Belá pustila doma body Rudinskej

Domáci urobili už v tretej minúte chybu a hostia išli do vedenia. Potom Belá zatlačila Rudinskú, v 32. min. mohli domáci vyrovnať, no trestný kop Kaňu skončil na brvne. Druhý polčas začali hostia šancou, no nepremenili ju.

Rudina – Predmier 1:3 (1:2)
Hostia sa po dobrom úvode dostali do dvojgólového vedenia, potom sa hra vyrovnala. Futbalisti Rudiny strelili ešte v prvom polčase kontaktný gól. Po prestávke pokračovala hra zo strany na stranu. Domáci už svoje šance nevyužili, hostia áno. Góly: 40. P. Králik – 7. Bednár, 13. Š. Sluka, 68. Husár. Rozhodoval Vojvoda, 60 divákov. ŽK: Haluška – I. Sluka. ČK: Šaran. PREDMIER: Uríček – Farkaš (39. I. Sluka), Tomaník, Klus, Š. Sluka, Pobjak, Bednár, Chválnik, Kučera (63. Husár), Janda (75. Brezničan), Šimoník.

Závodie – Bánová B 1:3 (1:3)
Všetky góly videli diváci v Závodí už do prestávky. V derby susedov z tabuľky i z mestskej časti sa z bodov tešili hostia z Bánovej, ktorí preskočili Závodie a posunuli sa na tretie miesto. Góly: Molnár – Súľovský, Červený, Podhradský. Rozhodoval Grznár, 100 divákov. ZÁVODIE: Pika – Ftorek, Belko, Ježo, Koniar, Gamboš, Molnár, Mára, Ruboška, Šajnoha, Šoška. BÁNOVÁ B: Chobot – Horecký, Podhradský, Randa, Mahút, Mičica, Valášek, Súľovskký, Špánik, Červený, Moravčík.

Dolný Hričov – Strečno 3:2 (1:0)
Hostia zo Strečna mali v úvode viac z hry, domáci využili na skórovanie brejk a ujali sa vedenia. Do prestávky potom prebiehala vyrovnaná hra. Hneď v úvode druhého polčasu schladil domácu aktivitu vyrovnávajúci gól, čo Dolný Hričov trochu zaskočilo. Hra domácich bola nepresná, hostia prebrali iniciatívu, čo zužitkovali druhým gólom a išli do vedenia. Po vylúčení hráča hostí sa domáci trochu zmobilizovali a všetko stavili na útok. V 69. min. dali vyrovnávajúci gól. O necelých dvadsať minút na to rozhodli domáci o osude stretnutia. Góly: 16. Bandúr, 79. Škuta, 87. Vančík - 46. L. Melo, 64. Radočáni. Rozhodoval Farský, 250 divákov. ŽK: M. Beháň. ČK: M. Beháň (Strečno, po druhej ŽK). DOLNÝ HRIČOV: Jaroš – Martin Masný, Červenec, Zaduban, Sakala, Capanda (65. Martiník, 81. Lasička), Michal Masný, Bandúr, Vančík, Škuta, Sabo (58. Sobola). STREČNO: A. Kopásek – P. Beháň, Oberta, Dovičák, Kadáši, Radočáni, L. Melo, Tavač, Žigmund, M. Beháň, P. Kopásek.

Belá – Rudinská 1:2 (0:1)
Domáci urobili už v tretej minúte chybu a hostia išli do vedenia. Potom Belá zatlačila Rudinskú, v 32. min. mohli domáci vyrovnať, no trestný kop Kaňu skončil na brvne. Druhý polčas začali hostia šancou, no nepremenili ju. V 48. min. mohli domáci opäť vyrovnať, no Kurcin z troch metrov netrafil loptu. V 55. min. mala šancu Rudniská, no domáci brankár Užák chytil čistý gól. V 52. min. Laštiak sám pred brankárom zle trafil loptu. Ten istý hráč skóroval z pokutového kopu v 65. min. po faule na Čepelu. Už o dve minúty na to kopali jedenástku hostia a Zjavka ich poslal do vedenia. Domáci mohli vyrovnať, no v nadstavenom čase vykopli hostia loptu z prázdnej brány. Góly: 65. Laščiak (11 m) - 3. Pika, 67. Zjavka (11 m). Rozhodoval Ivanič, 150 divákov. ŽK: Čepela (Belá). BELÁ: Užák – J. Cabadaj, A. Cabadaj, Šipčiak, Kaňa, Čepela, Kuťa (46. Novák), Kurcin, Jaroščiak, Laščiak, Macho.

Podvysoká – Raková 1:0 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase domáci premenili jednu zo svojich gólových šancí, na základe čoho ostali tri body doma. Gól: 64. Heglas. Rozhodoval Hreus, 300 divákov. ŽK: Slíž – Krištofík, Tatarčiak.

Korňa - Radoľa 3:2 (2:2)
Hostia dali gól už v prvej minúte. Keď pridali na 0:2, zápas sa pre domácich nevyvíjal dobre. Ďurkáč však v 25. minúte znižoval Ďurkáč. Následne nepremil hosťujúci Gazdík pokutový kop a to pomohlo domácim. Jozef Michaliček sa hlavou zaslúžil o vyrovnanie
a hneď po obrátke premenil pokutový kop. Góly: 25. Ďurkáč, 41. a 46. (11 m) Michaliček, - 1. a 11. Králik. Rozhodoval Kamenišťák, 150 divákov. ŽK: P. Korduliak, T. Korček – Žubor. ČK: T. Korčiak.

Skalité - Varín 2:0 (0:0)
Bojovný zápas. Domáci boli aktívnejší. Varín sa v prvom polčase ešte ubránil, no v druhom sa Skalité rozstrieľalo a dvoma gólmi potvrdilo dobrú hru. Navyše sa domácim nepodarilo premeniť niekoľko ďalších sľubných šancí. Góly: 47. R. Mikula, 79. Serafín. Rozhodoval Chmúrny, 300 divákov. ŽK: Ľ. Mikula – M. Tichak, J. Kuchár. ČK: Repáň. VARÍN: Fogada – Tichák (63. Poliak), Nemček, Adamčík, Repkovský, J. Repáň, Kokavec, M. Repáň, Kuchár, Lopušan, Šugár.

1. Predmier 22 17 3 2 67:23 54
2. Skalité 22 13 5 4 60:26 44
3. Žilina-Závodie 22 10 6 6 34:23 36
4. Bánová B 22 10 4 8 41:42 34
5. Belá 22 9 5 8 38:36 32
6. D. Hričov 22 8 6 8 35:43 30
7. Korňa 22 8 5 9 42:38 29
8. Varín 22 8 5 9 26:26 29