Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 27. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Bytča – Rakytovce (Halfar – I. Szabó, M. Tomčík – Kahan), L. Lúčka – Žilina B (Brodňan – Petrák, Fízel – Vorel),...

DOSPELÍ
III. LIGA, 27. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Bytča – Rakytovce (Halfar – I. Szabó, M. Tomčík – Kahan), L. Lúčka – Žilina B (Brodňan – Petrák, Fízel – Vorel), Králiky – Bánová (Putra – P. Budáč, Kuchársky – Mastiš), K. N. Mesto – Rudinská (2. 6., Korenčík – SFZ, Krško – Repa). IV. LIGA sk. Sever, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Tvrdošín – Stráňavy (Čunderlík – Vrtich, Kuteľ – Kmoško). V. LIGA sk. A, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Skalité – Bánová B (Uhorskai – Nemček, Blahušiak – Muráň), Varín – Raková (Šalata – Farský, Sitár – Borcovan), Podvysoká – Radoľa (Ondrašina – Ivanič, Mihálka – Kuska), Závodie – D. Hričov (Vojvoda – Balázsik, M. Poliak – Knap), K. Lúčka – Strečno (Dobroň – Holeša, Masár – Hubka), Teplička – Predmier (Škvarek – SFZ, Dvorštiak – Babka). I. TRIEDA, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Kotešová – Bytčica (Dingová – Mackovčin), Hlboké – Terchová (J. Martinec st. – Krupík), Rajecké Teplice-Konská – Rajec (M. Capko – Skotnický), Belá – Rašov (Oravec – SsFZ), Trnové – Višňové (Kováč – Šedík), Zádubnie – Dlhé Pole (Kuba – Mikurda), Nezbudská Lúčka – Divinka (L. Ondák – Juríček). II. TRIEDA, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Lietava – Zbyňov (Sobola – Danišek), Štiavnik – Turie (Hollý - J. Martinec ml.), Divina – Nededza (Papík – Kúdelka), Hrabové – Stránske (Mitúch – Cimprich), Súľov – Dolná Tižina (Tarač), Kamenná Poruba – Považský Chlmec (Milo – Nemček), Zástranie – Horný Hričov (Vanák – Chaban). III. A TRIEDA, 16. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Mojš – Kunerad (Kubo), Fačkov – Mojšová Lúčka (Ďuriník), Zádubnie B – Bitarová (2. 6. o 17.00, Kúdelka – Chvíľa), Stráža – Brodno (Gašpierik). III. B TRIEDA, 16. KOLO – nedeľa 3. júna o 17.00 h: Hliník – Hôrky (Forbak), Jablonové – Svederník (Hôrecký), Hričovské Podhradie – Veľké Rovné (Mintál), Petrovice – Kolárovice (Vaškovič), Ovčiarsko – Lúky (Mihálik).
DORAST
III. LSD a LMD, 27. KOLO – nedeľa 3. júna o 10.00 a 12.30 h: Bytča – Bánová (2. 6., Petrák – Drozd, ObFZ ZA – Majsniar), L. Mikuláš – K. N. Mesto (10.00-12.15, Lisická – Zelezník, ObFZ LM – Repa). IV. LIGA dorast sk. SEVER, 24. KOLO – sobota 2. júna o 17.00 h: Černová – Stráňavy (Tutura – M. Tomčík), Rajec – Zuberec (14.00, Hreus – Strna), Belá – Z. Poruba (3. 6. o 14.30, Cimprich – ObFZ ZA), Košťany – Strečno (Zelezník – ObFZ MT), Štiavnik – Predmier (3. 6. o 14.00, M. Tomčík – I. Szabó). V. LIGA sk. A, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 14.30 h: Hôrky – Raková (Balízsik – M. Poliak), Makov – D. Tižina (Paňko – Harezník – Holáčik), 2. 6. o 17.00 h: Podvysoká – Radoľa (Greňo – Čambora), D. Hričov – Svrčinovec (Cimprich – ObFZ ZA), Rudina – Rosina (Ježík – Grznár). I. TRIEDA, 24. KOLO – nedeľa 3. júna o 14.30 h: Kotešová – Bytčica (Mackovčin – Dingová), Varín – Terchová (2. 6. o 14.00, Kováč – Martinec ml.), Divina – Podhorie (Kúdelka – Papík), Hrabové – Veľké Rovné (Cimprich – Mitúch), Trnové – Višňové (Kováč – Šedík), Kamenná Poruba – Dlhé Pole (Nemček – Milo), Teplička – Lietavská Lúčka (Kubo). II. A TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 3. júna o 14.30 h: Nededza – Krasňany (Hanakovič), Gbeľany – Svederník (Rujbr), Hliník – Súľov (Forbak), Horný Hričov – Mojš (Krupík – Martinec st.). II. B TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 3. júna o 14.30 h: Kunerad – Zbyňov (Skotnický – Capko), Nezbudská Lúčka – Zástranie (Juríček – L. Ondák), Zádubnie – Turie (Mikurda – Kuba).
ŽIACI
II. LSŽS a MŽS, 24. KOLO – sobota 2. júna o 10.00 a 12.00 h: Žilina B – Bytča (3. 6. o 13.00-15.00, ObFZ ZA – ObFZ ZA), V. Rovné – K. N. Mesto (Tomáš – Žeriava), Krásno – Belá (Čambora – Greňo). III. LSŽ a MŽ sk. A, 24. KOLO – sobota 2. júna o 10.00 a 12.00 h: Radoľa – Raková (Grznár – Ježík), Rajec – Rudinská (Strna – Hreus), Turzovka – Bánová (Chovanec – Ondrašina), R. Teplice – Čierne (Masár – ObFZ ZA). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 19. KOLO – sobota 2. júna o 10.00 a 12.00 h: Višňové – Varín (Krupík – Očenáš), Lietavská Lúčka – Štiavnik (3. 6., Wtorek – Širanec), Stráňavy – Terchová (L. Ondák – Dingová), Strečno – Kamenná Poruba (31. 5. o 15.30 a 17.00 h, Bolo – Kubo), Bytčica – Zbyňov (Krkoš – Ovečka), Predmier – Teplička (Vozár – Daníšek). II. A TRIEDA, 20. KOLO – nedeľa 3. júna o 10.00 h: Lietava – Lietavská Svinná (Ovečka), Závodie – Turie (Hôrky, Ma. Krško), Jasenové – Stránske (J. Capko), Babkov – Bitarová (Vozár), Ovčiarsko – Rosina (Krkoš). II. B TRIEDA, 20. KOLO – nedeľa 3. júna o 10.00 h: Krasňany – Nededza (Rujbr), Zádubnie – Trnové (2. 6. o 15.10 h, Chvíľa), Belá – Dolná Tižina (Mackovčin), Kotrčiná Lúčka – Brodno (Bolo), Nezbudská Lúčka – Stráža (Kubo). II. C TRIEDA, 20. KOLO – nedeľa 3. júna o 10.00 h: Kotešová – Dolný Hričov (Očenáš), Hlboké – Rašov (Hôrecký), Súľov – Dlhé Pole (Vaškovič), Hrabové – Divinka (Mitúch).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 242
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 460
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 303
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 217
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 955
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 899
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 172
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 885
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 683
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 572
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

7 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

12 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

13 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

11 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

13 h

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22. jan

Účasť je oveľa nižšia, ako mesto očakávalo.

12 h

Už ste čítali?