Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast Žilina - Košice 1:2 (1:1), Hričovec - Oros, Hajník.

DORAST
I. liga starší dorast
Žilina - Košice 1:2 (1:1), Hričovec - Oros, Hajník. Bardejov - Stropkov 0:0. Púchov - Z. Moravce 0:3 (0:2), Slovan - Prešov 1:1 (0:1), Podbrezová - Nitra 1:3 (1:0), Ružomberok - Trenčín 6:1 (2:1), B. Bystrica - Dubnica 1:3 (1:0).
1. Košice 29 22 3 4 61:25 69
2. Trenčín 29 16 7 6 65:31 55
3. Nitra 29 17 4 8 60:40 55
4. Ružomberok 29 16 6 7 72:31 54
5. Prešov 29 15 9 5 63:35 54
6. Slovan 29 16 5 8 63:32 53
7. Dubnica 29 13 4 12 49:39 43
8. Trnava 28 13 1 14 45:58 40
9. Žilina 29 9 10 10 38:32 37
10. Inter 28 10 7 11 37:35 37
11. Stropkov 29 10 5 14 39:48 35
12. Podbrezová 29 10 3 16 35:62 33
13. B. Bystrica 29 8 5 16 34:56 29
14. FC ViOn 29 6 5 18 29:69 23
15. Bardejov 29 6 2 21 32:76 20
16. Púchov 29 5 2 22 25:78 17
I. liga mladší dorast
Žilina - Košice 0:0. Bardejov - Stropkov 1:0 (1:0), Púchov - Z. Moravce 1:0 (1:0), Slovan - Prešov 2:0
(1:0), Podbrezová - Nitra 1:1 (1:0),
Ružomberok - Trenčín 1:2 (0:2),
B. Bystrica - Dubnica 0:1 (0:0).
1. Nitra 29 24 2 3 102:25 74
2. Dubnica 29 18 4 7 68:33 58
3. Žilina 29 14 12 3 49:20 54
4. Ružomberok 29 17 3 9 59:36 54
5. Košice 29 17 3 9 53:34 54
6. Trenčín 29 15 7 7 71:40 52
7. Prešov 29 15 4 9 41:25 49
8. Slovan 29 14 5 10 58:38 47
9. Trnava 28 10 9 9 43:33 39
10. Inter 28 11 6 11 50:46 39
11. B. Bystrica 29 11 6 12 37:39 39
12. Podbrezová 29 11 5 13 42:46 38
13. Bardejov 29 7 2 20 24:77 23
14. FC ViOn 29 5 1 23 21:83 16
15. Stropkov 29 3 4 22 23:90 13
16. Púchov 29 1 3 25 15:91 6
III. liga starší dorast
K. N. Mesto – Bánová 1:1 (1:0). Bytča – Námestovo 0:3 (0:2).
1. Podlavice 27 21 2 4 61:21 65
2. D. Kubín 27 21 1 5 122:28 64
3. L. Mikuláš 27 18 3 6 67:32 57
4. Čadca 27 14 6 7 57:35 48
5. N. Baňa 27 15 1 11 57:36 46
6. Č. Balog 26 12 5 9 61:47 41
7. Bánová 27 12 2 13 61:52 38
8. Zvolen 27 11 2 14 42:62 35
9. Bytča 27 9 5 13 46:53 32
10. Savon BB 26 9 5 12 50:70 32
11. Fomat MT 27 9 4 14 43:60 31
12. Podbrezová B 26 9 3 14 38:53 30
13. K. N. Mesto 27 8 5 14 28:71 29
14. Námestovo 26 6 5 15 40:54 23
15. Fiľakovo 27 7 2 18 34:78 23
16. Sliač 27 6 3 18 28:83 21
III. liga mladší dorast
K. N. Mesto – Bánová 0:3. Bytča – Námestovo 0:3 (0:0).
1. Podlavice 27 19 5 3 83:24 62
2. L. Mikuláš 27 18 4 5 85:34 58
3. D. Kubín 27 19 1 7 75:34 58
4. Podbrezová B 26 18 2 6 68:25 56
5. Zvolen 27 17 3 7 59:31 54
6. N. Baňa 27 14 7 6 58:28 49
7. Fomat MT 27 14 5 8 62:38 47
8. Čadca 27 13 2 12 48:40 41
9. Č. Balog 26 9 7 10 60:57 34
10. K. N. Mesto 27 9 4 14 31:48 31
11. Námestovo 26 8 4 14 44:54 28
12. Sliač 27 8 3 16 41:69 27
13. Bánová 27 7 5 15 54:68 26
14. Savon BB 26 5 6 15 28:51 21
15. Bytča 27 7 0 20 35:84 21
16. Fiľakovo 27 0 0 27 20:166 0
IV. liga
Štiavnik – L. Sliače 3:0 kontumačne. Predmier – Lisková 3:0 (1:0).
L. Hrádok – Košťany 3:1 (0:0). Strečno – Belá 3:3 (1:1). Z. Poruba – Rajec 11:1 (5:0). Zuberec – Černová 1:1
(1:1). Stráňavy – Krásno 1:0 (1:0), Bernát. 26. kolo, streda 6. júna: Krásno – Zuberec 6:0 (5:0).
1. Krásno 26 18 0 8 72:35 54
2. Stráňavy 25 16 4 5 66:39 52
3. Štiavnik 25 15 4 6 47:24 49
4. Belá 25 15 3 7 72:36 48
5. Strečno 25 15 3 7 67:37 48
6. Predmier 25 11 5 9 56:48 38
7. L. Sliače 25 12 1 12 59:55 37
8. Černová 25 10 6 9 60:46 36
9. Z. Poruba 25 10 3 12 57:49 33
10. Zuberec 26 9 5 12 58:71 32
11. Rajec 25 8 3 14 43:76 27
12. L. Hrádok 25 6 4 15 38:66 22
13. Lisková 25 6 2 17 37:75 20
14. Košťany 25 3 1 21 29:104 10
V. liga sk. A
Korňa – Skalité 2:3 (1:1). Staškov – Rudina 11:0 (4:0). Rosina – Makov 6:2 (3:0). D. Tižina – D. Hričov
2:4 (1:0). Svrčinovec – Podvysoká 5:2, Ciprich 2, Kubišta 2, Tomko (Svrčinovec). Radoľa – Hôrky 3:0. Raková – K. Lieskovec 2:2 (2:0).
1. Hôrky 25 20 1 4 79:42 61
2. Skalité 25 17 2 6 60:31 53
3. Radoľa 25 14 3 8 54:33 45
4. Staškov 25 14 3 8 51:31 45
5. D. Tižina 25 12 6 7 66:48 42
6. Rosina 25 11 6 8 44:40 39
7. Korňa 25 11 5 9 61:37 38
8. K. Lieskovec 25 10 5 10 48:41 35
9. D. Hričov 25 8 4 13 45:37 28
10. Makov 25 8 4 13 33:72 28
11. Podvysoká 25 7 4 14 39:68 25
12. Svrčinovec 25 7 2 16 45:79 23
13. Rudina 25 5 5 15 39:71 20
14. Raková 25 3 3 16 30:64 15
I. trieda
Teplička – Kotešová 7:1. Lietavská Lúčka – Kamenná Poruba 2:4
(0:0). Dlhé Pole – Trnové 3:3. Višňové – Hrabové 1:4. Veľké Rovné – Divina 3:0 (2:0). Podhorie – Varín 1:1 (0:1).
Terchová – Bytčica 4:1.
1. Terchová 25 20 2 3 79:23 62
2. K. Poruba 25 18 3 4 75:28 57
3. V. Rovné 25 17 4 4 61:19 55
4. Varín 25 13 4 8 59:66 43
5. D. Pole 26 11 4 11 49:59 37
6. Podhorie 25 11 3 11 56:50 36
7. Hrabové 26 9 7 10 50:54 34
8. L. Lúčka 25 9 5 11 58:63 32
9. Divina 25 9 5 11 37:64 32
10. Teplička 25 7 8 10 49:45 29
11. Trnové 25 8 4 13 37:45 28
12. Bytčica 25 6 4 15 37:66 22
13. Kotešová 25 4 5 16 27:66 17
14. Višňové 25 3 4 18 31:90 13
II. A trieda
Krasňany – Mojš 1:2 (1:1). Súľov – Horný Hričov 1:2 (1:1), Čička (Súľov). Svederník – Hliník 2:0 (0:0). Nededza – Gbeľany 0:4.
1. Mojš 27 21 4 2 85:26 67
2. H. Hričov 27 21 2 4 80:29 65
3. Krasňany 27 18 2 7 84:44 56
4. Nededza 27 13 1 13 51:53 40
5. Gbeľany 26 10 3 13 52:41 33
6. Súľov 27 7 2 18 43:70 23
7. Svederník 26 5 1 20 22:81 16
8. Hliník 27 3 3 21 25:95 12
II. B trieda
Zbyňov – Považský Chlmec 8:1
(5:1), Ďuríček 2, Mišiak 2, Ďurek 2, Kasman, Rybár (Zbyňov). Zástranie – Turie 5:0. Kunerad – Nezbudská Lúčka 6:5, Taraba 3, Daník 2 (Nezbudská Lúčka). Ďurčiná – Zádubnie nedohraté.
1. Zástranie 25 20 3 2 92:28 63
2. Ďurčiná 26 20 2 4 131:28 62
3. Zbyňov 26 15 4 7 66:41 49
4. Turie 27 13 3 11 72:79 42
5. Kunerad 27 12 4 11 65:58 40
6. P. Chlmec 27 7 1 19 32:106 22
7. Zádubnie 26 6 2 18 33:66 20
8. N. Lúčka 26 2 1 23 31:136 7
ŽIACI
II. liga starší žiaci
Dlhá – V. Rovné 3:3 (2:3).
1. Námestovo 24 16 5 3 84:18 53
2. Žilina B 24 16 3 5 94:30 51
3. Zborov n. B. 24 14 2 8 72:45 44
4. Martin B 24 13 4 7 71:40 43
5. Belá 24 12 3 9 51:44 39
6. Bytča 24 11 3 10 36:38 36
7. Ružomberok B 24 10 3 11 37:30 33
8. T. Teplice 24 10 3 11 41:54 33
9. V. Rovné 24 10 2 12 40:37 32
10. Trstená 24 10 2 12 34:60 32
11. Dlhá n. O. 24 8 2 14 34:68 26
12. K. N. mesto 24 8 1 15 33:75 25
13. Krásno 24 6 5 13 37:54 23
14. K. Lieskovec 24 4 2 18 17:88 14
II. liga mladší žiaci
Dlhá – V. Rovné 1:2 (1:1).
1. Ružomberok B 24 18 0 6 91:21 54
2. Žilina B 24 17 2 5 113:33 53
3. K. N. Mesto 24 17 2 5 62:25 53
4. Námestovo 24 16 2 6 88:25 50
5. Bytča 24 15 2 7 67:43 47
6. Martin B 24 13 7 4 77:34 46
7. T. Teplice 24 12 3 9 53:37 39
8. Dlhá n. O. 24 10 3 11 51:61 33
9. V. Rovné 24 10 1 13 41:55 31
10. Belá 24 9 3 12 40:59 30
11. Trstená 24 9 2 13 65:74 29
12. Krásno 24 5 2 17 34:91 17
13. Zborov n. B. 24 2 1 21 11:113 7
14. K. Lieskovec 24 0 0 24 3:125 0
III. liga starší žiaci
Staškov – R. Teplice 2:3 (0:3). Bánová – Rajec 0:4 (0:1).
1. Bánová 24 22 1 1 129:24 67
2. Rajec 24 20 3 1 99:19 63
3. Turzovka 24 17 3 4 68:17 54
4. Čadca B 24 11 4 9 75:75 37
5. Rudinská 24 11 2 11 60:52 35
6. Staškov 24 11 2 11 47:63 35
7. Raková 24 8 5 11 37:50 29
8. Čierne 24 9 2 13 39:60 29
9. R. Teplice 24 8 4 12 43:46 28
10. Skalité 24 8 2 14 30:63 26
11. Oščadnica 24 6 4 14 43:68 22
12. Korňa 24 6 4 14 30:71 22
13. Radoľa 24 5 5 14 26:59 20
14. Svrčinovec 24 4 3 17 26:85 15
III. liga mladší žiaci
Staškov – R. Teplice 1:4.
1. Rajec 24 19 2 3 109:20 59
2. Turzovka 24 16 1 7 66:43 49
3. R. Teplice 24 15 3 6 86:40 48
4. Čierne 24 15 3 6 59:37 48
5. Oščadnica 24 13 4 7 57:47 43
6. Čadca B 24 13 2 9 91:56 41
7. Radoľa 24 12 5 7 76:54 41
8. Bánová 24 12 4 8 77:45 40
9. Skalité 24 11 3 10 50:57 36
10. Korňa 24 8 1 15 39:60 25
11. Staškov 24 6 3 15 49:87 21
12. Rudinská 24 5 2 17 30:90 17
13. Raková 24 4 1 19 29:79 13
14. Svrčinovec 24 1 2 21 23:126 5
I. trieda starší žiaci
Predmier – Višňové 7:1 (4:0). Teplička – Bytčica 17:0 (9:0). Zbyňov – Strečno 1:8 (0:5). Kamenná Poruba – Stráňavy 6:0 (2:0). Terchová – Lietavská Lúčka 1:4 (0:2). Štiavnik – Varín 1:1 (0:0).
1. L. Lúčka 21 18 1 2 104:21 55
2. K. Poruba 21 14 4 3 96:30 46
3. Predmier 21 14 2 5 93:27 44
4. Teplička 21 15 2 4 84:23 44
5. Višňové 21 13 0 8 65:32 39
6. Varín 21 10 2 9 42:61 32
7. Štiavnik 20 8 5 7 58:47 29
8. Stráňavy 21 7 5 9 45:54 26
9. Strečno 21 7 2 12 39:62 23
10. Terchová 21 3 2 16 36:66 11
11. Bytčica 21 2 2 17 21:128 8
12. Zbyňov 21 1 1 19 17:149 4
I. trieda mladší žiaci
Predmier – Višňové 3:1 (1:0). Teplička – Bytčica 6:1 (2:0). Zbyňov – Strečno 1:3 (1:0). Kamenná Poruba – Stráňavy 2:2 (1:0). Terchová – Lietavská Lúčka 0:7 (0:3). Štiavnik – Varín 3:3 (2:2).
1. L. Lúčka 21 20 1 0 159:6 61
2. Višňové 21 17 1 3 86:22 52
4. Predmier 21 15 3 3 89:20 47
5. Štiavnik 21 14 1 6 80:36 43
3. Varín 21 13 3 5 86:35 42
6. Terchová 21 8 1 12 37:64 25
7. Zbyňov 21 7 1 13 26:73 22
8. Strečno 21 6 2 13 19:57 20
9. Bytčica 21 5 4 12 23:90 19
10. Teplička 21 4 5 12 29:83 17
11. Stráňavy 21 3 2 16 22:71 11
12. K. Poruba 21 1 2 18 13:99 5
II. A trieda
Ovčiarsko – Lietava 2:0 (0:0). Ďurčiná – Babkov 2:1 (1:1). Bitarová – Jasenové 2:3 (1:2). Stránske – Závodie 1:7 (0:3). Turie – Lietavská Svinná 1:5 (1:2).
1. L. Svinná 19 17 2 0 133:8 53
2. Rosina 19 14 3 2 106:14 45
3. Závodie 18 15 0 3 100:21 45
4. Turie 19 10 2 7 65:42 32
5. Ďurčiná 19 9 2 8 57:54 29
6. Ovčiarsko 20 8 1 11 47:81 25
7. Bitarová 19 8 0 11 41:60 24
8. Jasenové 19 7 2 10 43:67 23
9. Babkov 19 6 1 12 49:65 19
10. Stránske 19 3 0 16 19:125 9
11. Lietava 18 0 1 17 7:130 1
II. B trieda
Nezbudská Lúčka – Zádubnie 4:1 (2:1), Bernát, Toman, Cesnek, Čelko (Nezbudská Lúčka). Stráža – Kotrčiná Lúčka 2:0. Brodno – Belá 2:10 (1:4).
Gbeľany – Krasňany 3:5 (0:3). Nededza – Trnové 5:0.
1. D. Tižina 19 15 2 2 109:20 47
2. Belá 19 15 2 1 99:32 47
3. Krasňany 19 14 4 1 105:11 46
4. Nededza 19 14 1 4 89:33 43
5. N. Lúčka 19 8 5 6 47:35 29
6. Brodno 20 7 3 10 50:71 24
7. Trnové 19 6 3 10 36:54 21
8. Gbeľany 19 5 2 12 62:87 17
9. Zádubnie 19 4 0 15 24:92 12
10. K. Lúčka 19 3 0 16 24:113 9
11. Stráža 19 3 0 16 15:113 9

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 397
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 805
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 673
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 115
  5. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 110
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 927
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 256
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 895
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 688
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 581
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

5 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

6 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

9 h

Informácie k organizácii skríningového testovania na ochorenie COVID-19 počas víkendu od 23. do 24. januára v Žiline.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

23 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?