Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Dobrý výkon, ale bez bodov

Po reprezentačnej prestávke, v ktorej slovenská reprezentácia neúspešne bojovala o postup na novembrové Majstrovstvá Európy do Portugalska,...

Po reprezentačnej prestávke, v ktorej slovenská reprezentácia neúspešne bojovala o postup na novembrové Majstrovstvá Európy do Portugalska, pokračovala Joma extraliga nekompletným osemnástym kolom. Žilina cestovala do susednej Dubnice, s ktorou v prvom vzájomnom stretnutí doma vysoko prehrala. Pohľad na piatkový výsledok je príliš krutý vzhľadom na výkon oboch mužstiev a priebeh stretnutia. Do tabuľky sa však nepočítajú šance, ale body, a tie Žilinčnia nepriviezli. Opäť si tak vymenili v tabuľke miesto s Popradom, ktorý podľa očakávania vyhral na palubovke posledného Górniku Trnava. V priamom súboji o play off v Bratislave jasne dominovala Pinerola nad košickou Deltou, ktorá bude najbližším súperom Žilinčanov. Prekvapenie sa zrodilo v Košicich, kde vyhrali Levice a výrazne si tak zvýšili šance na play off.
ŠK Program Dubnica - ŠK Makroteam Žilina 5:1 (2:0) Góly: Turza 2, Staňo, Sokol, Vodecký – Krajčík. Žilina: Sedliak, Zbytek – Krajčoviech, Pekara, Krajčík, Hájek, Sluka, Ťažký, Genčúr, Pekný, Gamboš.
Už v druhej minúte sa uvoľnil pred pokutovým územím Vodecký a po zemi presne trafil pomedzi nohy žilinského brankára. Nedôslednosť a slabý dôraz v defenzíve bol príčinou aj druhého gólu v žilinskej sieti. Hostia potom výrazne zlepšili hernú disciplínu, výsledkom čoho bolo množstvo gólových príležitostí. Opäť sa však prejavila stará choroba – nepremieňanie ani tých najvyloženejších šancí. Domáci sa poučili z prvého polčasu a nepúšťali Žilinčanov do gólových šancí ako v prvom polčase. Je však treba poznamenať, že boli vyrovnaným a dôstojným partnerom skúsenejším Dubničanom, pred 200 divákmi rozhodovali Bohun a Chudá.
Ďalšie výsledky 18. kola: Slov-matic Bratislava – UK Bratislava 6:1
(4:0), Across Pinerola Bratislava – Delta Košice 8:3 (3:1), RCS Košice – Levice 2:5 (2:5), Divus Trnava – Poprad 2:8 (1:1).
V 19. kole bude hrať v piatok
9. marca o 19.30 h Žilina doma s Delta Online Košice.

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 573

Koronavírus: Odberné miesta v Žiline (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Menovec slovenskej národnej legendy chce s Bytčou skončiť do šiesteho miesta

Futbalistom mesta s viac ako jedenásťtisíc obyvateľmi jesenná časť absolútne nevyšla.

Mužstvo MFK Bytča pred začiatkom súťažného ročníka 2020/2021. Kapitán Juraj Jánošík v hornom rade druhý zľava.

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.