Hostia nebodovali ani v jednom zápase

V. liga, sk. A Bánová B – Strečno 2:0 (1:0), 35. a 67. Podhradský. Na začiatok jari mal zápas celkom svižné tempo.

V. liga, sk. A
Bánová B – Strečno 2:0 (1:0), 35. a 67. Podhradský. Na začiatok jari mal zápas celkom svižné tempo. Hostia boli pohybliví, snaživí, domáci však po individuálnej akcii Podhradského strelili prvý gól. V druhom polčase Bánovčania pritlačili, po peknej strele Podhradského zvýšili na 2:0 a zápas bol už jasne v ich réžii, dokonca mohli ešte prikrášliť víťazstvo.
R Vojvoda, 150. BÁNOVÁ B: Zachar - Pranda, Michulek, Pecko, Krajíček, Červený, Trnovec, Hudec (73. Trnka), Podhradský (55. Súlovský), Barus (77. Randa). STREČNO: Kopásek – Melo, Kadaši, Žigmund, Tučný, Radočáni (Dovičák), Tavač (M. Obešva), Murár, Obešva, Kán, Lonc.
Varín – Rosina 1:1 (1:0), 22. Repkovský – 75. Ondák(11m). Vyrovnaný duel, v ktorom mal Varín v prvom dejstve tlak. Repkovský strelil úvodný gól, keď sa na hranici 16-tky pekne uvoľnil. Hostia mali takisto dve príležitosti na skórovanie, ale presadili sa až z penalty, ktorú premenil Ondák. R Balázsik, 150. VARÍN:
L. Murárik – M. Zimen, J. Repáň, Michulek, Repkovský, M. Tichák, Kokavec, Mir. Repáň, P. Zimen, R. Zimen (89. Mar. Murárik), I. Tichák. ROSINA: Výboh – Jaššo (90. Šustek), V. Turský, Lisík, Adamčík, Smieško, Hodas, Trhančík, Ondák,
M. Turský, Martinka (67. Kopáč).
Podvysoká – Predmier 3:1 (1:0), 45.
P. Bičánek (11m), 70. Martin Bičánek, 80. Chochruň - 47. Sluka. Domáci sa ujali vedenia gólom z penalty. Hostia po prestávke vyrovnali, ale po rozhodcovskom mariáši na ich stranu už nemali síl a domáci gólmi v záverečnej dvadsaťminútovke strhli vedenie na svoju stranu. R Tu-
tura, 300. ČK: Kľus, Bednár, Danížek. PODVYSOKÁ: Janec – Chytil, Ligac, Pilský, Bocko, Synček, P. Perďoch (Hruška), P. Bičánek, M. Bičánek (Chochruň), Slíž, R. Kubiš (P. Kubiš) PREDMIER: Uríček – Bajza, Bednár, Tomaník (60. Šukala), Kľus, Danížek, Sluka, Pobjak, Brezničan (80. Farkaš), Šimoník, Chválnik.
Závodie – Teplička 2:0 (1:0), 25. Ježo, 51. Šajnoha. Plný štadión videl slušné stretnutie. Domáci začali pomerne nervózne a chvíľu im trvalo, kým sa na ihrisku našli. Prvú šancu mali hostia, ale rýchly protiútok Pika vyriešil. O päť minút sa na druhej strane prízemnou strelou presadil Ježo. V úvode druhého polčasu po krásnom centri Šošku Šajnoha hlavou zvýšil a zápas už domáci dotiahli do víťazstva. R Dobroň, 500. ZÁVODIE: Pika – Šoška (84. Mára), Ježo, Škuta, Ftorek, Gamboš, (74. V. Sedliaček ), M. Sedliaček, V. Labant, Hruboška, Šajnoha, Randík. TEPLIČKA: Orvan – Hruška, Kozák, Kruty (55. Miček), Lisko, Belák, P. Králik, Stenchlák, M. Králik, Kysela, Adamus (70. Poliak).
Radoľa – Skalité 2:0 (0:0), 75. Ďuriš, 82. Luprich. V Radoli sa hral priemerný zápas, kde sa šance prelínali na obidvoch stranách. Chlapci z Radole však na rozdiel od súpera využili šance a vyhrali. Svojou bojovnosťou, obetavosťou a srdcom doviedli zápas do víťazného konca. R Kružliak, 250, ŽK: Pavlus, Ďuriš, Minár – ŽK: Kaňa. RADOĽA: Gašinec –
J. Minár, Šidlo, Pavlus, R. Minár, J. Jančiga, Harcek, Luprich, Gazdík (65. Kaplík), Hájnik (75. M. Pavlus), Kováčik (60. Ďuriš). SKALITÉ: M. Tatarka – Vlček, Sidora, R. Mikula, Šurhaňák, Baroniak, Chovanec, Janščo, Čanecký (72. Šerafín), Kaňa, Padych.
Raková – D. Hričov 1:1 (0:1), 57. Olšiak - 20. Lasička. Prvý polčas mal zápas vyrovnaný priebeh. V 20. min. sa do vedenia dostali rýchlym gólom hostia. Do druhého polčasu však s veľkým náporom vstúpili domáci a začali ohrozovať bránu Kureta. Prišla 57. min., ktorú stopercentne zúžitkoval Olšiak, ktorý vyrovnal po skrumáži v 16-ke. Domáci neustále tlačili, ale víťazstvo už nevybojovali. Body sa tentokrát v Rakovej delili. R Blahušiak, 200, ŽK: Čačurák – Kureta, Lasička. RAKOVÁ: Kajánek – Rebroš, Tatarčiak, Majerík, Olešňaník, Kolembus (53. Olšiak), Kováčik, Maľovaník, Badžgoň (82. Kotuľa), Čačurák, Krištofík (85. Šperka). D. HRIČOV: Kureta – Mar. Masný (73. Škvaridlo), Hluchý, Zaduban, Randík, Červenec, Mich. Masný, Sakala, Lasička (87. Sabol), Puchoň, Vančík.
1. Závodie 13 8 2 3 23:18 26
2. K.Lúčka 12 8 1 3 29:13 25
3. Radoľa 13 8 1 4 31:21 25
4. Varín 13 8 1 4 22:15 25
5. Rosina 13 6 4 3 22:19 22
6. Skalité 13 6 3 4 28:16 21
7. Teplička 13 7 0 6 27:24 21
8. Bánová B 13 5 3 5 18:19 18