Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Mojšová Lúčka valcuje!

III. A trieda Kunerad – Mojš 3:0 (2:0), 20. Prieložný, 25. J. Horník, 65. Dubeň. Vyrovnaný zápas s rozdielnym výsledkom.

III. A trieda
Kunerad – Mojš 3:0 (2:0),
20. Prieložný, 25. J. Horník, 65. Dubeň. Vyrovnaný zápas s rozdielnym výsledkom. Tak by sa dal stručne charakterizovať súboj Kuneradu s Mojšom. Domáci si miestami vypracovali miernu územnú aj hernú prevahu, z ktorej vyťažili tri góly. R Juríček (spravodlivo), 40. KUNERAD: M. Dolník – Prieložný, P. Remenec, L. Horník, Hodas, Dubeň (60. Joz. Dolník), Jur. Remenec, Baránek, P. Dolník, J. Horník, Kazimír.
Mojš. Lúčka – Fačkov 5:3 (1:1), 11. Kubík, 65., 68. a 83. Myškár, 71. Moravčík (11m) - 25. Myšiak, 48. Ďuriš, 50. Myšiak. Papierový favorit začal v Mojš. Lúčke tak, ako sa od neho očakávalo. Už v 11. minúte viedol po strele Kubíka. Domácim sa podarilo ešte do prestávky vyrovnať, no úvod druhého polčasu patril opäť hosťom, ktorí sa dostali do vedenia 3:1. Vzápätí Lemeš bravúrne zlikvidoval rysujúci sa štvrtý gól v domácej sieti. Tento okamih akoby domácich naštartoval a hostia sa nestačili diviť. Hetrik Myškára a premenená penalta Moravčíka znamenali dokonalý obrat v stretnutí a Mojš. Lúčka tak potvrdila svoju zo zápasu na zápas zlepšujúcu sa formu. R Sklenár, 100. MOJŠ. LÚČKA: Ďurica - Furmánek, Lemeš, Zvrškovec, Myškár (89. P. Funtík), Kubík, T: Funtík, Halama (46. Peťko), Moravčík, Pápež, Valašek (54. Sobčák). FAČKOV: Záň – Rajčan (20. Ligas), T. Holý, Ľ. Galia, R. Galia, Myšiak, Macák (70. Čerňanec), Vričan, D. Holý, Ďuriš, Bielik.
Bitarová – Zádubnie B 10:0 (4:0), 10. J. Gaňa, 15., 35., 48. a 88. J. Capanda, 25. a 85. J. Labuda, 55. L. Belák, 70. a 82. Z. Gaňa. V hre prvého s posledným sa žiadne prekvapenia nekonali. Zádubnie síce do 15. minúty ako-tak odolávalo, no stav 0:2 bol nad ich psychické sily. Od tej chvíle sa na ihrisku diali veci! Štyri góly J. Capandu, po dva J. Labudu a Z. Gaňu a presný zásah L. Beláka znamenali debakel Zádubnia 10:0. R Peťko, 90. BITAROVÁ: J. Labuda - M. Holáň (75. Klimo), Jar. Gaňa, Tomaščík, T. Gaňa (80. Ján Gaňa), Belák, Tvrdý (85. Jur. Labuda), Z. Gaňa, J. Capanda, Džalaj, Joz. Labuda. ZÁDUBNIE B: Filip – Frolo, Hošták (70. Sýkora), Tvrdý, Buňo, Stárek, Svitek, Mäkký, Poliaček, Hlaváč, Vagner (46. Belanec).
Brodno – Stráža 1:0 (0:0), 65. Moravec (11m). V Brodne sa hral síce vyrovnaný, no obojstranne slabý zápas. Hostia si vypracovali tri gólové šance, ale v domácej bráne neskončila ani jedna z nich. Brodno malo v druhej polovici zápasu miernu územnú prevahu, vytúženého gólu sa z nej však nedočkalo. O jediný presný zásah zápasu sa z penalty postaral domáci hráč Moravec po tom, čo Balta rovnakú ponúknutú výhodu nevyužil. R Ondrušík, 100. BRODNO: Niník – Bříza, Michalovič, M. Oravec, J. Oravec, Špirec, Vallo, Makúch, Coloň (75. Barčiak), Moravec, Balta. STRÁŽA: J. Kubala – Joz. Bugáň, Chovanculiak, Mir. Poliak, M. Ďurana, Cigánik (72. M. Poliak), Sotolár, P. Bugáň, M. Mackovčin, P. Ďurana (5. A. Mackovčin), Rybár.
1. Bitarová 7 5 1 1 29:10 16
2. Fačkov 6 4 0 2 25:9 12
3. Mojš 6 4 0 2 15:15 12
4. Kunerad 6 3 1 2 12:10 10
5. Podhorie 5 3 0 2 21:11 9
6. Mojš. Lúčka 7 3 0 4 20:20 9
7. Brodno 6 2 0 4 9:16 6
8. Stráža 5 1 2 2 6:8 5