Prvé štyri tímy bez víťazstva

Horný Hričov – Lietava 4:0 (2:0)
V úvode sa hral vyrovnaný zápas, no v závere polčasu sa domáci ujali dvojgólového vedenia. Po Bartákovom góle v 56. minúte sa začala exhibícia H. Hričova, hráči sa predbiehali v zahadzovaní šancí. Góly: 43. a 83. Pytel (oba z 11 m), 45. Dibdák, 56. Barták. Rozhodovala Hýllová, 150 divákov. HORNÝ HRIČOV: Uhrík – Rakučák, Barták, Panák (69. Jahvodka), Lagovský, Bystiak, Pytel, M. Králik, Marčiš, Novisedlák (78. Ľ. Králik), Dibdák (69. Eichler). LIETAVA: P. Belan – Ľ. Gašpierik (48. Mich. Gašpierik), Sedliak, Mar. Gašpierik, P. Gašpierik, Kunsch, Súkenník (85. Ďurajka), J. Gašpierik, Hradský, Petrák, A. Belan.

Bitarová – Hôrky 5:1 (2:0)
Obe mužstvá hrali pekný a slušný futbal. Viac šancí si vypracovali domáci, ktorí už v úvode hostí zaskočili 2 gólmi. Hôrky sa už z tohto šoku nedokázali spamätať. Góly: 5. J. Capanda, 8. a 80. Joz. Labuda, 62. K. Gaňa, 68. Kašša - 65. Jánošík. Rozhodoval Kúdelka, 300 divákov. BITAROVÁ: Baránek – Jur. Labuda, J. Gaňa, Tomaščík, M. Capanda, K. Gaňa. (68. Klimo), Krajíček, Belák, J. Capanda (75. Hálek), Kašša, Joz. Labuda. HÔRKY: Mil. Štaffen – Mandúch, Špánik, Mar. Štaffen, Židek, Kačiak, Ľ. Sagan, Špánik (46. Ďurkovský), Kováčik, Michalovič (80. Vojtek), Jánošík.

Nededza – Hrabové 2:1 (0:1)
Hostia v prvom polčase jasne dominovali, no po zmene strán akoby zaspali na vavrínoch, uspokojili sa s jednogólovým vedením, čo domáci využili a zápas otočili. Góly: 56. Ďuríček, 70. Horecký - 37. Jánošík. Rozhodoval Krupík, 100 divákov. NEDEDZA: Múčka – I. Slúčik, Horecký, Slota, Podešva, Remek (78. M. Slúčik), V. Mravec, Macho, M. Mravec, Kudla, Ďuríček (88. Peťko). HRABOVÉ: Kochan – Bučko, J. Sedliak, Čička, Jánošík, V. Hrabovský, Baláž, T. Hrabovský, Sedlák (66. Škorík), Daniš, M. Sedliak (60. Hanulík).

Zbyňov – Zástranie 3:2 (0:1)
Zápas veľmi dobrej úrovne sa hral v Zbyňove. Domáci vyburcovaní Pekarom sa prebudili až v závere zápasu a gólom z 90. minúty strhli vedenie na svoju stranu. Góly: 77. Pekara, 86. Mintál, 90. R. Urík – 8. a 82. Hruška. Rozhodoval Žiak, 80 divákov. ZBYŇOV: Kubica – M. Urík, Miškovský, R.Urík, Babčan, Grupač, P. Bielik, Pekara, M. Bielik, Mintál, Mišiak. ZÁSTRANIE: Majtán – Vajčovec, Mičica, M. Gašpierik, Lisko, Hruška, Laurenčík, T. Janči, Kopas, L. Gašpierik (80. P. Janči), Škorvánek.

Stránske – Kamenná Poruba 0:1 (0:1)
V úvode zápasu dominovali hostia, čo potvrdili presným zásahom. Po prestávke domáci zatlačili, hostí však podržal výborný Kmetík, keď v 73. minúte chytil Stránskemu penaltu. Gól: 22. Bielik. Rozhodoval Kubica, 300 divákov. STRÁNSKE: Vdovičík – Hodas, Krajčí, Mar. Kasman (46. Dolník), Fašánok, Baránek, Mil. Kasman, Vrábeľ, Očko (10. Nguyen), Chrachala, Štadáni. KAMENNÁ PORUBA: Kmetík – Chovančík, Novosad, Podkopčan, Vereš, Štrba, Sádecký, Bielik (33. Kavecký), R. Kasman, Hodas, Tretina.

Trnové – Súľov 3:1 (1:0)
Po opatrnom úvode sa domáci ujali z rohu vedenia. V druhom polčase hostia pôsobili odovzdaným dojmom. V závere si Súľov vypracoval tlak a znížil na konečných 3:1. Góly: 12. Malík, 55. M. Filo (11 m), 57. M. Vrabec – 89. Gajdošík. Rozhodoval Pekara, 150 divákov. TRNOVÉ: Vričan – Labuda, Šindelář, Pyrošík, M. Vrabec, J. Filo (78. Tavač), Tomašov, Tlacháč (63. Frátrik), Malík (72. Hruška), M. Filo, Podhorec. SÚĽOV: Danižek – M. Hrehor, Gajdošík, Bušovský, R. Hudek, R. Hrehor (46. Ľ. Hrehor), Ráztočný, Ďurec (82. I. Hudek), Hanzel, Smatana (46. Čička), Kereš.

Divina – Dolná Tižina 2:1 (1:1)
V Divine sa hral „nemastný-neslaný“ zápas. Streleckú nemohúcnosť spečatil Lašút, ktorý trikrát za sebou namieril len do Tavača. Góly: 43. Kováčik, 67. Hroš - 31. Kubík. Rozhodoval Rogoň, 120 divákov. DIVINA: Pet. Ovečka st. (46. Holúbek) - Pet. Ovečka ml., Čuraj, Ďurčo, Pav. Ovečka, Hroš, Husár, Lašút (80. Kopčan), Puraš, Kováčik, Šustek (60. Krško). DOLNÁ TIŽINA: Tavač – Chabada (80. Hazda), Sedúch, Synek, Maťko, Bela, Kubík, Falašta (70. Mihalčatin), Kubala (57. M. Bačinský), L. Bačinský, Ďurina.

1. D. Tižina 25 18 2 5 59:22 56
2. Zástranie 25 15 4 6 65:38 49
3. K. Poruba 25 10 6 9 39:40 36
4. H. Hričov 25 11 2 12 46:41 35
5. Hôrky 25 10 5 10 48:46 35
6. Zbyňov 25 10 5 10 35:34 35
7. Hrabové 25 11 2 12 34:41 35
8. Nededza 25 10 4 11 31:47 34