Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast Nitra - Žilina 3:1 (1:0),

DORAST
I. liga starší dorast
Nitra - Žilina 3:1 (1:0), Gajdoš, Hunák, Kolár - Beháň. Stropkov - Dubnica 0:3 (0:1), Trenčín - B. Bystrica 2:2 (0:1), Košice - Ružomberok 0:2 (0:1), Inter - Slovan 0:3 (0:1),
Z. Moravce - Trnava 1:2 (0:0), Bardejov - Púchov 3:0 (1:0), Prešov – Podbrezová 1:0 (0:0). Dohrávka 25. kola: Trenčín - Košice 1:2 (1:1).
1. Košice 28 21 3 4 59:24 66
2. Trenčín 28 16 7 5 64:25 55
3. Prešov 28 15 8 5 62:34 53
4. Slovan 28 16 4 8 62:31 52
5. Nitra 28 16 4 8 57:39 52
6. Ružomberok 28 15 6 7 66:30 51
7. Dubnica 28 12 4 12 46:38 40
8. Trnava 28 13 1 14 45:58 40
9. Žilina 28 9 10 9 37:30 37
10. Inter 28 10 7 11 37:35 37
11. Stropkov 28 10 4 14 39:48 34
12. Podbrezová 28 10 3 15 34:59 33
13. B. Bystrica 28 8 5 15 33:53 29
14. Z. Moravce 28 5 5 18 26:69 20
15. Bardejov 28 6 1 21 32:76 19
16. Púchov 28 5 2 21 25:75 17
I. liga mladší dorast
Nitra - Žilina 0:2 (0:0), Putorik, Stančík. Stropkov - Dubnica 0:3
(0:1), Trenčín - B. Bystrica 1:1 (0:0), Košice - Ružomberok 4:2 (2:2), Inter - Slovan 2:1 (1:0), Z. Moravce - Trnava 0:2 (0:1), Bardejov - Púchov 4:1 (3:0), Prešov – Podbrezová 4:1 (2:1). Dohrávka 25. kola: Trenčín - Košice 3:1 (2:1).
1. Nitra 28 24 1 3 101:24 73
2. Dubnica 28 17 4 7 67:33 55
3. Ružomberok 28 17 3 8 58:34 54
4. Žilina 28 14 11 3 49:20 53
5. Košice 28 17 2 9 53:34 53
6. Trenčín 28 14 7 7 69:39 49
7. Prešov 28 15 4 8 41:23 49
8. Slovan 28 13 5 10 56:38 44
9. Trnava 28 10 9 9 43:33 39
10. Inter 28 11 6 11 50:46 39
11. B. Bystrica 28 11 6 11 37:38 39
12. Podbrezová 28 11 4 13 41:45 37
13. Bardejov 28 6 2 20 23:77 20
14. Z. Moravce 28 5 1 22 21:82 16
15. Stropkov 28 3 4 21 23:89 13
16. Púchov 28 0 3 25 14:91 3
III. liga starší dorast
Bytča – Bánová 3:6 (0:3), Hruštinec 2, L. Čička (Bytča).
1. Podlavice 26 20 2 4 57:19 62
2. D. Kubín 26 20 1 5 117:27 61
3. L. Mikuláš 26 17 3 6 64:30 54
4. N. Baňa 26 15 1 10 57:35 46
5. Čadca 26 13 6 7 52:34 45
6. Č. Balog 24 12 5 7 58:42 41
7. Bánová 26 11 2 13 55:49 35
8. Zvolen 26 11 2 13 40:58 35
9. Bytča 26 9 5 12 43:47 32
10. Savon BB 25 9 5 11 49:65 32
11. Podbrezová B 25 9 3 13 37:48 30
12. K. N. Mesto 26 8 5 13 26:68 29
13. Fomat MT 26 8 4 14 39:59 28
14. Námestovo 24 5 5 14 36:48 20
15. Fiľakovo 26 6 2 18 33:78 20
16. Sliač 26 5 3 18 26:82 18
III. liga mladší dorast
Bytča – Bánová 2:1 (1:1), I. Čička 2 (Bytča).
1. Podlavice 26 19 5 2 82:21 62
2. Podbrezová B 25 18 2 5 68:23 56
3. L. Mikuláš 26 17 4 5 80:33 55
4. D. Kubín 26 18 1 7 73:34 55
5. Zvolen 26 16 3 7 56:30 51
6. N. Baňa 26 13 7 6 56:27 46
7. Fomat MT 26 13 5 8 59:37 44
8. Čadca 26 13 2 11 47:37 41
9. Č. Balog 24 8 7 9 54:56 31
10. K. N. Mesto 26 9 4 13 30:43 31
11. Sliač 26 8 3 15 41:63 27
12. Bánová 26 7 5 14 52:65 26
13. Námestovo 24 7 4 13 42:51 25
14. Savon BB 25 4 6 15 25:50 18
15. Bytča 26 6 0 20 32:82 18
16. Fiľakovo 26 0 0 26 19:164 0
IV. liga
Černová – Stráňavy 1:3 (0:1), Lončík 3 (Stráňavy). Rajec – Zuberec 2:0
(1:0). Belá – Z. Poruba 2:1 (1:0). Košťany – Strečno 0:4 (0:2). Štiavnik – Predmier 3:1 (1:0). Lipt. Sliače – Krásno 5:3 (3:1). Lisková – Lipt. Hrádok 2:1 (0:1).
1. Krásno 24 17 0 7 66:34 51
2. Stráňavy 24 15 4 5 65:39 49
3. Belá 24 15 2 7 69:33 47
5. Štiavnik 24 14 4 6 44:24 46
4. Strečno 23 14 2 7 61:34 44
8. L. Sliače 24 12 1 11 59:52 37
6. Černová 24 10 5 9 59:45 35
7. Predmier 24 10 5 9 53:48 35
9. Zuberec 24 9 4 11 57:64 31
10. Z. Poruba 24 9 3 12 46:48 30
11. Rajec 24 8 3 13 42:65 27
12. Lisková 24 7 1 16 38:72 22
13. L. Hrádok 24 5 3 16 35:66 18
14. Košťany 24 3 1 20 28:102 10
V. liga
Hôrky – Raková 3:1 (0:1). Makov – D. Tižina 2:4 (0:3). Podvysoká – Radoľa 1:0. D. Hričov – Svrčinovec 2:0 (1:0). Rudina – Rosina 2:5 (1:3), Brxa 2, Korček, Holeša, Behančík (Rosina). Skalité – K. Lieskovec 4:0 (1:0). Korňa – Staškov 1:2 (1:2).
1. Hôrky 24 20 1 3 80:39 61
2. Skalité 24 16 2 6 57:29 50
3. D. Tižina 24 13 6 5 67:43 45
4. Radoľa 24 13 3 8 51:33 42
5. Staškov 24 13 3 8 40:31 42
6. Korňa 24 11 5 8 59:34 38
7. Rosina 24 10 6 8 38:38 36
8. K. Lieskovec 24 10 4 10 46:39 34
9. D. Hričov 24 7 4 13 41:35 25
10. Podvysoká 24 7 4 13 37:63 25
11. Makov 24 7 4 13 30:69 25
12. Rudina 23 5 4 14 37:58 19
13. Svrčinovec 23 6 1 16 38:75 19
14. Raková 24 3 5 16 28:63 14
I. trieda
Kotešová – Bytčica 1:1 (0:1). Varín – Terchová 1:3 (1:1). Divina – Podhorie 4:3. Hrabové – Veľké Rovné 1:1 (0:1). Trnové – Višňové 3:1 (1:0), M. Tavač, Miho, Chudej (Trnové). Kamenná Poruba – Dlhé Pole 7:0 (2:0). Teplička – Lietavská Lúčka 2:4 (0:1).
1. Terchová 24 19 2 3 75:22 59
2. K. Poruba 24 17 3 4 71:26 54
3. V. Rovné 24 16 4 4 58:19 52
4. Varín 24 13 3 8 58:65 42
5. D. Pole 25 11 3 11 46:56 36
6. Podhorie 24 11 2 11 55:49 35
7. L. Lúčka 24 9 5 10 56:59 32
8. Divina 24 9 5 10 37:61 32
9. Hrabové 25 8 7 10 46:53 31
10. Trnové 24 8 3 13 34:42 27
11. Teplička 24 6 8 10 42:44 26
12. Bytčica 24 6 4 14 36:62 22
13. Kotešová 24 4 5 15 26:59 17
14. Višňové 24 3 4 17 30:86 13
II. A trieda
Nededza – Krasňany 3:1 (1:0), Mravec (Krasňany). Hliník – Súľov 3:0 (0:0). Horný Hričov – Mojš
2:2 (0:1).
1. Mojš 26 20 4 2 83:25 64
2. H. Hričov 26 20 2 4 78:28 62
3. Krasňany 26 18 2 6 83:42 56
4. Nededza 26 13 1 12 51:49 40
5. Gbeľany 25 9 3 13 48:41 30
6. Súľov 26 7 2 17 42:68 23
7. Svederník 25 4 1 20 20:81 13
8. Hliník 26 3 3 20 25:93 12
II. B trieda
Kunerad – Zbyňov 1:2 (1:0). Turie – Zádubnie 7:0 (2:0). Ďurčiná – Považský Chlmec 17:0 (13:0).
1. Zástranie 24 19 3 2 87:28 60
2. Ďurčiná 26 20 2 4 131:28 62
3. Zbyňov 25 14 4 7 78:40 46
4. Turie 26 13 3 10 72:74 42
5. Kunerad 26 11 4 11 59:53 37
6. P. Chlmec 26 7 1 18 31:98 22
7. Zádubnie 26 6 2 18 33:66 20
8. N. Lúčka 25 2 1 22 26:130 7
ŽIACI
II. liga starší žiaci
V. Rovné – K. N. Mesto 5:1 (3:1). Krásno – Belá 4:2.
1. Námestovo 23 15 5 3 81:18 50
2. Žilina B 23 15 3 5 90:30 48
3. Zborov n. B. 23 13 2 8 69:45 41
4. Martin B 23 12 4 7 63:39 40
5. Belá 22 12 3 7 48:35 39
6. Ružomberok B 23 10 3 10 37:27 33
7. Bytča 22 10 3 9 35:34 33
8. Trstená 23 10 2 11 34:57 32
9. T. Teplice 23 9 3 11 38:54 30
10. V. Rovné 23 9 2 12 35:36 29
11. Dlhá n. O. 23 8 2 13 33:60 26
12. K. N. mesto 22 7 1 14 27:69 22
13. Krásno 23 5 5 13 33:52 20
14. K. Lieskovec 22 4 2 16 17:84 14
Po skončení súťaže bude klubom Turčianske Teplice a Veľké Rovné odrátané po 6 bodov
II. liga mladší žiaci
V. Rovné – K. N. Mesto 2:3 (0:1). Krásno – Belá 0:3.
1. Žilina B 23 17 1 5 109:29 52
2. Ružomberok B 23 17 0 6 81:19 51
3. Námestovo 23 16 1 6 88:25 49
4. K. N. Mesto 22 15 2 5 57:23 47
5. Martin B 23 12 7 4 73:33 43
6. Bytča 22 14 1 7 62:39 43
7. T. Teplice 23 11 3 9 50:37 36
8. Dlhá n. O. 23 10 3 10 50:57 33
9. V. Rovné 23 10 1 12 39:52 31
10. Trstená 23 9 1 13 65:74 28
11. Belá 22 8 3 11 37:57 27
12. Krásno 23 5 2 16 34:88 17
13. Zborov n. B. 23 2 1 20 9:103 7
14. K. Lieskovec 22 0 0 22 3:121 0
III. liga starší žiaci
Radoľa – Raková 1:0. Rajec – Rudinská 4:0. Turzovka – Bánová 1:4. R. Teplice – Čierne 6:0 (1:0).
1. Bánová 23 21 1 1 125:23 64
2. Rajec 23 19 3 1 95:19 60
3. Turzovka 23 17 3 3 67:13 54
4. Čadca B 23 11 4 8 71:66 37
5. Rudinská 23 11 2 10 60:48 35
6. Staškov 23 10 2 11 38:59 32
7. Raková 23 8 5 10 37:49 29
8. Čierne 23 9 2 12 39:54 29
9. Skalité 23 8 2 13 30:56 26
10. R. Teplice 23 7 4 12 37:46 25
11. Oščadnica 23 5 4 14 36:68 19
12. Korňa 23 5 4 14 27:70 19
13. Radoľa 23 4 5 14 25:59 17
14. Svrčinovec 23 4 3 16 25:82 15
III. liga mladší žiaci
Radoľa – Raková 2:1. Rajec – Rudinská 7:0. Turzovka – Bánová 2:4. R. Teplice – Čierne 2:4.
1. Rajec 23 18 2 3 102:20 56
2. Turzovka 23 16 1 6 63:38 49
3. R. Teplice 23 15 3 5 84:35 48
4. Čierne 23 14 3 6 54:35 45
5. Oščadnica 23 12 4 7 51:47 40
6. Radoľa 23 11 5 7 74:53 38
7. Bánová 23 11 4 8 72:42 37
8. Skalité 22 11 3 8 48:45 36
9. Čadca B 22 11 2 9 73:50 35
10. Korňa 23 7 1 15 36:59 22
11. Staškov 23 6 3 14 45:75 21
12. Rudinská 23 5 2 16 30:83 17
13. Raková 23 4 1 18 28:77 13
14. Svrčinovec 23 1 2 20 22:123 5
I. trieda starší žiaci
Višňové – Varín 5:1 (3:0). Lietavská Lúčka – Štiavnik 7:3. Stráňavy – Terchová 5:2 (1:0). Strečno – Kamenná Poruba 1:1 (1:0). Bytčica – Zbyňov 1:1 (1:0). Predmier – Teplička 4:1.
1. L. Lúčka 20 17 1 2 100:20 52
2. Teplička 20 14 2 4 71:19 44
3. K. Poruba 20 13 4 3 90:30 43
4. Predmier 20 13 2 5 82:26 41
5. Višňové 20 13 0 7 64:25 39
6. Varín 20 10 1 9 41:60 31
7. Štiavnik 19 8 4 7 57:46 28
8. Stráňavy 20 7 5 8 45:48 26
9. Strečno 20 6 2 12 31:61 20
10. Terchová 20 3 2 15 35:62 11
11. Bytčica 20 2 2 16 21:111 8
12. Zbyňov 20 1 1 18 16:141 4
I. trieda mladší žiaci
Višňové – Varín 3:1 (1:1). Lietavská Lúčka – Štiavnik 10:2. Stráňavy – Terchová 0:1 (0:0). Strečno – Kamenná Poruba 2:0 (1:0). Bytčica – Zbyňov 2:1 (2:0). Predmier – Teplička 6:1.
1. L. Lúčka 20 19 1 0 152:6 58
2. Višňové 20 17 1 2 85:19 52
4. Predmier 20 14 3 3 80:21 45
5. Štiavnik 20 14 0 6 73:33 42
3. Varín 20 13 2 5 83:32 41
6. Terchová 20 8 1 11 37:57 25
7. Zbyňov 20 7 1 12 25:70 22
8. Bytčica 20 5 4 11 22:84 19
9. Strečno 20 5 2 13 16:56 17
10. Teplička 20 3 5 12 23:82 14
11. Stráňavy 20 3 1 16 21:70 10
12. K. Poruba 20 1 1 18 11:97 4
II. A trieda
Lietava – Lietavská Svinná 0:15 (0:8), Mäkký 9, Chovan 2, Gažúr 2, Hodás, Sedliak. Závodie – Turie 3:0 (1:0). Jasenové – Stránske 7:2 (2:2). Babkov – Bitarová 2:3 (0:3). Ovčiarsko – Rosina 1:5.
1. L. Svinná 18 16 2 0 128:7 50
2. Rosina 19 14 3 2 106:14 45
3. Závodie 17 14 0 3 93:20 42
4. Turie 18 10 2 6 64:37 32
5. Ďurčiná 18 8 2 8 55:53 26
6. Bitarová 18 8 0 10 39:57 24
7. Ovčiarsko 19 7 1 11 45:81 22
8. Jasenové 18 6 2 10 40:65 20
9. Babkov 18 6 1 11 48:63 19
10. Stránske 18 3 0 15 18:118 9
11. Lietava 17 0 1 16 7:128 1
II. B trieda
Zádubnie – Trnové 2:1 (0:1). Krasňany – Nededza 3:1 (1:0). Belá – Dolná Tižina 10:1 (5:0). Kotrčiná Lúčka – Brodno 7:1. Nezbudská Lúčka – Stráža 1:0.
1. D. Tižina 19 15 2 2 109:20 47
2. Belá 18 14 2 1 89:30 44
3. Krasňany 18 13 4 1 100:8 43
4. Nededza 18 13 1 4 84:33 40
5. N. Lúčka 18 7 5 6 43:34 26
6. Brodno 19 7 3 9 48:61 24
7. Trnové 18 6 3 9 36:49 21
8. Gbeľany 18 5 2 11 59:82 17
9. Zádubnie 18 4 0 14 23:88 12
10. K. Lúčka 18 3 0 15 24:111 9
11. Stráža 18 2 0 16 13:113 6
II. C trieda
Kotešová – Dolný Hričov 1:2 (0:1), Zajac (Kotešová). Hlboké – Rašov 2:4
(1:2), Kamas 2, Michálek, Lipka (Rašov). Jablonové – Petrovice 2:0. Súľov – Dlhé Pole 1:3 (1:2). Hrabové – Divinka 1:2 (1:0).
1. D. Hričov 18 15 2 1 76:13 47
2. Jablonové 18 14 1 3 48:13 43
3. Kotešová 18 13 1 4 59:19 40
4. D. Pole 18 10 3 5 55:29 33
5. Rašov 18 10 0 8 57:42 30
6. Hrabové 18 5 5 8 25:27 20
7. Petrovice 18 4 2 12 26:56 14
8. Súľov 18 3 3 12 20:47 12
9. Divinka 18 3 2 13 16:83 11
10. Hlboké 18 2 3 13 18:71 9

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 862
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 577
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 427
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 607
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 610
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 469
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 151
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 856
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 835
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 494
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Michaela Zakuťanská: Vyhodila som smartpohone, lebo chcel o mne veľa vedieť

Autorka hry Sám sebe sám Michaela Zakuťanská o nástrahách doby.

Michaela Zakuťanská
Súd dal za vraždu 17-ročnej Judite trest 12 rokov a štyri mesiace.

Vlci Žilina hovoria jasné NIE násiliu páchanému na ženách

Celosvetová kampaň upozorňujúca na problematiku násilia páchaného na ženách sa začala včera a potrvá nasledujúcich 16 dní.

Maroš Mikoláš

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?