Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast

DORAST
I. liga starší dorast
Trnava – Žilina 3:0 (1:0), Boháček, Guldan, Vido (11 m). Stropkov - Nitra 2:1 (1:1), Prešov - Košice 1:2 (1:1), Inter - Trenčín 2:3 (1:0), Z. Moravce - Dubnica 1:1 (0:1), Bardejov - B. Bystrica 1:2 (0:1), Púchov - Ružomberok
0:7 (0:3), Slovan - Podbrezová 2:2
(1:0). Predohrávka 27. kola: Dubnica - Trenčín 0:3 (0:2).
1. Košice 22 17 2 3 47:16 53
2. Trenčín 23 15 4 4 58:19 49
3. Ružomberok 22 13 4 5 56:22 43
4. Nitra 22 13 2 7 45:34 41
5. Prešov 22 11 6 5 49:27 39
6. Žilina 22 9 8 5 33:19 35
7. Slovan 22 10 4 8 39:29 34
8. Stropkov 22 10 3 9 33:29 33
9. Dubnica 23 10 2 11 39:33 32 10. Inter 22 7 6 9 30:31 27
11. B. Bystrica 22 8 3 11 30:42 27
12. Podbrezová 22 8 3 11 27:46 27
13. Trnava 22 8 1 13 32:51 25
14. Z. Moravce 22 4 2 16 19:64 14 15. Bardejov 22 4 1 17 25:60 13 16. Púchov 22 4 1 17 20:60 13
I. liga mladší dorast
Trnava – Žilina 0:0, Stropkov - Nitra 1:5 (1:1), Prešov - Košice 3:0
(2:0), Inter - Trenčín 0:4 (0:1), Z. Mo-
ravce - Dubnica 0:2 (0:0), Bardejov - B. Bystrica 0:1 (0:0), Púchov - Ružomberok 0:4 (0:2), Slovan - Podbrezová 1:0 (1:0). Predohrávka 27. ko-
la: Dubnica - Trenčín 0:0.
1. Nitra 22 20 1 1 83:16 61
2. Dubnica 23 15 4 4 61:26 49
3. Ružomberok 22 14 3 5 51:25 45
4. Košice 22 13 2 7 38:21 41
5. Trenčín 23 11 6 6 57:31 39
6. Prešov 22 12 3 6 30:18 39
7. Žilina 21 10 8 3 40:18 38
8. Slovan 22 10 4 8 43:33 34
9. Inter 22 9 6 7 43:33 33
10. B. Bystrica 22 9 5 8 31:29 32
11. Trnava 21 7 6 8 32:28 27
12. Podbrezová 22 7 4 11 27:33 25
13. Z. Moravce 22 4 1 17 19:67 13
14. Bardejov 22 4 1 17 17:71 13 15. Stropkov 22 2 3 17 19:74 9 16. Púchov 22 0 1 21 10:77 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga starší dorast
Bánová – Sliač 4:2 (3:0). Bytča – Banská Bystrica 2:2 (0:2).
1. BB Podlavice 18 14 1 3 40:13 43
2. L. Mikuláš 17 12 3 2 39:13 39
3. D. Kubín 18 12 1 5 76:25 37
4. Čadca 18 11 4 3 36:18 37
5. Č. Balog 18 10 4 4 46:25 34
6. Zvolen 19 9 0 10 29:42 27
7. Bytča 18 8 2 8 33:31 26
8. Bánová 18 8 1 9 39:29 25
9. Savon BB 18 7 2 9 36:50 23
10. Fomat MT 19 7 2 10 31:45 23
11. N. Baňa 18 7 1 10 36:29 22
12. Podbrezová B 18 6 2 10 28:40 20
13. Námestovo 18 5 4 9 31:30 19
14. K. N. Mesto 18 4 5 9 15:41 17
15. Fiľakovo 19 4 1 14 26:65 13
16. Sliač 18 4 1 13 16:61 13
III. liga mladší dorast
Bánová – Sliač 6:1 (2:1). Bytča – Banská Bystrica 1:3 (0:2).
1. BB Podlavice 18 13 4 1 53:11 43
2. Podbrezová B 18 13 2 3 48:15 41
3. D. Kubín 18 12 1 5 52:29 37
4. L. Mikuláš 17 11 2 4 39:23 35
5. N. Baňa 18 9 6 3 40:12 33
6. Zvolen 19 10 3 6 38:23 33
7. Fomat MT 19 9 5 5 45:24 32
8. Čadca 18 10 1 7 31:24 31
9. Č. Balog 18 7 6 5 45:33 27
10. K. N. Mesto 18 8 2 8 25:30 26
11. Sliač 18 6 3 9 32:34 21
12. Bánová 18 5 3 10 34:46 18
13. Námestovo 18 4 3 11 30:37 15
14. Savon BB 18 2 5 11 13:34 11
15. Bytča 18 3 0 15 17:59 9
16. Fiľakovo 19 0 0 19 12:120 0
IV. liga, sk. Sever
L. Sliače – Belá 2:4 (0:1). Košťany – Rajec 1:3 (0:1). Lisková – Černová 0:4 (0:1). Štiavnik – Krásno 2:0 (1:0).
Predmier – Stráňavy 1:2 (0:1).
L. Hrádok – Zuberec 0:3 (0:0). Strečno – Z. Poruba 3:2 (2:1), Tavač, Dovičák, Beháň – Juračka 2.
1. Belá 17 12 2 3 61:26 38
2. Strečno 17 12 1 4 52:24 37
3. Krásno 17 12 0 5 44:22 36
4. Stráňavy 17 9 4 4 41:33 31
5. Štiavnik 17 9 3 5 30:19 30
6. L. Sliače 16 9 1 6 42:36 28
7. Černová 17 6 5 6 33:34 23
8. Rajec 17 6 3 8 34:37 21
9. Predmier 17 5 5 7 37:37 20
10. Zuberec 17 5 4 8 41:48 19
11. Z. Poruba 16 5 2 9 28:38 17
12. Lisková 17 5 1 11 28:48 16
13. L. Hrádok 17 3 2 12 23:58 11
14. Košťany 17 3 1 13 25:60 10
V. liga, sk. A
Skalité – Dolný Hričov 1:0 (1:0). Makov – Podvysoká 3:0 (1:0), Pavlica 2, Hrehor. Rudina – Hôrky 0:5. Korňa – K. Lieskovec 1:1 (0:1). Staškov – Raková 2:1 (0:0). Rosina – Radoľa 0:0. Dolná Tižina – Svrčinovec 10:1 (4:0).
1. Hôrky 17 15 0 2 59:20 45
2. Skalité 17 13 1 3 44:22 40
3. Radoľa 17 10 3 4 45:25 33
4. D. Tižina 17 9 4 4 51:32 31
5. Staškov 17 8 3 6 27:22 27
6. Korňa 17 7 4 6 41:23 25
7. Rosina 17 6 5 6 22:29 23
8. D. Hričov 17 6 4 7 35:22 22
9. K. Lieskovec 17 5 4 8 26:30 19
10. Makov 17 5 4 8 21:51 19
11. Podvysoká 17 4 4 9 26:46 16
12. Rudina 17 3 4 10 27:41 13
13. Svrčinovec 17 4 1 12 27:60 13
14. Raková 17 1 5 11 21:49 8
I. trieda
Kotešová – Hrabové 2:2 (1:0). Trnové – Divina 2:1 (1:1). Kamenná Poruba – Varín 3:0 (2:0). Teplička – Bytčica 3:3 (0:1). Lietavská Lúčka – Terchová 2:3 (0:3). Dlhé Pole – Podhorie 3:2. Višňové – Veľké Rovné 1:5 (0:4).
1. V. Rovné 17 14 2 1 48:10 44
2. Terchová 17 14 1 2 58:14 43
3. K. Poruba 17 11 2 4 46:22 35
4. Varín 17 10 2 5 42:21 32
5. D. Pole 17 8 2 7 31:33 26
6. Podhorie 17 8 1 8 37:33 25
7. Divina 17 6 4 7 24:32 22
8. Trnové 17 6 2 9 20:25 20
9. Teplička 17 4 6 7 28:29 18
10. Hrabové 17 4 6 7 24:36 18
11. Bytčica 16 5 2 9 26:41 17
12. L. Lúčka 16 4 3 9 32:50 15
13. Kotešová 17 3 2 12 19:44 11
14. Višňové 17 3 1 13 21:66 10
II. A trieda
Mojš – Krasňany 3:3 (2:2). Horný Hričov – Súľov 3:0 (1:0). Hliník – Svederník 2:2 (1:1). Gbeľany - Nededza 2:3 (0:1).
1. H. Hričov 18 14 1 3 49:16 43
2. Mojš 18 13 3 2 55:19 42
3. Krasňany 18 12 2 4 53:28 38
4. Nededza 17 9 1 7 35:24 28
5. Gbeľany 18 6 2 10 30:31 20
6. Súľov 17 5 2 10 34:44 17
7. Svederník 18 3 1 14 14:65 10
8. Hliník 18 2 2 14 17:59 8
II. B trieda
Považský Chlmec – Zbyňov nehralo sa. Zádubnie – Ďurčiná 0:6 (0:3). Turie – Zástranie 1:2 (1:1). Nezbudská Lúčka – Kunerad 0:1 (0:0).
1. Ďurčiná 17 14 2 1 83:15 44
2. Zástranie 16 10 4 2 56:26 34
3. Zbyňov 17 8 4 5 54:35 28
4. Kunerad 18 8 3 7 42:35 27
5. Turie 18 7 3 8 42:56 24
6. Zádubnie 18 6 2 10 30:41 20
7. P. Chlmec 17 6 0 11 26:54 18
8. N. Lúčka 17 0 1 16 15:90 1
ŽIACI
II. liga starší žiaci
T. Teplice – Žilina B 6:1 (1:2). Veľké Rovné – Zborov 2:1 (0:0). K. N. Mesto – Bytča 0:3.
1. Námestovo 16 11 2 3 57:13 35
2. Žilina B 17 11 2 4 66:25 35
3. Zborov n. B. 16 11 1 4 49:25 34
4. Martin B 16 10 2 4 47:26 32
5. Belá 17 9 1 7 39:35 28
6. Ružomberok B 16 8 1 7 29:19 25
7. V. Rovné 15 7 1 7 27:22 22
8. T. Teplice 15 6 1 8 23:38 19
9. Trstená 16 6 1 9 23:45 19
10. K. N. mesto 16 6 1 9 19:50 19
11. Bytča 16 5 3 8 19:30 18
12. Dlhá n. O. 16 5 2 9 24:39 17
13. Krásno 16 3 3 10 23:34 12
14. K. Lieskovec 16 3 1 12 12:56 10
II. liga mladší žiaci
T. Teplice – Žilina B 3:0. Veľké Rovné – Zborov 2:2 (0:2). K. N. Mesto – Bytča 2:4 (2:1).
1. Námestovo 16 13 1 2 63:12 40
2. K. N. Mesto 16 11 2 3 39:14 35
3. Žilina B 17 11 1 5 75:25 34
4. Ružomberok B 16 11 0 5 59:15 33
5. Martin B 16 7 7 2 51:23 28
6. Bytča 16 9 1 6 39:32 28
7. Dlhá n. O. 16 8 2 6 38:32 26
8. V. Rovné 15 7 1 7 30:30 22
9. Belá 17 6 3 8 27:46 21
10. T. Teplice 15 6 2 7 24:27 20
11. Trstená 16 6 1 9 41:58 19
12. Krásno 16 4 2 10 26:61 14
13. Zborov n. B. 16 1 1 14 5:64 4
14. K. Lieskovec 16 0 0 16 2:80 0
III. liga starší žiaci
Oščadnica – Rajec 2:2. Rajecké Teplice – Radoľa 1:1 (0:1). Hucík
(R. Teplice). Skalité – Bánová 1:7.
1. Rajec 16 14 1 1 67:15 43
2. Bánová 16 14 1 1 71:21 43
3. Turzovka 15 13 1 1 51:6 40
4. Čadca B 16 8 4 4 53:35 28
5. Staškov 16 9 0 7 29:36 27
6. Rudinská 16 8 1 7 47:35 25
7. Raková 16 6 3 7 25:30 21
8. Skalité 16 6 2 8 23:37 20
9. R. Teplice 15 4 2 9 23:34 14
10. Korňa 16 4 2 10 21:54 14
11. Oščadnica 16 4 1 11 25:49 13
12. Čierne 16 4 1 11 19:43 13
13. Radoľa 16 3 3 10 17:40 12
14. Svrčinovec 16 2 2 12 16:52 8
III. liga mladší žiaci
Oščadnica – Rajec 4:2. Rajecké Teplice – Radoľa 3:0, J. Knapec 2, Dolník. Skalité – Bánová 1:5.
1. Rajec 16 13 2 1 71:11 41
2. Čierne 16 10 2 4 40:24 32
3. Radoľa 16 9 4 3 65:31 31
4. Turzovka 16 10 1 5 45:25 31
5. R. Teplice 16 9 2 5 59:29 29
6. Skalité 16 9 1 6 37:33 28
7. Bánová 16 7 2 7 45:30 23
8. Čadca B 16 7 1 8 52:42 22
9. Korňa 16 7 1 8 30:39 22
10. Oščadnica 16 6 3 7 24:39 21
11. Staškov 16 5 3 8 38:55 18
12. Rudinská 16 4 2 10 23:57 14
13. Raková 16 2 1 13 18:56 7
14. Svrčinovec 16 1 1 14 17:93 4
I. trieda starší žiaci
Višňové – Strečno 3:1 (1:1). Bytčica – Stráňavy 3:5 (2:0), Lončík 4, Moravčík (Stráňavy). Teplička – Varín 8:0 (5:0). Zbyňov – Štiavnik 1:8 (1:4). Kamenná Poruba – Terchová 3:0. Predmier – Lietavská Lúčka 1:3
(1:1).
1. Teplička 14 11 1 2 51:11 34
2. Predmier 14 10 2 2 58:11 32
3. L. Lúčka 14 10 1 3 60:19 31
4. K. Poruba 14 9 3 2 55:22 30
5. Višňové 14 9 0 5 42:19 27
6. Stráňavy 13 7 3 3 38:22 24
7. Štiavnik 13 7 1 5 46:28 22
8. Varín 14 6 1 7 23:46 19
9. Strečno 14 4 0 10 16:44 12
10. Terchová 14 1 1 12 20:45 4
11. Bytčica 14 1 1 12 15:76 4
12. Zbyňov 14 1 0 13 14:95 3
I. trieda mladší žiaci
Višňové – Strečno 6:0 (4:0). Bytčica – Stráňavy 2:1 (1:0), Trpiš (Stráňavy). Teplička – Varín 5:5 (5:2). Zbyňov – Štiavnik 2:5 (1:3). Kamenná Poruba – Terchová 3:4. Predmier – Lietavská Lúčka 1:1 (1:1).
1. L. Lúčka 14 13 1 0 98:2 40
2. Višňové 14 12 1 1 57:10 37
3. Varín 14 11 1 2 67:19 34
4. Štiavnik 14 10 0 4 52:22 30
5. Predmier 14 9 2 3 50:17 29
6. Terchová 14 7 0 7 31:41 21
7. Stráňavy 14 4 1 9 22:39 13
8. Zbyňov 14 4 1 9 16:59 13
9. Bytčica 14 2 3 9 15:65 9
10. Strečno 14 2 2 10 9:37 8
11. Teplička 14 0 5 9 13:64 5
12. K. Poruba 14 1 1 12 11:65 4
II. A trieda
Lietava – Babkov 3:1 (2:0). Ovčiarsko – Závodie odložené. Rosina – Lietavská Svinná 0:0. Ďurčiná – Turie 2:2 (0:2). Bitarová – Stránske 3:0
(3:0).
1. L. Svinná 13 11 2 0 85:5 35
2. Závodie 12 10 0 2 69:14 30
3. Rosina 13 9 2 2 57:7 29
4. Turie 13 8 1 4 53:28 25
5. Bitarová 13 6 0 7 29:37 18
6. Ďurčiná 13 4 2 7 32:44 14
7. Ovčiarsko 11 4 1 6 29:41 13
8. Jasenové 12 4 1 7 15:43 13
9. Babkov 12 4 0 8 38:48 12
10. Stránske 13 2 0 11 10:95 6
11. Lietava 11 1 1 9 9:62 4
II. B trieda
Zádubnie – Belá 1:2 (0:1). Nezbudská Lúčka – Krasňany 1:1 (0:1). Stráža – Trnové 2:4 (0:1). Brodno – Nededza 2:4 (1:3). Dolná Tižina – Gbeľany 2:0 (0:0).
1. Krasňany 13 10 3 0 77:2 33
2. D. Tižina 13 10 2 1 66:9 32
3. Belá 13 9 2 2 63:23 29
4. Nededza 13 9 1 3 60:28 28
5. N. Lúčka 12 6 4 2 36:13 22
6. Trnové 13 5 2 6 28:40 17
7. Gbeľany 13 3 0 10 35:43 12
8. Brodno 13 4 2 7 26:43 11
9 . Zádubnie 13 3 0 10 15:66 10
10. K. Lúčka 12 2 0 10 15:69 6
11. Stráža 12 1 0 11 7:70 3
II. C trieda
Kotešová – Súľov 5:1. Hrabové – Jablonové 0:1 (0:0). Divinka – Hlboké 4:3. Dlhé Pole – Dolný Hričov 1:1 (1:0). Petrovice – Rašov 1:2 (0:1).
1. D. Hričov 11 10 1 0 43:7 31
2. Jablonové 12 9 1 2 34:8 28
3. D. Pole 12 8 1 3 41:17 25
4. Kotešová 12 8 1 3 41:13 25
5. Rašov 12 5 0 7 40:37 15
6. Hrabové 12 4 3 5 17:17 15
7. Súľov 12 3 2 7 17:26 11
8. Petrovice 10 2 1 7 17:36 7
9. Divinka 12 2 0 10 6:62 6
10. Hlboké 11 1 2 8 14:47 5

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 841
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 845
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 133
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 094
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 183
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 150
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 476
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 266
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 070
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 964
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Eva K. je obvinená pre prijímanie úplatku a zneužívanie právomoci verejného činiteľa.

4 h

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

23. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

22 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

17 h

Už ste čítali?