Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Zbyňov podskočil v tabuľke o tri miesta

II. trieda Pov. Chlmec – Lietava 2:1 (1:0), 38. a 60. Ambra – 78. M. Benko. V prvej časti duelu mužstiev z opačných koncov tabuľky bol značne lepší papierový favorit,

II. trieda
Pov. Chlmec – Lietava 2:1 (1:0), 38. a 60. Ambra – 78. M. Benko. V prvej časti duelu mužstiev z opačných koncov tabuľky bol značne lepší papierový favorit, keď v 38. minúte po prihrávke do šestnástky Ambra hlavičkoval do brány. Po výmene strán sa šance striedali na oboch stranách, obe mužstvá dali po jednom góle. R Mikurda, 150. POV. CHLMEC: Kozlík – Pažický, Mar. Kozlík (65. Kubala), J. Čejka, Vaňovič, Štenchlák, Mir. Kozlík (77. Stacho), Ambra (75. Matúš), Pet. Čejka, Pav. Čejka, Kubány. LIETAVA: Košša – Gaňa, P. Sedlák, J. Gašpierik (77. Chobot), P. Gašpierik st., Ďurajka, P. Gašpierik ml. (80. Petrák), Benko, Hradský, R. Belan, A. Belan.
Dolná Tižina – Horný Hričov 3:0
(2:0), 6. a 85. Mihalčačin, 24. Chabada. Začiatok hry sa začal náporom domácich, ktorí už v 6. minúte otvorili skóre. V 24. minúte Mihalčatina napodobnil Chabada. V druhom polčase sa domáci stiahli s cieľom ubrániť výsledok, no v 65. minúte opäť zatlačili, čo o 20 minút neskôr vyústilo do tretieho gólu. R Šedík, 150. DOLNÁ TIŽINA: Falašta – Cedúch, Mir. Hazda, Mihalčačin, T. Maťko, Mir. Bačinský, Kubík (72. Mar. Bačinský), Pazderka, Zakopčan, Chabada, Ďurina. HORNÝ HRIČOV: Šoška – B. Vydra, Drábik, Koštek, Novisedlak, Ľ. Králik, Jahvodka, Sako, J. Králik, M. Vydra, Moravčík.
Stránske – Zástranie 2:3 (1:2), 17. a 80. Dubeň – 20. a 68. V. Gašpierik, 35. Maček. Zástranie dnes nadelilo Stránskemu lekciu z efektivity, keď z troch šancí strelili tri góly. Domáci si vypracovali množstvo príležitostí na skórovanie, futbalová šťastena sa im však odvrátila chrbtom. R Ďuriník, 100. STRÁNSKE: Dovičík – V. Chrachala (46. Jánošík), Fašianok, Hodas, Cigánek, Baránek, Mil. Kasman, Dubeň, R. Chrachala, Štadáni (70. Majerčík), Matiašovský. ZÁSTRANIE: Majtan – Poliak, Martínek, M. Gašpierik, J. Lisko, Vajčovec, M. Lisko,
V. Gašpierik (63. Laurenčík), Kopas, L. Gašpierik, Maček (80. Hruška).
Nededza – Kamenná Poruba 3:2
(3:1), 6. a 25. Gruling, 15. Ďuríček – 27. Hodas (11m), 57. Tretina. Prvý polčas zápasu bol jasne v réžii domácich, ktorí už v 25. minúte viedli rozdielom triedy. Hosťom sa do konca zápasu podarilo iba skorigovať. R Gašpierik, 50. NEDEDZA: Hlad – Berešík, Horecký, Macho (83. Jančík), Slota, Gruling, Podešva, Mravec, Kudla, Balala (19. Remek), Ďuríček. KAMENNÁ PORUBA: F. Kavecký – Jasenovský, Stupňan (46. Záň), Sudor (80. Pet. Ondrejka), Chovančík (28. Pat. Ondrejka), Novosad, Sádecký, Tretina, M. Kavecký, Hodas, R. Kasman.
Turie – Súľov 2:4 (0:3), 78. a 92. Mičky – 5. Blažko, 32. Ľ. Hrehor, 33. a 52. Tvrdý. Hosťom zo Súľova vyšlo všetko, do čoho sa dostali, Turie bolo najmä v prvej časti hry strelecky bezzubé. Domáci však zbrane nezložili, a v 78. a 90. minúte aspoň skorigovali na konečných 2:4. R Forbak, 100. TURIE: Puráš – J. Lokaj, Kudelka (88. Eviár), Pavlus, P. Lokaj, Cmorík (60. Chupáň), Tvrdý, Tandara, Chovanec, Pirošík, Mičky. SÚĽOV: Ďurajka – M. Hrehor, Gajdošík, Bušovský, R. Hudek, Blaško (70. Kocian), Tvrdý, Ráztočný (63. I. Hudek), Ľ. Hrehor (52. R. Hrehor), Smatana, Kereš.
Zbyňov – Hrabové 1:0 (1:0), 24. Bariak. V Zbyňove sa dnes hral vyrovnaný futbal s vysokým nasadením, keď oba tímy chceli streliť úvodný gól zápasu. Podarilo sa to domácim, keď Bariak skóroval priamo z rohu. V závere zápasu hostí podržal brankár po delovke Ďureca. R Dingová, 70. ZBYŇOV: J. Urík – Babčan, Miškovský, M. Urík, Barčiak (65. Mikulík), Bariak, Cabadaj, Bielik (79. Súkeník), Kubica (60. Pekara), R. Urík, Ďurec. HRABOVÉ: J. Hrabovský – Bučko, V. Hrabovský, Škorík (70. M. Sedliak), Sedlák, Jánošík, Cicka, J. Sedliak, Martinka, Hanulík, Daniš.
Štiavnik – Divina 2:0 (0:0), 70.
V. Kuciak, 75. R. Mišutka. Štiavnik hral mimoriadne slušný zápas na vysokej úrovni, ktorému nechýbala vynikajúca atmosféra. Zlepšený výkon Štiavnika v druhej časti hry znamenal dva góly v sieti hostí a tri body v tabuľke domácich. R Mintál, 200. ŠTIAVNIK: Parčiš – Prílepok, Šutara, M. Pobjak, Hajko, P. Kuciak, J. Pobjak, Gašperec, R. Mišutka (80. Džanaj), P. Pobjak, V. Kucjak. DIVINA: Pet. Ovečka, st. – Puraš, Bukový, Poliaček, Kováčik, Pet. Ovečka, ml., Čuraj, Hroš, Ďurčo, M. Lašút, Kaper.

3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 258

Cíti sa slabý, ale jeho stav sa zlepšuje. Biskupa Tomáša Galisa prepustili z nemocnice

Biskup oceňuje prácu celého zdravotníckeho personálu za ochotnú 24-hodinovú službu.

Žilinský biskup Tomáš Galis.

Žilinskí cestári najazdili za dva dni 24-tisíc kilometrov

Cestárov preverila prvá výraznejšia várka snehu počas tejto zimy.

Na dokončenie Tunela Višňové – Dubná skala prišli v decembri minulého roka tri súťažné ponuky