Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
I. TRIEDA

Bytčica potvrdila postup

Hostia išli od prevej minúty stretnutia pevne za víťazstvom, ktoré napokon na pôde súpera aj dosiahli.

Považský Chlmec – Kotešová 3:2 (1:0)
Domáci sa ukázali v dobrej futbalovej forme a hosťom z Kotešovej nedali žiadnu väčšiu šancu, i keď zápas bol na góly pomerne bohatý. lGóly: 17. Holboj, 65. Michal Stenchlák, 70. M. Kozlík – 53. Martin Patyka (z 11 m), 65. Zavadzan. Rozhodoval Capko, 100 divákov. POVAŽSKÝ CHLMEC: Malík – Dendis, Pavol Čejka, Naštický, J. Čejka, Ambra, Milan Stenchlák, Kubány, Michal Stenchlák, Trnka, Kozlík. lKOTEŠOVÁ: Čupec – Takáč, Košík, Bujný, Šukala, Kubica, Mičlo (80. Galovič), Martin Patyka, Zavadzan, Paiš, Židek.

Hlboké - Zádubnie 3:3 (1:0)
Domáci viedli v zápase už 3:1, ale hostia svojou bojovnosťou vyrovnali. Domáci ku koncu zápasu neprekonali minimálne šesť čistých gólových šancí. Hostí vôbec nepustili na svoju polovicu, ale ani záverečný tlak nestačil na víťazstvo. Góly: 22, 59.. Puchoň. 49. Adamík – 56., 65. Heiser, 70. Šutek. Rozhodoval Forbak, 200 divákov. ŽK: Vajčovec, Heiser. HLBOKÉ: Blaško – D. Konečný, Remeš, Puchoň, Hvorečný, Sekáč (67. M. Krajíček), Pavlík, P. Adamov, Adamík, Ciesarik, J. Krajíček. ZÁDUBNIE: Vanca – B. Sýkora, Holeš, Vajčovec, Šimek, Stárek, Harvánek (46. Švaňa), Frátrik, Talafa, Studník, Heiser.

Dlhé Pole – Rajecké Teplice-Konská 2:3 (0:0)
Zápas priemernej úrovne nenadchol divákov. Domáci išli rýchlo do vedenia, ale po dvoch hrubých chybách v obrane bolo zrazu 1:2. Iskierku nádeje pre domácich znamenal Dzúrikov gól na 2:2, ale v nadstavenom čase hostia strhli víťazstvo na svoju stranu a zaradili sa do skupiny zachránených. Góly: 59., 82. Dzúrik. – 66., 76. Jozef Šramo, 93. O. Baránek. Rozhodoval Daníšek, 50 divákov. ŽK: Urbánek. DLHÉ POLE: Bohdan (46. Michal Kúdelčík) – Mišúr, Prochádzka, Maroš Kúdelčík (66. Šušlík), Keblúšek, Štrbánik (14. Ďurech), K. Feranec, Milo, Tornáry, Beneš, Dzúrik. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hanovec – Urbánek (68. Juraj Šramo), Popluhár, Husárik, M. Krkoška, Parač, Remšík, Jozef Šramo, Sopko, O. Baránek, M. Piala.

Divinka - Rajec 2:2 (0:1)
Vo výbornom zápase sa obe mužstvá rozišli so spravodlivou remízou. V druhom polčase vyvinula Divinka obrovský tlak a celý zápas okorenila vyrovnávajúcim gólom desať minút pred koncom. Góly: 58. Ľ. Korista, 82. Škorík – 30. Pekara, 51. Hulín. Rozhodoval Kuba, 120 divákov. ŽK: Puškár, Kubáň, Ovečka - Pekara. DIVINKA: Puškár – Škorík, P. Korista st., Mourtada, Buček, Holeša (77. Dlhopolček), Kubáň, Ovečka, Matejčík, J. Korista, Ľ. Korista ml. lRAJEC: Marek Kmeť – L. Janík, Matej Kmeť, Jakubes, M. Mazák, Person, Verselý, Pekara, Hulin, Ligas, Kršiak.

Rašov - Štiavnik 3:4 (2:2)
Domáci boli lepším tímom na ihrisku, len zahodili veľa šancí, ktoré si počas hry vypracovali. Góly: 23. Bučo, 32. Miro Kresáň, 85. S. Lacko - 25., 38., 75. P. Pobijak, 65. Jozef Krajčí. Rozhodoval Ondrušík, 150 divákov. RAŠOV: Čupec – Vokel, Prášek, Švancár, M. Lacko, Bučo, Michal Kresáň, Miro Kresáň, Hluško, S. Lacko, Marek Kresáň. ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobiak, Šutara, Gašperec, Mišutka, Jozef Krajčí, J. Pobiak, Ján Krajčí, V. Kuciak, Mračník, P. Pobijak.

Višňové – Nezbudská Lúčka 2:0 (1:0)
Zápas dobrej úrovne, v ktorom domáci bojovali a útočili celý prvý polčas. Mali aj nejaké šance, ale premenili len jedinú. V druhom polčase sa zápas vyrovnal, domáci neskôr zatlačili súpera, mali dve vyložené šance, ale nepremenili. Góly: 33., 72. M. Stromček. Rozhodoval Ďuriník, 150 divákov. ŽK: M. Laš – Mrázik, Ľ. Kubo. VIŠŇOVÉ: Holiš – Vojtyla, Šoška, Ľ. Šupej, Marek Valica, P. Stromček (89. Gaško), Varínčiak, M. Laš, Franček (80. M. Šupej), M. Stromček. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Klocáň – Mrázik, M. Samec (71. Taraba), Mahút, Ondruš, Hroza (63. Matejík), Tichý, Ľ. Kubo, Danihel (70. Bela), V. Samec, Lonc.

Terchová - Bytčica 1:4 (0:3)
Hostia išli od prevej minúty stretnutia pevne za víťazstvom, ktoré napokon na pôde súpera aj dosiahli. Góly: 68. Vantúch - 18. Ťažký, 40. Koštialik, 44. Ľ. Zuziak, 53. M. Zuziak. Rozhodoval Oravec, 70. divákov. TERCHOVÁ: Zavacký – Sotolár, Bačinský, Komačka, Mažgút, Bobáň, Hanuliak, Boženík (69. Struhárňanský), Gajdošík, Vantúch, Brežný. BYTČICA: Malich – Baleja, Dubovec (65. Hreus), Ľ. Zuziak, Gapa, Koštialik, Moravčík (55. Kosnovský), Morvay), Adamčík, Ťažký, M. Zuziak.

4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 613

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

5m
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.