Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Dve vedúce mužstvá darovali všetky body

II. trieda LIETAVA – HORNÝ HRIČOV 0:2 (0:1)30. a 90+. M. Vydra. S prehľadom hrajúci hostia bez problémov porazili slabú Lietavu,

II. Trieda
LIETAVA – HORNÝ HRIČOV 0:2 (0:1)30. a 90+. M. Vydra. S prehľadom hrajúci hostia bez problémov porazili slabú Lietavu, ktorá neskórovala ani z penalty. Za zmienku stojí prvý gól, ktorý po peknej individuálnej akcii Juhása dorazil do brány Vydra. R Cinko, 80. LIETAVA: Koša – Danko, Gaňa, Petráš, P. Gašpierik, Ďurajka, Chobot (70. M. Gašpierik), Hradský, A. Belan, P. Belan, Židek (80. Ľ. Gašpierik). H. HRIČOV: Šoška – B. Vydra, Dibdak, Krško, M. Vydra, Juhás, Drábik (84. Novisedlák), Ľ. Králik, J. Králik, Koštek, Eichler.

ZÁSTRANIE – POV. CHLMEC 0:2 (0:1) 6. P. Čejka, 61. Ambra. Považský Chlmec už od začiatku ukázal, že Zástranie to nebude mať ľahké, čo potvrdil aj gól v úvodnej desaťminútovke z kopačky Čejku. Po umnom kontrolovaní zápasu dotiahli hostia zápas do víťazného konca, keď v 61. minúte potvrdil tri body Chlmca Ambra. R Martinec st., 70. ZÁSTRANIE: Majtán – Mikušinec, Martinek, M. Gašpierik,
J. Lisko (65.Vajčovec), V. Gašpierik, M. Lisko (68. Hruška), Jančík, Kopas,V. Gašpierik, Škorvánek. P. CHLMEC: R. Kozlík – Kubala, Mir. Kozlík, J. Čejka (85. P. Koňuch), Vaňovič, M. Koňuch (47. Dendis), Holboj, Ambra, Pet. Čejka, Matúš, Pav. Čejka.

KAM. PORUBA – DOL. TIŽINA 0:1 (0:0), 65. Mihalčatin. Prvý polčas sa hral medzi 16-tkami, v druhom hostia zatlačili, nastrelili dve brvná a Mihalčatin po dorážke hlavou dal jediný gól, po ktorom už hostia kontrolovali hru. R Krupík, 100. KAMENNÁ PORUBA: R. Stupňan – Ondrejka (Stupňan), Jasenovský, Podkopčan, Sudor, M. Stupňan, Kavecký, Chovančík, Tretina, J. Hodas (Kasman), Mičúch. D. TIŽINA: Ľ. Falašta – Hazda, Mihalčatin (75. L. Bačinský), M. Maťko, M. Bačinský, Kubík (80. M. Ďurina), Nemček, Synek, Pazderka, Chabada, Sedúch.

SÚĽOV - STRÁNSKE 0:2 (0:0)78. Kasman, 90. Baránek. Hostia prišli do Súľova s veľmi dobrým herným prejavom a predviedli domácim, ako sa vyhráva na ihrisku súpera. Po vyrovnanom prvom polčase dokázali futbalisti Stránskeho aj po vylúčení Fašánka streliť druhý gól a vziať všetky body Súľovu. R Mitúch, 140. ČK: Fašánok. SÚĽOV: Mar. Ďurajka – Hrehor, Bušovský, Bušfy, Romek, R. Hrehor, Tvrdý, Ráztočný, Ľ. Hrehor, Blaško(48. Ďurajka), Kereš. STRÁNSKE: Vdovičík – M. Kasman,Matiašovský, Fašánok, Jánošík, Štrba, Mil. Kasman, Vrábel, Dubeň (80.Baránek), Chrachala, Štadáni.

HRABOVÉ – NEDEDZA 4:0 (2:0) 26. a 58. Gajdošík, 29. Čička, 63. Daniš. Zápas mal jednoznačný priebeh, domáci po vydarených akciách strelili štyri góly a hoci sa hostia snažili, nedarila sa im hra v strede poľa a v individuálnych zakončeniach boli takisto bezzubí. R Brodňan, 150. HRABOVÉ: Bunta – Čička, V. Hrabovský, Bučko, Šimon, M. Sedliak (46. Hanulík), J. Sedliak (66. Jánošík), J. Gajdošík, Daniš (71. M. Hrabovský), Baláž. NEDEDZA: Hlad – M. Hreus, Grulling, Berešík, Macho (56. Remek), Bála, Mravec, R. Peťko, J. Hreus, V. Peťko (82. M. Macho), Kudla.

DIVINA – TURIE 2:0 (1:0)3. Bukový, 75. P. Lašút. V Divine sa hral veľmi pohľadný a slušný futbal bez kariet. Domáci sa ujali vedenia už v tretej minúte po peknej strele stopéra Bukového z tridsiatich metrov. Hostia sa neskôr zahryzli do svojho súpera, ale pekné kombinačné akcie nedokázali zužitkovať. V 75. minúte potrestal chybu brankára P. Lašút. R Ondrušík, 100.
DIVINA: Slovák - Puráš, Bukový, Poliaček, Kováčik, P. Ovečka, M. Ovečka (68. D. Lašút), Kaper (60. Ďurčo), Hroš (87. Gašpierik), Čuraj, Mil. Ovečka, M. Lašút. TURIE: Mičky – J. Lokaj, Valíček, P. Lokaj, Kudelka, Chovanec, Hreus, Tvrdý, Manga, Pirošík, Chupáň.

ŠTIAVNIK – ZBYŇOV 1:1 (0:1)61. Mračník (11m) – 25. Jamečný. Náhodný gól poslal do vedenia Zbyňov, no domáci sa už od úvodu prekonávali v nepremieňaní šancí, keď len v prvom polčase nastrelili 2 žŕdky a nezužitkovali množstvo individuálnych prienikov. Zbyňov pod tlakom začal kopiť chyby, z čoho rezultovala penalta a následné vylúčenie v prospech domácich. Gól Mračníka bol posledným, ktorý početná divácka kulisa uvidela. R Šedík, 350. ČK: 60. Miškovský. ŠTIAVNIK: Barčiš – M. Pobiak, Šutara, Kuciak, Krajči (80. Gašperec), R. Mišutka, Prílepok, Hraboš 60. P. Kuciak), L. Mišutka, Mračník, P. Pobiak. ZBYŇOV: J. Urík – Miškovský, Bariak (62. Šmuda), M. Urík, Babčan, Jánošík, Jamečný(76. Gažúr), Bielik, Babčan, Mikulík, Ďurec.
1. Súľov 10 5 3 2 13:7 18
2. Hrabové 10 6 0 4 19:15 18
3. Zástranie 10 6 0 4 19:16 18
4. Divina 10 5 3 2 13:10 18
5. Štiavnik 9 5 2 2 20:15 17
6. P. Chlmec 10 5 2 3 16:11 17
7. Stránske 10 4 4 2 20:11 16
8. D. Tižina 10 4 4 2 20:18 16