Streda, 26. január, 2022 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Vypadnúť nechce nikto

Kotešová – Bytčica 4:3 (3:1)
V zápase bohatom na góly sa nakoniec domáci báli o víťazstvo. Ťažko vydreté tri body však nakoniec ostali doma. Góly: 10., 38. Martin Patyka, 40. Zavadzan, 48. Takáč – 8., 90. Repkovský, 70. M. Zuziak. Rozhodoval Kuba, 70 divákov. KOTEŠOVÁ: Čupec – Takáč, Košík, Bujný, Weber, Kubica, Mičlo, Martin Patyka, Zavadzan, Šukala, Michal Patyka (58. Paiš). BYTČICA: Štens – Baleja, Bříza (51. Ľ. Zuziak), Kosnovský, Koštialik, Repkovský, Moravčík, Dietrich, Adamčík (58. Morvay), Ťažký (51. M. Zuziak), Hreus.

Nezbudská Lúčka – Terchová 3:2 (1:1)
Domáci začali slabšie, v druhom polčase sa prebrali. Víťazstvo si však zabezpečili až dvoma gólmi v nadstavenom čase. Góly: 25. a 92. V. Samec, 93. Mahút - 1. Gajdošík, 51. Vantúch. Rozhodoval Forbak, 100 divákov. ŽK: P. Samec, Mahút – Brežný. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Klocáň – Mrázik (89. Hroza), P. Samec, M. Samec, Tichý, Mahút, Ľ. Kubo, Ondráš (73. Taraba), Danihel, V. Samec, Lonc. TERCHOVÁ: Zavacký – Sotolár, Komačka, Mažgút (74. Krištofík), Struhárňanský, Brežný, Hanuliak, Boženík, Gajdošík, Vantúch, Kováč (18. Meško).

Štiavnik – Višňové 2:1 (0:0)
Zápas sa hral na neutrálnej pôde v Petroviciach. Prvý polčas sa domáci i hostia oťukávali, neboli ani nejaké šance. V druhom polčase domáci trochu zatlačili, dali dva góly, načo hostia tlak opätovali, ale už sa im podarilo dať len jeden gól. Góly: 46. J. Pobiak, 70. Šutara, 90. Stromček (Višňové). ŠTIAVNIK: Parčiš – Chlebina, Gašperec,
V. Kuciak, M. Pobiak (60. Šutara) Pobiak, Jozef Krajčí, R. Mišutka, P. Pobijak, Radvan, Mračník. VIŠŇOVÉ: Holiš – Vojtyla, Šoška, Ľ. Šupej, Margen, Varínčiak, Marek Valica, M. Šupej (63. Martoník), Franček, M. Valica (79. Gaško), M. Stromček.

Rajec – Rašov 2:1 (0:1)
Domáci mali šťastie, že ich súperi nepremenili niekoľko šancí a po perfektnom góle Persona sa ujali vedenia. Po prestávke hostia vyrovnali a úsilie domácich zvrátiť výsledok vyústilo do pokutového kopu. Góly: 18. Person , 80. M. Mazák (z 11 m) –
47. Marek Kresáň. Rozhodoval Daníšek, 120 divákov. ŽK: M. Lacko. RAJEC: Marek Kmeť – L. Janík (54. J. Janík), Matej Kmeť, Jakubes, M. Mazák, Person, Verselý, Pekara, Hulin (59. J. Mazák), Ligas, Kršiak. RAŠOV: Čupec – Vokel, Prášek, Švancár, Tretinár (38. Baláž), Bučo, Michal Kresáň, M. Lacko, Hluško, Marek Kresáň, Michálek.

Rajecké Teplice-Konská – Divinka 2:0 (1:0)
Domáci sa ujali vedenia v 16. min. Mali ešte dosť šancí, aby zvýšili skóre, ale do konca polčasu ich nedokázali zužitkovať. Druhý polčas sa podobal na prvý, keď v 53. min. Husárik zvýšil z pokutového kopu na 2:0. Góly: 16. Pleva, 53. Husárik (z 11 m). Rozhodoval Milo, 100 divákov. ŽK: Pleva, Sopko. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hanovec – Lihocký, Sibyla, Husárik, M. Krkoška, Pleva (73. Juraj Šramo), Remšík, Jozef Šramo, Sopko, O. Baránek, M. Piala. DIVINKA: Puškár – Dlhopolček, P. Korista st., Mourtada, Buček, J. Korista, Kubáň, Ovečka, Matejčík, Holeša (66. Ľ. Korista), P. Korista ml.

Zádubnie – Dlhé Pole 0:3 (0:3)
Konečný výsledok nenasvedčoval hre, pretože bola vyrovnaná. Dalo by sa povedať, že domáci hrali a hostia dávali góly. Góly: 2. Milo, 25. K. Feranec, 34. Ondruš. Rozhodovala Hýllová, 60 divákov. ZÁDUBNIE: Vanca (46. L. Belanec) – Holeš, B. Sýkora, Talafa, Jankula, Heiser, Pavol Belanec, Peter Belanec, Svitek (56. Studník), Stárek (82. Frátrik), Harvánek DLHÉ POLE: Bohdan – Mišúr, Kúdelčík, Prochádzka, Keblúšek, Štrbánik, K. Feranec, Milo, Tornáry, Beneš, Ondruš (58. Čapičík).

Považský Chlmec – Hlboké 1:1 (0:1)
Hralo sa na jednu bránu, domáci v 88. min. nepremenili pokutový kop, a tak sa museli s bodmi podeliť. Góly: 65. Holboj - Gaňa. Rozhodoval Ďuriník, 50 divákov. POVAŽSKÝ CHLMEC: Malík – Marek Kozlík, J. Čejka, Naštický, Holboj, Pavol Čejka (60. Ambra), Kubány, Dendis, Koňúch (70. Pažický), Michal Stenchlák, Milan Stenchlák. HLBOKÉ: Blaško – D. Konečný, Pavlík, Puchoň, Hvorečný, Gaňa, P. Adamov, Remeš (46. Síkel), Adamík (60. Sekáč), Ciesarik, J. Krajíček.

1. Bytčica 24 13 8 3 55:20 47
2. Rašov 24 12 2 10 57:30 38
3. Terchová 24 11 4 9 40:31 37
4. P. Chlmec 24 9 10 5 32:25 37
5. D. Pole 24 12 1 11 40:39 37
6. Zádubnie 24 11 3 10 42:49 36
7. Divinka 24 10 3 11 34:43 33
8. Hlboké 24 9 5 10 35:51 32