Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky
V. LIGA

Vedúcemu Predmieru nezobrala body ani štvrtá Belá

Rudina - Závodie 1:3 (0:3)
Prvý polčas bol v réžii hostí, ktorí sa ujali vedenia už v 2. min. po hlavičke Šajnohu. Rovnaký hráč skóroval aj v 19. min., keď po centri z voleja prepálil brankára. Polčas hostí zakončil Šoška, strelou od žrde pečatil polčasový výsledok. Domáci v druhom dejstve vyrovnali hru a v 55. min. gólom Martinca znížili na konečných 1:3.
Góly: 55. Martinec – 2. a 19. Šajnoha, 37. Šoška.
Rozhodoval Putra, 50 divákov. Bez kariet.
ZÁVODIE: Pika – Bičan, Belko, Ježo (46. Kyška), Koniar, Gamboš, Molnár, Ftorek, Hruboška, Šajnoha, Šoška.

Bánová B - Skalité 2:2 (1:0)
Na veľmi ťažkom teréne sa domáci ujali vedenia peknou strelou Súľovského spoza z priameho kopu šestnástky do šibenice. Na začiatku druhého polčasu sa domácim podaril protiútok a zvýšili na 2:0, keď Podhradský prekonal Tatarku. Potom hostia zo štandardky po centri hlavou znížil Petrák a po kombinačnej akcii Privarčák prehodil brankára a vyrovnal. V nadsatvenom čase ešte Podhradský mohol rozhodnúť o víťazstve rezervy Bánovej, ale nepremenil samostatný nájazd.
Góly: 28. Súľovský, 52. Podhradský - 60. Petrák, 75. Privarčák.
Rozhodoval Farský, 50 divákov. ŽK: Mičica - Petrák.
BÁNOVÁ B: Chobot – Horecký, Pranda, Mičica, Mahút, Štaffen, Knapec, Pecko, Súľovský (68. Krajíček), Podhradský, Moravčík.

Predmier – Belá 2:0 (0:0)
Prvá polovica stretnutia bola vyrovnaná, oba tímy predvádzali kombinačnú hru. Domáci mali dve šance, ktoré nepremenili. Hostia mali v prvom polčase jednu gólovú príležitosť. Po zmene strán sa opäť hralo s vysokým nasadením, hru mali viac pod kontrolou domáci. Po pekných akciách dali dva góly a rozhodli o svojom víťazstve.
Góly: 70. a 80. Janda.
Rozhodoval Súhrada, 250 divákov. ŽK: Bednár, Chválnik (Predmier).
PREDMIER: Uríček – Chválnik, Bednár, Tomaník (55. Farkaš), Klus, Pobjak, Kučera,
Š. Sluka, Kopásek (75. Husár), Šimoník, Brezničan (65. Janda).
BELÁ: Zavalidroga – Šmehýl, Cabadaj, Kuťa, Kaňa, Hýll, Horváth, Kurcin, Jaroščiak, Vrábel, Mihalčatin.

Varín - Dolný Hričov 4:1 (1:0)
Domáci dali rýchly gól hneď v druhej minúte, z malého vápna otvoril skóre J. Repáň. Potom sa hralo viac na rýchle brejky. Po zmene stán dali hostia hneď na začiatku druhého počsu vyrovnávajúci gól. O osude zápasu rozhodli rýchle góly domácich v priebehu desiatich minút medzi 73. a 83. min, kedy sa postupne presadili M. Repkovský, M. Repáň a R. Zimen.
Góly: 2. J. Repáň, 73. M. Repkovský, 80. M. Repáň, 83. R. Zimen - 52. Bandúr.
Rozhodoval Mitúch, 150 divákov. ŽK: P. Zimen - Vančík, Bandúr, Lasička.
VARÍN: Fogada – Adamčík (81. Murárik), Nemček, Šugár (34. R. Zimen), Repkovský, P. Zimen, Kokavec, M. Repáň, Kuchár, Lopušan (60. M. Tichák), J. Repáň.
DOLNÝ HRIČOV: Jaroš – Martin Masný (46. A. Červenec), Pekarík, Lasička, Sakala, Capanda, Michal Masný, Bandúr, Vančík, Škuta, Sabo (84. R. Sobola).

Radoľa - Strečno 3:1 (0:1)
Hostia boli v prvom polčase jednoznačne aktívnejší, čo vyvrcholilo aj gólom v 38. min. Po zmene strán sa zápas vyrovnal a domáci sa vďaka dvom rýchlym gólom dostali na koňa a do konca zápasu už kontrolovali jeho priebeh. Oba ďalšie góly domácich padli po štandard-
ných situáciách.
Góly: 50. a 82. Žubor, 54. Harcek – 38. P. Beháň.
Divákov 100, ŽK: Minár, Pavlus, Jakubec, ČK: Oberta, R. Janíšek.
STREČNO: Kopasek – M. Beháň, Oberta, L. Melo, Kadaši, Radočany, Sokolovský, Kán,
R. Beháň (73. I. Melo), P. Beháň, M. Dovičák.

Raková – Rudinská 0:1 (0:0)
V prvom polčase mali domáci jednoznačne navrch. Šance však ostali nepremenené. Hostia dali z ojedinelého protiútoku víťazný gól.
Gól: 84. F. Zjavka.
Divákov 100, ŽK: Ľ. Maľovaník - Kravec, Patrik Čupa, O. Kotrč, R. Čupa, R Hrtús.

Podvysoká - Korňa 2:2 (1:0)
Na ťažkom teréne sa v Podvysokej hral bojovný zápas. Skóre sa striedalo na oboch stranách. Stretnutie skončilo spravodlivou remízou.
Góly: 20. Martin Bičánek, 90.+ Erik Babiš - 55. Kotek, 86. Joz. Michaliček.
Divákov 90, ŽK: Turiak, J. Slíž – Pav. Korduliak, Pet. Korduliak ČK: Korduliak, R. Cyprik.

1. Predmier 17 13 3 1 52:16 42
2. Skalité 17 9 5 3 44:22 32
3. Žilina-Závodie 17 9 5 3 29:13 32
4. Belá 17 8 4 5 32:26 28
5. D. Hričov 17 7 4 6 26:33 25
6. Radoľa 17 6 5 6 35:33 23