Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Nezbudská Lúčka s tromi vylúčenými

I. trieda Hlboké – Kotešová 2:2 (1:0), 25. Paiš, 68. Krajíček – 70. Mich. Patyka, 83. D. Galovič.

Hlboké – Kotešová 2:2 (1:0),
25. Paiš, 68. Krajíček – 70. Mich. Patyka, 83. D. Galovič. Domáci viedli už 2:0, ale opäť im ušli body, keď hostia zápas nevzdali a dvomi gólmi v záverečnej štvrťhodine získali zaslúžene bod. R Mihálik, 80. HLBOKÉ: Zaduban – M. Adamov, Pavlík, Vršanský, Hvorečný, M. Krajíček, Zátek, Paiš, J. Krajíček, P. Adamov, Adamík. KOTEŠOVÁ: Magerčiak – Mich. Patyka, Košík, J. Bujný (80. Kubica), M. Bujný, Urban, B. Bujný, P. Galovič, (14. D. Galovič), Šukala, Mart. Patyka, Zavadzan.
Bytčica – R.T.-Konská 3:3 (2:3), 5. Dubovec, 41. R. Štaffen, 49. Ťažký - 14. Krkoška, 26. Urbanec, 44. Blahušiak. Vyrovnaný zápas nielen podľa skóre, ale aj podľa predvedenej hry. Domáci šli už v piatej minúte do vedenia, ale hostia ho dvakrát do polčasu získali na svoju stranu. Po prestávke už domáci stihli iba vyrovnať. R Chaban, 100. BYTČICA: Ďuriš – Parač, Dubovec (73. Baleja), Ľ. Zuziak, Ťažký, Štaffen, Kosnovský, Klobucký, Dudoň, Repkovský, M. Zuziak. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik – Sibyla, Blahušiak (65. Piala), Mazúr, M. Krkoška, Pleva, Urbanec, Baránek, Lihocký (85. J. Krkoška), Husárik, Sopko.
Terchová – Belá 0:1 (0:0), 62. Kuťa. V derby zvíťazilo mužstvo, ktoré dalo gól. Vyrovnaný zápas rozhodla štandardná situácia, po ktorej trafil zo šestnástky presne Kuťa. R Žiak, 300. TERCHOVÁ: Závadský – Sotolár, P. Hanuliak, M. Hanuliak (62. J. Hanuliak), Brežný, Hazda, V. Hanuliak, Komačka, M. Gajdošík (74. Struhárňanský), Vantúch, P. Gajdošík. BELÁ: Zavalidroga – Kuťa, Cabadaj, Šmehýl, Čepela, Kaňa, Laščiak, Kurcin, Sedúch, Vrábel (88. Mihalčatin), Ťažký.
Rajec – Trnové 2:0 (0:0), 80. a 84. R. Mintál. Domáci mali zápas v rukách, ale nebezpeční boli iba po šestnástku. Až v závere dvoma gólmi R. Mintála potvrdili, že boli favoritom zápasu. R Skotnický, 150. ČK: Šindelář. RAJEC: Hubočan – Jakubes, Veselý, Šeliga (75. Paulíny), M. Mintál, J. Pekara, R. Mintál, Mazák, M. Krajčoviech, Macura, J. Krajčoviech. TRNOVÉ: Daníšek – Filo, Šindelář, Výboch, Vrabec, Tomašov, Kuba (85. Holeša), Bolibruch, Podhorec, Gier (74. Frátrik), Malík (43. Belánik).
Rašov – Zádubnie 3:2 (1:1), 38. a 83. S. Lacko, 56. vlastný – 40. Holeš, 90+. Majer. Slušný zápas, v prvom polčase aj vyrovnaný. Domáci šli po polčase do vedenia vlastným gólom hostí a v 83. ho S. Lacko druhým gólom poistil. Zádubnie už len v nadstavenom čase znížilo. R Wojčík, 100. RAŠOV: Čupec – Prášek, Križňan, Švancár, L. Vrábel (75. Gombár), Marek Kresáň, Michálek, M. Lacko, R. Kadáček, Bučo (50. Miro Kresáň), M. Lacko (65. Ľ. Vrábel), S. Lacko. ZÁDUBNIE: Vanca – B. Sýkora, Studník (68. M. Heiser), Holeš, Talafa, Majerčík, Frátrik, Pytel, L. Heiser, Jankula, Majer.
Višňové – Nezb. Lúčka 3:1 (1:0), 35., 59. a 65. M. Stromček (druhý z 11m) – 89. Rechtorík. Domáci nastúpili do stretnutia s vedomím zisku troch bodov, čomu podriadili aj taktiku. Hostia hrali príliš nervózne, čoho výsledkom boli tri červené karty po hrubých fauloch v druhom polčase. Domáci potom už kontrolovali hru a hosťom dovolili streliť gól až v samom závere. R Bariak, 100. ČK: P. Samec, V. Samec, Kubo. VIŠŇOVÉ: Paprčiak – Danaj (46. Mitringa), Šupej, Valica, Laš, Franček, P. Stromček (65. Porubčanský), Margen, Strelička, M. Stromček, Gaško. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Mrázik, M. Ondráš, M. Samec, Kubo, Matejík, Danihel, Š. Ondráš ml., P. Samec, Rechtorík, V. Samec.
Dlhé Pole – Divinka 1:3 (0:1), 47. Dzúrik - 16. Matejčík, 60. Holeša, 80. Paták. Aktívnejší boli v úvode domáci, ale skóre otvorili hostia, keď z ojedinelého útoku vybojovali roh, po ktorom skóroval Matejčík. Do druhého polčasu nastúpil Dzúrik, ktorý hneď vyrovnal, ale to bolo zo strany domácich všetko. Po chybách obrany hostia dvakrát skórovali a odvážajú si tri body. R Krupík, 150. DLHÉ POLE: Bohdan – Štrbánik, K. Feranec, M. Feranec, Šušlik, Brodek (46. Dzúrik), Fuljer, Švec, Hlavoň, Beneš, Šimulák. DIVINKA: P. Korista ml. – Slovák, P. Korista, Buček, Matejčík, J. Korista, Paták (90. Lokaj), Kubáň, Ovečka, Holeša (84. Stank), Macek.

4. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!

Stavby budúcnosti s úctou k minulosti pozdvihnú úroveň architektúry mesta

Zaujímavé koncepty prináša dynamická developerská spoločnosť LICITOR.

Pätnásťgólový Jakub Baranovič ťahá Hôrky za postupom

Hoci počas jesene strelil takmer polovicu gólov svojho mužstva, za ťahúňa sa nepovažuje. Vyzdvihuje snahu a bojovnosť svojich spoluhráčov a prezrádza, že v kabíne občas zaznie aj slovíčko postup.