Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast Trenčín - Žilina 1:0 (0:0), Žák. Stropkov - B. Bystrica 1:2 (0:0), Dubnica - Ružomberok 0:0. Košice - Podbrezová 1:0 (0:0), Nitra - Slovan 2:5 (1:3),...

DORAST
I. liga starší dorast
Trenčín - Žilina 1:0 (0:0), Žák. Stropkov - B. Bystrica 1:2 (0:0), Dubnica - Ružomberok 0:0. Košice - Podbrezová 1:0 (0:0), Nitra - Slovan 2:5 (1:3), Prešov - Trnava 1:3 (1:0), Inter - Púchov 7:1 (4:1), FC ViOn - Bardejov 4:0 (3:0).
1. Košice 30 23 3 4 62:25 72
2. Trenčín 30 17 7 6 66:31 58
3. Slovan 30 17 5 8 68:34 56
4. Ružomberok 30 16 7 7 72:31 55
5. Nitra 30 17 4 9 62:45 55
6. Prešov 30 15 9 6 64:38 54
7. Dubnica 30 13 5 12 49:39 44
8. Trnava 30 14 2 14 48:59 44
9. Inter 30 11 8 11 44:36 41
10. Žilina 30 9 10 11 38:33 37
11. Stropkov 30 10 5 15 40:50 35
12. Podbrezová 30 10 3 17 35:63 33
13. B. Bystrica 30 9 5 16 36:57 32
14. FC ViOn 30 7 5 18 33:69 26
15. Bardejov 30 6 2 22 32:80 20
16. Púchov 30 5 2 23 26:85 17
I. liga mladší dorast
Trenčín - Žilina 2:1 (2:0), Pinďura, Mazáň - Kisela. Stropkov - B. Bystrica 2:2 (1:0), Dubnica - Ružomberok 0:1 (0:1), Košice - Podbrezová 3:0 (1:0), Nitra - Slovan 2:1 (1:1), Prešov - Trnava 1:1 (0:0), Inter - Púchov 0:0. FC ViOn - Bardejov 2:2 (0:1).
1. Nitra 30 25 2 3 104:26 77
2. Dubnica 30 18 4 8 68:34 58
3. Ružomberok 30 18 3 9 60:36 57
4. Košice 30 18 3 9 56:34 57
5. Trenčín 30 16 7 7 73:41 55
6. Žilina 30 14 12 4 50:22 54
7. Prešov 30 15 5 9 42:26 50
8. Slovan 30 14 5 11 59:40 47
9. Trnava 30 11 10 9 47:34 43
10. Inter 30 11 7 12 50:49 40
11. B. Bystrica 30 11 7 12 39:41 40
12. Podbrezová 30 11 5 14 42:49 38
13. Bardejov 30 7 3 20 26:79 24
14. FC ViOn 30 5 2 23 23:85 17
15. Stropkov 30 3 5 22 25:92 14
16. Púchov 30 1 4 25 15:91 7
III. liga starší dorast
Bánová – Fiľakovo 0:4 (0:2). Podbrezová B – Bytča 9:1 (3:0).
1. BB Podlavice 29 23 2 4 68:24 71
2. D. Kubín 29 21 2 6 127:34 65
3. L. Mikuláš 29 18 4 7 69:35 58
4. Čadca 29 16 6 7 65:36 54
5. N. Baňa 29 17 1 11 65:37 52
6. Bánová 29 13 3 13 66:53 42
7. Č. Balog 29 12 5 12 63:56 41
8. Podbrezová B 29 11 4 14 47:55 37
9. Bytča 29 10 5 14 49:57 35
10. Zvolen 29 11 2 16 42:72 35
11. Fomat MT 29 10 4 15 49:66 34
12. Savon BB 28 9 5 14 50:75 32
13. K. N. Mesto 29 8 6 15 30:75 30
14. Námestovo 28 8 5 15 44:54 29
15. Fiľakovo 29 8 2 19 36:82 26
16. Sliač 29 6 4 19 33:92 22
III. liga mladší dorast
Bánová – Fiľakovo 5:0 (3:0). Podbrezová B – Bytča 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali.
1. BB Podlavice 29 20 5 4 88:28 65
2. D. Kubín 29 21 1 7 88:35 64
3. L. Mikuláš 29 19 4 6 86:35 61
4. Podbrezová B 28 19 2 7 70:28 59
5. Zvolen 29 18 3 8 63:33 57
6. N. Baňa 29 16 7 6 62:29 55
7. Fomat MT 28 15 5 8 65:39 50
8. Čadca 29 14 2 13 54:43 44
9. Č. Balog 28 9 7 12 60:64 34
10. K. N. Mesto 29 10 4 15 37:53 34
11. Bánová 29 9 5 15 59:69 32
12. Námestovo 28 9 4 15 47:55 31
13. Sliač 28 8 3 17 42:78 27
14. Savon BB 28 6 6 16 37:53 24
15. Bytča 29 7 0 22 37:93 21
16. Fiľakovo 29 0 0 29 20:180 0
IV. liga
Belá – L. Hrádok 3:3 (2:1). L. Sliače – Stráňavy 4:0 (3:0). Černová – Z. Poruba 1:0 (1:0). Košťany – Predmier 1:4 (0:1). Lisková – Štiavnik 0:1
(0:0). Rajec – Strečno 1:1 (0:0).
1. Krásno 26 18 0 8 72:35 54
2. Stráňavy 26 16 4 6 66:43 52
3. Belá 26 15 4 7 75:39 49
4. Strečno 26 15 4 7 68:38 49
5. Štiavnik 25 15 4 6 45:24 49
6. Predmier 26 12 5 9 60:49 41
7. L. Sliače 25 13 1 11 63:52 40
8. Černová 26 11 6 9 61:46 39
9. Z. Poruba 26 10 3 13 57:50 33
10. Zuberec 26 9 5 12 58:71 32
11. Rajec 26 8 4 14 44:77 28
12. L. Hrádok 26 6 5 15 41:69 23
13. Lisková 26 6 2 18 37:76 20
14. Košťany 26 3 1 22 29:108 10
V. liga
Makov – Staškov 2:0 (0:0).
K. Lieskovec – Radoľa 3:0. Skalité – Raková 1:2 (1:0). Podvysoká – D. Tižina 0:6 (0:2). D. Hričov – Rosina 4:2 (1:0). Rudina – Korňa 2:1 (1:1).
1. Hôrky 25 20 1 4 79:42 61
2. Skalité 26 17 2 7 61:33 53
3. D. Tižina 26 13 6 7 72:48 45
4. Radoľa 26 14 3 9 54:36 45
5. Staškov 26 14 3 9 51:33 45
6. Rosina 26 11 6 9 46:44 39
7. Korňa 26 11 5 10 62:39 38
8. K. Lieskovec 26 11 5 10 51:41 38
9. D. Hričov 26 9 4 13 49:39 31
10. Makov 26 9 4 13 35:72 31
11. Podvysoká 26 7 4 18 39:74 25
12. Rudina 26 6 5 15 41:72 23
13. Svrčinovec 25 7 2 16 45:79 23
14. Raková 26 4 6 16 32:65 18
I. trieda
Kotešová – Terchová 1:7 (0:3). Bytčica – Podhorie 1:10 (0:5). Varín – Veľké Rovné 2:3 (1:2). Divina – Višňové 2:2 (1:1). Hrabové – Dlhé Pole 1:2. Trnové – Lietavská Lúčka
0:3 (0:2). Kamenná Poruba – Teplička 4:2 (2:1).
1. Terchová 26 21 2 3 86:24 65
2. K. Poruba 26 19 3 4 79:30 60
3. V. Rovné 26 18 4 4 64:21 58
4. Varín 26 13 4 9 61:69 43
5. D. Pole 27 12 4 11 51:60 40
6. Podhorie 26 12 3 11 66:51 39
7. L. Lúčka 26 10 5 11 61:63 35
8. Hrabové 27 9 7 11 51:56 34
9. Divina 26 9 6 11 39:66 33
10. Teplička 26 7 8 11 51:49 29
11. Trnové 26 8 4 14 37:48 28
12. Bytčica 26 6 4 16 38:76 22
13. Kotešová 26 4 5 17 28:73 17
14. Višňové 26 3 5 18 33:92 14
II. A trieda
Hliník – Nededza 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali. Horný Hričov – Svederník 2:1. Mojš – Súľov
5:1 (4:0).
1. Mojš 28 22 4 2 90:27 70
2. H. Hričov 28 22 2 4 82:30 68
3. Krasňany 27 18 2 7 84:44 56
4. Nededza 28 13 1 14 51:56 40
5. Gbeľany 26 10 3 13 52:41 33
6. Súľov 28 7 2 19 44:75 23
7. Svederník 27 5 1 21 23:83 16
8. Hliník 28 4 3 21 28:95 15
II. B trieda
Nezbudská Lúčka – Zbyňov 2:1. Turie – Kunerad 3:2 (2:0). Ďurčiná – Zástranie 3:0 (1:0). Zádubnie – Považský Chlmec 2:1 (1:1).
1. Ďurčiná 27 21 2 4 134:28 65
2. Zástranie 26 20 3 3 92:31 63
3. Zbyňov 27 15 4 8 67:43 49
4. Turie 28 14 3 11 75:81 45
5. Kunerad 28 12 4 12 67:61 40
6. Zádubnie 27 7 2 18 35:67 23
7. P. Chlmec 28 7 1 20 33:108 22
8. N. Lúčka 27 3 1 23 34:137 10
ŽIACI
II. liga starší žiaci
Veľké Rovné – Belá 4:0 (3:0), Jadzík, Kupiša, Kmeť, Kostan.
1. Námestovo 25 17 5 3 97:18 56
2. Žilina B 25 16 3 6 95:32 51
3. Zborov n. B. 25 14 3 8 73:46 45
4. Martin B 25 13 4 8 71:41 43
5. Belá 25 13 3 9 52:44 42
6. Bytča 25 11 4 10 37:39 37
7. Ružomberok B 25 11 3 11 44:31 36
8. V. Rovné 25 10 3 12 43:40 33
9. T. Teplice 25 10 3 12 43:57 33
10. Trstená 25 10 2 13 35:67 32
11. K. N. mesto 25 9 1 15 35:76 28
12. Dlhá n. O. 25 8 3 14 37:71 27
13. Krásno 25 7 5 13 40:56 26
14. K. Lieskovec 25 4 2 19 17:101 14
Po skončení súťaže bude klubom Turčianske Teplice a Veľké Rovné odrátané po 6 bodov.
II. liga mladší žiaci
Veľké Rovné – Belá 3:1.
1. K. N. Mesto 25 18 2 5 64:26 56
2. Ružomberok B 24 18 0 6 91:21 54
3. Žilina B 25 17 2 6 114:35 53
4. Námestovo 25 17 2 6 92:25 53
5. Bytča 25 16 2 7 74:43 50
6. Martin B 24 13 7 4 77:34 46
7. T. Teplice 25 12 3 10 54:40 39
8. V. Rovné 25 11 1 13 43:56 34
9. Dlhá n. O. 25 10 3 12 52:63 33
10. Belá 24 9 3 12 40:59 30
11. Trstená 24 9 2 13 65:74 29
12. Krásno 25 6 2 17 37:92 20
13. Zborov n. B. 25 2 1 22 11:120 7
14. K. Lieskovec 25 0 0 25 3:129 0
III. liga starší žiaci
Radoľa – Bánová 2:4 (0:2). Rajec – Skalité 15:0. Rajecké Teplice – Čadca B 1:1.
1. Bánová 25 22 1 2 129:28 67
2. Rajec 25 21 3 1 103:19 66
3. Turzovka 25 18 3 4 71:18 57
4. Čadca B 25 12 4 9 78:75 40
5. Rudinská 25 11 2 12 62:56 35
6. Staškov 25 11 2 12 49:66 35
7. Raková 25 9 5 11 42:50 32
8. R. Teplice 25 9 4 12 46:48 31
9. Čierne 25 9 2 14 39:62 29
10. Skalité 25 8 2 15 31:66 26
11. Oščadnica 25 7 4 14 45:68 25
12. Radoľa 25 6 5 14 30:61 23
13. Korňa 25 6 4 15 30:74 22
14. Svrčinovec 25 4 3 18 26:90 15
III. liga mladší žiaci
Rajec – Skalité 0:7. Rajecké Teplice – Čadca B 1:5.
1. Rajec 25 19 2 4 110:26 59
2. Turzovka 25 17 1 7 67:43 52
3. R. Teplice 25 16 3 6 91:41 51
4. Čierne 25 15 4 6 60:38 49
5. Čadca B 25 14 2 9 93:57 44
6. Radoľa 25 13 5 7 79:54 44
7. Oščadnica 25 13 5 7 58:48 44
8. Bánová 25 13 4 8 83:46 43
9. Skalité 25 11 3 11 50:58 36
10. Korňa 25 8 1 16 40:62 25
11. Staškov 25 6 3 16 50:92 21
12. Rudinská 25 5 2 18 30:93 17
13. Raková 25 5 1 19 38:79 16
14. Svrčinovec 25 1 2 22 23:135 5
I. trieda starší žiaci
Višňové – Štiavnik 4:2. Varín – Terchová 0:1 (0:1). Lietavská Lúčka – Kamenná Poruba 3:0 (2:0). Stráňavy – Zbyňov 17:2 (9:1). Strečno – Teplička 1:4. Bytčica – Predmier 1:14.
1. L. Lúčka 22 19 1 2 107:21 58
2. Predmier 22 16 2 4 107:21 50
3. Teplička 22 15 2 5 88:24 47
4. K. Poruba 22 14 4 4 96:33 46
5. Višňové 22 14 0 8 69:34 42
6. Varín 22 10 2 10 42:62 32
7. Štiavnik 21 8 5 8 60:51 29
8. Stráňavy 22 8 5 9 62:56 29
9. Strečno 22 7 2 13 40:66 23
10. Terchová 21 3 2 16 36:66 11
11. Bytčica 22 2 2 18 22:142 8
12. Zbyňov 22 1 1 20 19:166 4
I. trieda mladší žiaci
Višňové – Štiavnik 4:3. Varín – Terchová 3:0 (1:0). Lietavská Lúčka – Kamenná Poruba 16:0 (10:0). Stráňavy – Zbyňov 1:4, Trpiš (Stráňavy). Strečno – Teplička 1:6. Bytčica – Predmier 0:11.
1. L. Lúčka 22 21 1 0 175:6 64
2. Višňové 22 18 1 3 90:25 55
3. Predmier 22 16 3 3 100:20 50
4. Varín 22 14 3 5 89:35 45
5. Štiavnik 22 14 1 7 83:40 43
6. Terchová 22 8 1 13 37:67 25
7. Zbyňov 22 8 1 13 30:74 25
8. Strečno 22 6 2 14 20:63 20
9. Teplička 22 5 5 12 35:84 20
10. Bytčica 22 5 4 13 23:101 19
11. Stráňavy 22 3 2 17 23:75 11
12. K. Poruba 22 1 2 19 13:115 5
II. A trieda
Lietava – Turie 0:12 (0:2). Lietavská Svinná – Stránske 15:0 (8:0), Mäkký 8, Chovan 4, Ivan, Krč, Hodás. Závodie – Bitarová 21:0 (12:0). Jasenové – Ďurčiná 3:4 (2:0).
1. L. Svinná 20 18 2 0 148:8 56
2. Rosina 19 14 3 2 106:14 45
3. Závodie 19 16 0 3 121:21 48
4. Turie 20 11 2 7 77:42 35
5. Ďurčiná 20 10 2 8 61:57 32
6. Ovčiarsko 20 8 1 11 47:81 25
7. Bitarová 20 8 0 12 41:81 24
8. Jasenové 20 7 2 11 46:71 23
9. Babkov 19 6 1 12 49:65 19
10. Stránske 20 3 0 17 19:140 9
11. Lietava 19 0 1 18 7:142 1
II. B trieda
Zádubnie – Nededza 3:2. Trnové – Gbeľany 4:2 (2:1), Kubina 2, Líška, Prášek (Trnové). Krasňany – Dolná Tižina 2:0 (1:0). Belá – Stráža 14:0 (8:0). Kotrčiná Lúčka – Nezbudská Lúčka 2:7, Toman 2, Čelko 2, Mračník, Horecký, Bernát.
1. Belá 20 16 2 1 113:32 50
2. Krasňany 20 15 4 1 107:11 49
3. D. Tižina 20 15 2 3 109:22 47
4. Nededza 20 14 1 5 91:36 43
5. N. Lúčka 20 9 5 6 54:37 32
6. Trnové 20 7 3 10 40:56 24
7. Brodno 20 7 3 10 50:71 24
8. Gbeľany 20 5 2 13 64:91 17
9. Zádubnie 20 5 0 15 27:94 15
10. K. Lúčka 20 3 0 17 26:120 9
11. Stráža 20 3 0 17 15:127 9

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 022
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 921
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 393
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 262
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 818
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 520
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 360
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 072
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 818
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 817
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Krajské kultúrne stredisko v Žiline a mesto Bytča pripravili zaujímavé podujatie.


Milan Kosec 3 h

V novej generácii predajní Lidl už dávno nejde len o pohodlné nákupy.


15 h

V smere do Žiliny sa tvoria kolóny.


18 h

V dome sa nikto nenachádzal.


17. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 22 h

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


18 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu