1. LIGA VÝCHOD
Výsledky 7. kola: ŠK Liptov Západ – Slovan Rajecké Teplice 3.5:4.5 (za Rajecké Teplice Buchníček, Dobeš, Hlaváč, Marsina po 1 b, Tomčík 0.5 b),
Laurex Lučenec – Inbest Dunajov
3.5:4.5 (za Dunajov Mrva, Sága po 1 b, Kantorík, Paleček, Jurčík Martin, Magát, Bakalár po 0.5 b), UPJŠ Košice B – Zemplín Michalovce 2.5:5.5, UPJŠ Košice A – šachy.sk Košice B 4.5:3.5, Tatran Prešov – ŠO Svit 4.5:3.5, OŠK Margecany – KDV Kežmarok 3.5:4.5.
Tabuľka po 7. kole:
1. Kežmarok 7 7 0 0 38.5 21
2. Dunajov 7 5 2 0 36.5 17
3. Košice A 7 5 2 0 33.0 17
4. Michalovce 7 4 1 2 30.0 13
5. Lučenec 7 3 1 3 27.0 10
6. Prešov 7 3 0 4 28.0 9
7. R. Teplice 7 2 2 3 25.0 8
8. Liptov 7 2 0 5 25.0 6
9. Košice B 7 1 2 4 24.5 5
10. Svit 7 1 2 4 24.0 5
11. Margecany 7 1 1 5 23.5 4
12. UPJŠ KE B 7 1 1 5 21.0 4
2. LIGA C
Výsledky 7. kola: Mladosť Žilina Juniori – DMS Žilina 4.5:3.5 (za Juniorov Kopera, Zvaríková, Prieložný po
1 b, Vyparina, Zvarík, Daubner po 0.5 b,
za DMS Buček, Palúch po 1 b, Matejov, Nemec, Koreň po 0.5 b), Mladosť Žilina B – Centrál Žilina 3:5 (za Mladosť Sokol Ľ., Ďurík po 1 b, Hanuliak, Vráblik po 0.5 b, za Centrál Švaňa, Galvánek, Kollár, Šustek po 1 b, Brhel, Svrček po 0.5 b), ŽP Podbrezová – MŠK Martin 1.5:6.5, ŠK Liptov Východ – MŠK Dolný Kubín 4:4, Magnezit Jelšava – PŠK Banská Bystrica 3.5:4.5, TU Zvolen – Junior Banská Bystrica 2:6.
Tabuľka po 7. kole:
1. MŠK Martin 7 6 0 1 34.5 18
2. Junior BB 7 4 1 2 31.5 13
3. DMS Žilina 7 4 0 3 32.0 12
4. Mladosť B 7 4 0 3 29.0 12
5. Liptov 7 3 2 2 28.5 11
6. Centrál ZA 7 3 1 3 31.5 10
7. Podbrezová 7 3 0 4 22.5 9
8. D. Kubín 7 2 2 3 25.5 8
9. B. Bystrica 7 2 2 3 25.5 8
10. Mladosť Jun. 7 2 2 3 25.0 8
11. Jelšava 7 2 0 5 26.0 6
12. Zvolen 7 1 2 4 24.5 5
4. LIGA C11
Výsledky 6. kola: Lokomotíva Vrútky – DMS Žilina B 1:7, ŠK Višňové – Rajecké Teplice 4:4, TJ Inbest Dunajov B – TZOB Bytča 5:3, OŠK Nededza – TJ Inbest Dunajov C 5:3, SLK Turčianske Teplice – ŠO Sučany 3:5, Šachmat Turany – Sklené Patriots 3.5:4.5.
Tabuľka po 6. kole:
1. Žilina B 6 5 1 0 32.0 16
2. Sklené 6 5 0 1 29.0 15
3. Dunajov B 6 5 0 1 28.0 15
4. R. Teplice 6 3 2 1 29.0 11
5. Nededza 6 2 3 1 25.0 9
6. Višňové 6 2 2 2 24.0 8
7. Bytča 6 2 1 3 24.0 7
8. Sučany 6 2 1 3 22.5 7
9. Vrútky 6 2 1 3 17.0 7
10. Dunajov C 6 1 0 5 19.5 3
11. T. Teplice 6 1 0 5 18.5 3
12. Turany 6 0 1 5 19.5 1
OPEN MLADOSŤ
Výsledky 7. kola: Zvarík – M. Vyparina 0.5:0.5, Ostrochovský – Bakalár 0:1, Prieložný –Liščák 0.5:0.5, Stražovec – Miroslav Piroha 0:1, Ďurian – Gomola 0.5:0.5, Lonc – Pilátik 1:0, Tóth – Štefánik 1:0, Šúň – Pataky 1:0, Kolesár – Maslák 1:0, Mičák – Petruňa 0:1, Balala – Zaymus 0.5:0.5, Kučmin – Kobolka 0:1, Král – Ľ. Vyparina
0.5:0.5, L. Korenčík – Kuric 0:1, Priečinský – Lazor 0:1.
Ďalšie kolo je na programe v piatok 26. januára v CVČ Spektrum Hurbanova, začiatok o 16.30 h, prezentácia do 16.15 h.
Autor: mv