Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

V Štiavniku nedohrali, Stránske nadeľovalo

II. trieda Zbyňov - Divina 0:0. Ani jedno z mužstiev neoslnilo výkonom, najviac zo svojho umenia ukázali brankári na obidvoch stranách.

II. trieda
Zbyňov - Divina 0:0.
Ani jedno z mužstiev neoslnilo výkonom, najviac zo svojho umenia ukázali brankári na obidvoch stranách. Útočníci zo Zbyňova stratili strelecké kopačky, už štvrtý zápas v rade nestrelili gól. R Podhradský, 80. ZBYŇOV: J. Urík - Miškovský, M. Urík, Babčan, Barčiak (65. Ďurec), Jánošík, Jamečný, Bielik (68. Smuda), Gažúr (46. Mikulík), Pekara, Ďurec. DIVINA: Slovák, Čuraj, Bukový, Poliaček, Kováčik, Kaper, Krško, Hroš, P. Ovečka, M. Ovečka, (67. Puráš), Lašút (90. Holúbek).
Nededza - Súľov 1:1 (0:0), 80. Remek – 83. Tvrdý. Prvý polčas priniesol vyrovnaný futbal, v druhom hostia zo Súľova prebrali iniciatívu, no paradoxne boli prví, ktorí inkasovali. Hostia potom všetko vrhli do útoku a hneď o tri minúty vyrovnali na konečných 1:1. R Kováč, 80. NEDEDZA: Hlad – M. Hreus, Zajac, Berešík, Horecký, Bála, Mravec, Macho (75. Remek),
J. Hreus, Peťko, Kudla. SÚĽOV: Mar. Ďurajka – Hrehor, Bušovský, Bušfy, Romek, R. Hrehor (87. Hudek), Tvrdý, Ráztočný, Ľ. Hrehor, Blaško(68. Ďurajka ), Kereš.
Stránske – Kam. Poruba 5:0 (2:0), 28. Štadáni, 30. a 60. Chrachala, 43. Matiašovský, 80. Štrba (11m). Domáci prevýšili súpera už v prvom polčase. Keby hostia premenili niektoré sľubné šance, zápas by možno dostal iný rozmer. Nestalo sa a Kamenná Poruba inkasovala po prestávke ďalšie tri góly. R Martinec st., 70. STRÁNSKE: Vdovičík – Fašanka, Jánošík, Matiašovský, Hodás, Štrba, Kasman, Vrábel, Dubeň, Chrachala, Štadáni. KAMENNÁ PORUBA: R. Stupňan – Ondrejka (Stupňan), Jasenovský, Podkopčan, Sudor, M. Stupňan, Kavecký, Chovančík, Tretina, J. Hodas (Kasman), Mičúch
D. Tižina – Zástranie 1:2 (1:1), 25. Mihalčatin - 9. a 70. Kopas. Zápas priniesol kvalitné predstavenie na obidvoch stranách. Hostia sa ujali vedenia už v prvej desaťminútovke. Domáci zatlačili a odmenou im bol vyrovnávajúci gól. Nešťastníkom zápasu bol Maťko, ktorý zahodil penaltu, Zástraniu tento moment pomohol k víťaznému gólu. R Šedík, 250. D. TIŽINA: Ľ. Falašta – Hazda, Mihalčatin (75.J. Ďurina), Maťko, Bačinský, Kubík (75. M. Ďurina), Kubík, Synek, Pazderka, Chabada, Sedúch. ZÁSTRANIE: Majtán – Mikušinec, Martinek, V. Gašpierik, Mičica (82. Čula), Jančula, Kopas, Škorvánek, L. Gašpierik (90. Vajčovec)
P. Chlmec – H. Hričov 2:1 (0:0), 54. Ambra (11m), 80. Holboj – 84. Novisedlák. Po bezgólovom prvom polčase sa domáci ujali vedenia po penalte. Druhý gól pridali po peknej akcii Holboja a hostia už stihli iba korigovať. R Kubo, 120. P. CHLMEC: R. Kozlík – Kubala (81. Koňuch), Mir. Kozlík (57. Dendis), Pav. Čejka (58. Kubík), J. Čejka, Vaňovič, Chovan, Holboj, Ambra, Pet. Čejka, Matúš. H. HRIČOV: Slosarčík – Juhás, Šoška (46. Ďurinák), Drábik, Ľ. Králik, Barták, Novisedlák, J. Králik, Koštek, Eichler, Šichman.
Turie – Hrabové 1:2 (0:1), 68. Chupáň (11m) – 29. a 85. Gajdošík. Prvý polčas mali navrch hostia a len vďaka domácemu gólmanovi neprehrávali o viac gólov. Druhý zápas domáci pridali, vypracovali si aj šance, no gól dali až z penalty. V závere v tlaku zabudli brániť a po hrúbke im dal Gajdošík druhý a definitívny úder. R Gašpierik, 100. TURIE: Mičky – J. Lokaj (35. Tvrdý), Valíček (60. R. Chupáň), M. Tandara, Pirošík, Mičky, Kudelka, I. Chupáň (87. P. Lokaj), Manga, Chovanec, Hreus. HRABOVÉ: Bunta – Bučko, Hanzel, V. Hrabovský, Čička, Hanulík, Juraj Sedlák (90. Martinka), Sedliak, Gajdošík (60. Baláž), Daniš (86. Jánošík), Baláž.

V Štiavniku napadli rozhodcu
Zápas medzi domácim Štiavnikom a Lietavou rozhodca Jozef Mikurda v 75. min. za stavu 3:1 pre domácich predčasne ukončil pre inzultáciu. „Odpískal som priamy kop proti domácim a hosťujúci hráč udrel domáceho po hlave. Išiel som mu dať žltú kartu a on ma silno udrel po ruke, preto mi karty vypadli. Zápas som potom ukončil. Išlo totiž o silné udretie a inzultáciu. Riešiť to budú na zväze,“ povedal nám rozhodca Mikurda. Podľa trénera Štiavničanov Jozefa Chlebinu to bolo zo strany hosťujúceho hráča úplne zbytočné. „Myslím si, že hráč súpera to nemal robiť. Zápas sa mohol v pokoji dohrať. Až dovtedy totiž prebiehal pokojne a pre chvíľkové nervové zaváhanie sa nedohral. Podľa môjho názoru by mala nasledovať kontumácia a zápas by sa mal skončiť 3:0 pre nás,“ povedal Chlebina. Nikomu kompetentnému z Lietavy sme sa do uzávierky nedovolali.

1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?

Nadšení pamiatkari. Známy komín z bytčianskeho kaštieľa existuje

V rámci komplexnej obnovy kaštieľa chcú komín vrátiť späť na jeho pôvodné miesto.