na roh. V 9. min. sa v šestnástke najlepšie zorientoval Holáň a dal vedúci gól domácich. V 20. min. sa začali presadzovať v šestnástke hostia. V 21. min. Charbuliak vyrovnal na 1:1. Tlak Kysučanov pokračoval, ale v 35. min. Hudec strelou z päťky dal vedúci gól hostí. Domáce mužstvo v závere prvého polčasu mohlo vyrovnať, ale nestalo sa. V druhej polovici sa striedali útoky, v 61. min. mal Kopásek možnosť vyrovnať, ale brankár jeho strelu zlikvidoval. Po dobrom zápase sa z troch bodov sa nakoniec tešili hostia z Bánovej. R Mociliak, 150. ŽK: Mičiak – Krajíček. K. N. MESTO B: Kelko – Frolo, Rajtek, Valiašek, Buček, Jančiga, Toka (41. Mičiak), Vlček, Staškovan (51. Staník), Holáň, Kopásek (81. Šidlo). BÁNOVÁ B: Medveď – Charbuliak, Randa, Michulek, Pecko, Krajíček, Hudec, Dobroň, Paulíni (91. Michulek), Červený (76. Randa), Švík (82. Forbák).
Korč. Lúčka – Varín 3:0 (1:0), vlastný, Bielik, Žabka. Pri peknom počasí a návšteve sa hralo príliš opatrné derby. V prvom polčase hostia prakticky neohrozili bránu domácich. Po tlačenici v 42. min. si hostia dali vlastný gól, do druhého polčasu nastúpili Varínčania s odhodlaním vyrovnať, v 68. min. po krásnej akcii ale zvýšil Bielik na 2:0 a v 84. min. Žabka na 3:0. Futbal krásou nenadchol, mužstvám však nechýbalo odhodlanie a bojovnosť. R Masár, 300. ŽK: Ďurnek, Káčerík, Slúčik, Bielik – Tichák, Nemčík, Lopušan. K. LÚČKA: Trnovec – Ďurnek, Káčerík, Slúčik (82. Milo), Bugala, Kuťka, Bielik, Mikolaj, Kaplán, Žabka (87. Beleš), Martinček (75. Jaroščiak). VARÍN: L. Murárik – M. Tichák, Repkovký, M. Murárik (51. J. Repáň), Michulek, Nemčík, Kokavec, M. Repáň, Šugár, Lopušan (79. Ďurko), I. Tichák.
Závodie – Podvysoká 2:1 (1:0), 29. Škuta, 62. Capko – Ma. Klago (11 m).
V Závodí lepšie začali hostia, ale prvú šancu mal domáci Capko, keď postupoval sám na brankára, ale ten na dvakrát zachránil. Na druhej strane to z diaľky skúšal Slíž. V 16. min. si hostia z brány urobili strelnicu, ale Pika zázračne vyrazil strelu Turiaka. V 23. min. po Capkovej prihrávke tvrdo vystrelil Šajnoha, ale Hruška loptu vyrazil. V 29. min. sa Capko opäť rútil sám na Hrušku, ale opäť nepochodil. Z následného rohu však Škuta hlavou otvoril skóre. O tri minúty si do tretice vylámal zuby na Hruškovi domáci rýchlik Capko a o ďalšie dve minúty aj strelu Škutu vyrážal hosťujúci brankár. Po zmene strán hostia pridali, ale ich strelecké pokusy boli málo nebezpečné, a tak v 62. min. pridal druhý gól domácich Capko. R Farský, 200. ŽK: Turiak.
ZÁVODIE: Pika – Ježo, Bičan, Škuta, Mára, Šoška, Kavecký, Belko, Kučera (62. Krauz), Capko, Šajnoha. PODVYSOKÁ: Hruška – Chytil, Ma. Klago, Mi. Klago, Slíž, Perďoch, Bytčanek, Comorek, Turiak, Chochruň, Kubiš.

7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?

Hviezdou proti Pohroniu bol fantastický brankár Petráš

Žilina bola v efektivite stopercentná, hostia si na gólmanovi MŠK vylámali zuby.

Samuel Petráš podržal svojich spoluhráčov fantastickými zákrokmi.