III. LIGA BÁNOVÁ - ZVOLEN 3:0 (1:0)Góly: 12. Barus, 79. Vajda, 83. Sluka (11m).

III. LIGA
BÁNOVÁ - ZVOLEN 3:0 (1:0)
Góly: 12. Barus, 79. Vajda, 83. Sluka (11m).
V obojstranne priemernom zápase domáci jednoznačne predčili hostí a pri premieňaní šancí mohol byť výsledok i dvojciferný. Hostia sa snažili, ale po šestnástku. Zaslúžené víťazstvo domácich. ŽK: Vajda, Labuda - Štefánik, Vrbiniak. ČK: 62. Štefánik (po 2. žltej). Rozhodoval Tomčíkov, 300 divákov. BÁNOVÁ: Adamčík – L. Ďuratný, D. Ďuratný, Stalmašek, Vajda, Labuda, Pikus, Ďurica, Barus (57. Moravčík), Sluka, Padala. Tréner: Knapec.
Ľubomír Portašík

ŽILINA B - KRÁSNO 8:0 (2:0)
Góly: 14., 43. a 70. Toclomiti (tretí z 11m), 80. Filo, 46. Bello, 61., 63. a 64. Tesák. Pre slabučkých hostí bol debakel ešte priateľný výsledok, pretože v druhom polčase sa s loptou stretol domáci Seman iba jedenkrát a pritom by sa mali ďalšie šance skončiť jednoznčne gólom. Pre prítomných divákov bolo stretnutie zo strany domácich veľmi pekným divadlom s ukažkovým zakončovaním akcií. ŽK: Hubočan - Gábor, Ondrušek. ČK: Gábor. Rozhodova Glončák, 150 divákov. ŽILINA B: Seman - Hubočan (56. Lončík), Toclomiti, Prince, Minarčík (60. Lovák), Tabak, Mravec, Tesák, Salomon, Bello (75. Gajdošík), Filo. Tréner: Š. Tomanek. KRÁSNO n/K: Šustek (68. Timek) - Vaňovec (67. Mozol), Seko, Pagáč, Švabík, Kubica, Gábor, Ondrušek, Kopásek, Borovička, Jakubec. Tréner: M. Lastovica.

KRÁLIKY – K. N. MESTO 2:0 (1:0)
Góly: 23. Pagáč, 73. Beňák. Domáci začali prvý polčas veľmi dobre, čo vyústilo gólom po rohovom kope v 23. min. Potom sa hra odohrávala medzi šestnástkami, avšak hostia sa nedostali do žiadnej šance.
V druhom polčase hostia zvýšili pohyb a na pätnásť minút ovládli hru, čoho výslekom bolo nastrelené brvno v 56. min. a z dobrej šance v 57. min. prestrelil Molnár. Posledných pätnásť minút prebrali hru domáci a v 72. min. Beňák sám pred brankárom len nastrelil, avšak v 73. min. po individuálnej akcii rozhodol o zápase. ŽK: Kubát, Klinec - Marek, Bočej, Kohút, Mičica. Rozhodoval Ondák, 170 divákov.K. N. MESTO: Brišš - Pecko, Gapa, Mičica, Macek (46. Šebík), Kohút, Záhradník (80. Špulica), Goljan, Molnár, Padych, Bočej. Tréner: J. Staškovan.

LIETAVSKÁ LÚČKA – R. SOBOTA B 0:2 (0:1)
Góly: 25. Šlichtík, 85. Markovič. Domáci urazili šťastenu v 18. min., kedy Drahno nepremenil pokutový kop za zranenie Turiana. V 25. min. prišiel trest, keď z jedinej strely hostí v prvom polčase dal Šlichtík vedúci gól hostí. V druhom polčase sa hostia stiahli do totálnej defenzívy, z ktorej vyrážali do rýchlych brejkov a z troch brejkov im zaistil víťazstvo v 85. min. Markovič. ŽK: Masár, Turian, Danech - Scherer, Vitek, Ižip. Rozhodoval Kučera, 150 divákov. LIET. LÚČKA: Tvarbek - Masár, Kossa, Klapčik, Štaffen, Drahno, Kalina, Polaček, Turian, Danech (52. Kodaj), Šupina (75. Belan). Tréner: Janči.

RUDINSKÁ - BRUSNO 7:4 (4:0)
Góly: 27. a 40. Seduch, 30. a 35. Tvrdý, 65. a 88. Genčúr 80. Horňák - 65. a 85. Hauer, 82. Vaník, 84. Sokol.
Domáci prvý polčas uhrali na 4:0. V 80. min. bolo už 6:1 a ďalší priebeh zápasu podcenili domáci v defenzíve, čo súper využil a skorigoval na 6:4. V 88. min. domáci upravili Genčúrom na 7:4. Súper i napriek tomu, že prehrával, nebránil a snažil sa dať gól. Rozhodoval Putra, 150 divákov. RUDINSKÁ: Málik - Kravec, Lisko (46. Ryboň), Kotrč, Luciak (46. Púčala), Genčúr, Sedúch, Brodňan, Tvrdý, Horňák, Súkeník (56. Zuziak). Tréner: M. Šuraba.

BYTČA - NÁMESTOVO 1:2 (1:1)
Góly: 18. Holeščák - 7. Macko, 84. Kucek. Domáci futbalisti prišli opäť o všetky body, i keď po celý zápas boli jednoznačne lepším mužstvom, no doplatili už na tradičné a katastrofálne primieňanie šancí, v ktorých mali v tomto zápase neúrekom. Od úvodu to bol obojstranne svižný a útočný futbal, skóre ktorého otvoril hosťujúci Macko už v 7. min., keď spoza šestnástky prekvapil Hájeka. V 18. min. vyrovnal Holeščák prudkou strelou zvnútra šestnástky. Potom prišiel rad zahodených šancí Chrenka, Ciesaríka, ktorých hlavičky išli tesne vedľa. V 40. min. to bol opäť Holeščák, ktorý šiel sám na brankára, no jeho úmysel mu vystihol. Druhý polčas bol v réžii domácich, ktorí zahadzovali jednu šancu za druhou. Najväčšiu mal Širo, keď hlavičkoval do žrde a lopta sa k nemu odrazila a tú dorazil len do brankára. V 84. min. zakončil na 1:2 Kucek. ŽK: Čička - Kucek. Rozhodoval Sabo, 150 divákov. BYTČA: Hájek - Tvrdý, Zábavčík, (56. Pradeniak), Širo, Mahdoň, Kocián, Ciesarík (65. Čička), Šelmek, Chrenko, Holeščák, Gajdošík (45. Čikota). Tréner: Jozefovič.

OSTATNÉ VÝSLEDKY:
Rakytovce - Dolná Ždaňa 2:2 (1:0), 39. Schmidtmayer, 74. Juhász - 51. Rozemberg, 68. Sekereš. D. Strehová - Kremnička 1:1 (1:0), 37. Chromek Miroslav (11m) - 65. H. Kollár.

1. D. Ždaňa 7 5 1 1 14:5 16
2. Králiky 7 4 3 0 13:5 15
3. Rakytovce 7 4 3 0 15:9 15
4. D. Strehová 7 4 2 1 10:4 14
5. Bánová 7 4 1 2 17:6 13
5. Žilina B 7 4 1 2 17:6 13
7. Námestovo 7 4 1 2 12:8 13
8. Kremnička 7 3 2 2 13:8 11