Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Teplička si definitívne zabezpečila postup

V. liga sk. A Varín – Raková 0:1 (0:0), 50. Maľovaník. Nešťastný zápas pre Varín, ktorý mal súpera pod tlakom väčšinu zápasu.

V. liga sk. A
Varín – Raková 0:1 (0:0), 50. Maľovaník. Nešťastný zápas pre Varín, ktorý mal súpera pod tlakom väčšinu zápasu. Hostia po prestávke Maľovaníkom z protiútoku trafili presne a domáci nedokázali odpovedať aj napriek šanciam. R Šalata, 80. ŽK. Zimen – Rebroš. VARÍN: Murárik – R. Zimen (78. J. Repáň), M. Zimen, Lopušan (78. Murárik), Repkovský, M. Tichák, P. Zimen, Repáň, Šugár (64. Mariáš), Kokavec, I. Tichák. RAKOVÁ: T. Kajánek – Rebroš, J. Kajánek, Majerík, Kolembus, Maľovaník, Kováčik, Olšiak, Tatarčiak, Badžgoň, Olešňaník (64. Kotula).
Podvysoká – Radoľa 4:0 (1:0), 29. R. Kubiš, 50. a 89. Mart. Turiak, 55. Mart. Bičánek. Domáci mali od úvodu zápas pevne pod kontrolou. Po polhodine hry otvoril skóre R. Kubiš a po polčase domáci v rozpätí piatich minút poistili vedenie dvoma gólmi. R Ondrašina, 200. PODVYSOKÁ: L. Hruška – P. Kubiš, Ligač, Chytil, Bilský, Sliž (46. Chochruň), P. Bičánek, Šperka (70. M. Hruška), R. Kubiš, Mart. Turiak, Mart. Bičánek, F. Turiak. RADOĽA: Gašinec – Macejko (50. Zapich), Pavlús, Jančiga, Gažík, Luprich, Zubor, Kaplík, J. Zubor, Ďuriš, Špirak.
Závodie – Dolný Hričov 3:1 (1:0),
37. a 86. V. Labant, 59. Sedliaček – 53. Červenec. Zápas mal priemernú úroveň. Domáci sa prvý polčas trápili a až ku koncu sa im podarilo zásluhou peknej strely Labanta dať gól. Hostia v úvode druhého dejstva po brejku z pravej strany vyrovnali Červencom. Domácim potom vyšlo striedanie, keď Sedliaček poslal peknou strelou Závodie opäť do vedenia. Hostia potom zahodili vyloženú šancu, keď nevyužili prečíslenie, ktoré brankár Pika zneškodnil. Skóre upravil v závere po centri z pravej strany a priťuknutí Ježa druhým gólom v zápase Labant. R Vojvoda, 150. ZÁVODIE: Pika – Šoška, Belko, Škuta (72. Mišúr), Ftorek (54. Sedliaček), Gamboš (60. Bičan), Ježo, V. Labant, Hruboška, Šajnoha, Randík. D. HRIČOV: Kurota – Martin Masný (80. Kováč), Hluchý, Pekarík, Randík, Červenec, Michal Masný, Sakala, Sabo, Zaduban (76. Levko), Bandúr (62. Vančík).
Kotrčiná Lúčka – Strečno 2:1 (0:1),
46. Žabka, 81. Bugala – 17. Lonc. Vyrovnaný zápas mohol gólovo otvoriť v 10. min. Martinček, ale penaltu zahodil. V 17. min. hostia z protiútoku otvorili skóre. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvíťaziť. Hneď po prestávke Žabka vyrovnal a v 81. min. Bugala upravil na konečných
2:1. R Dobroň, 120. KOTRČ. LÚČKA: Trnovec – Káčerík, Hreus (62. T. Bielik), Milo, Slúčik, Bugala, Beleš (46. Jaroštiak), Ďurnek, M. Bielik, Žabka, Martinček. STREČNO: Kopásek – Kán, Kadaši, P. Sokolovský, Oberta, Dovičák (65. Obešla), Radočáni, Melo, Tavač, Lonc, Behán (56. Taraba).
Teplička – Predmier 4:2 (1:1), 19. Valášek, 72. a 82. M. Králik, 90. Poliak – 14. Brezničan, 85. Šimoník. Zápas sa začal svižne, po zahodenej šanci Kyselu odpovedal gólom Brezničan. Domáci získali prevahu, ktorú nedokázali zužitkovať a navyše v 40. min. nepremenili penaltu. Hostia stále hrozili brejkami. Domáci získali po obrátke prevahu až v poslednej dvadsaťminútovke, kedy si dokázali vytvoriť po góloch Králika dvojgólový náskok. Hostia síce ešte domácich gólom znervóznili, ale definitívnu podobu výsledku a postupu do 4. ligy zabezpečil Tepličanom Poliak. R Škvarek, 400. TEPLIČKA: Orvan – Hruška, Kozák, Valášek (46. M. Králik), Januš, Belák, Stenchlák, Lisko, Miček, Adamus (86. Poliak), Kysela. PREDMIER: Uríček – Bajza, Klus, Kučera, Sluka, Kopásek (80. Farkaš), Janda, Chvalník, Pobjak (89. Chlebek), Brezničan (73. Danížek), Šimoník.
Skalité – Bánová B 6:2 (4:0), Padych 2, Kaňa 2, Chovanec.
1. Teplička 23 17 0 6 60:32 51
2. K. Lúčka 22 14 2 6 54:30 44
3. Rosina 22 12 5 5 46:27 41
4. Závodie 22 12 3 7 41:33 39
5. Varín 22 12 2 8 41:33 38
6. Skalité 22 10 6 6 51:32 36
7. Radoľa 22 11 2 9 44:39 35