Nedeľa, 23. január, 2022 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Poslední dvaja bodovali doma naplno, Varín remizoval

Bánová B – Radoľa 2:1 (2:0)

Prvý polčas bol plne v réžii domácich. Vypracovali si viaceré šance, ale dokázali premeniť len dve zásluhou Podhradského. Po prestávke nastúpilo iné mužstvo Radole, hostia boli viditeľne dravejší. Vytvorili si šance, keď išli dvaja na jedného, ale zahodili ich. Domácich podržal najmä brankár, ale desať minút pred koncom znížili hostia z penalty.

Góly: 15. Podhradský, 35. Podhradský – 80. Gazdík (11 m). Rozhodoval Katrenčík, 100 divákov. ŽK: Červený, Mahút.

BÁNOVÁ B: Adamčík – Pranda, Mahút, Charbuliak, Pecko, Mano, Valášek, Comorek, Trnovec, Podhradský, Červený.

Závodie – Varín 1:1 (1:1)

Hráči Závodia mali v úvode dve vyložené šance, ktoré však nedokázali premeniť. Postupne sa hra vyrovnala a v 30. min. z priameho kopu dostali domáci gól. V 37. min. po peknej akcii Molnára dával vyrovnávajúci gól Bytčan. Po prestávke domáci začali hrať útočne. Rozhodca však vylúčil Valášeka, hra sa rýchlo vyrovnala. Keďže šance si už nevypracovalo ani jedno mužstvo, stretnutie skončilo deľbou bodov.

Góly: 37. Bytčan - 30. M. Repáň. Rozhodoval Čambora, 150 divákov. ŽK: Valášek, Kincl, Koňar - Lopušan. ČK: Valášek (po 2. ŽK)

ZÁVODIE: Trnka – Koniar, Belko, Kincl, Valášek, Gamboš (71. Sedliaček), Molnár, Randík, Hruboška, Šajnoha, Bytčan.

VARÍN: Murárik – Stromček, Lopušan, Kuchár, Zimen (79. Repkovský), Kozák (68. Repáň), Kokavec, M.Repáň, I. Tichák, Nemček, J. Repáň.

Strečno – Rudinská 2:0 (1:0)

Už v 2. min. sa dostal do šance Dovičák, brankár hostí Grešák jeho dorážku vyrazil. V 10. min. po centri Patrika Beháňa hlavičkoval Trhančík vedľa brány. Strečno zvyšovalo aktivitu, ale až v 44. min. v skrumáži pred bránou Rudinskej presne trafil domáci Lovičák. V 2. polčase pokračovalo Strečno vo svojej prevahe. Hostia sa snažili o vyrovnanie, ale hra sa odvíja už len medzi 16-tkami.

Góly: 44. Lončík, 49. Kopásek. Rozhodoval Mihálka, 250 divákov. ŽK: Trhančík – Puraš, Tvrdý.

STREČNO: Galadík – Belko (48. Tučník), M. Beháň, Žigmund, Kadaši, Trhančík (88. Fraško), Lončík, Dovičák, Sokolovský, P. Beháň, Kán (16. Kopásek).

Belá – Bytčica 3:1 (1:0)

Domáci využili hneď prvú šancu, keď v 15. min. Čepela vysunul Vrábla, ktorý tvrdou strelou otvoril skóre stretnutia. Druhý polčas začali hostia lepšie a v 47. min. mohli vyrovnať, no brankár domácich Užák chytil. V 55. min. strelecky aktívny Šugár netrafil prázdnu bránu. V 59. min. sa mu predsa len podarilo skórovať, keď po prihrávke Kurcina zvyšoval na 2:0. V 80. min. kopali hostia trestný kop zo 40 metrov a na prekvapenie prítomných divákov skončila lopta v sieti. Hostia sa snažili vyrovnať, ale boli to domáci, ktorí Horváthom zvýšili na 3:1.

Góly: 15. Vrábeľ, 59. Šugár, 90. Horváth – 80. Drahno. Rozhodoval Ďuriník, 200 divákov. ŽK: Cabadaj - Drahno.

BELÁ: Užák – Jaroštiak, Cabadaj, Šipčiak, Macho (55. Sedúch), Čepela, Laščiak, Kurcin, Hýll (45. Kaňa), Šugár, P. Vrábel (73.Horváth).

BYTČICA: Malich – Kosmovský, M. Zuziak, Ľ. Zuziak, Gapa, Koštialik, Finta, Ťažký, Drahno, Holeščák (60. Beháň), Vietrich.

Rosina – Podvysoká 2:0 (1:0)

Zápas začal veľmi svižne, na oboch stranách sa striedali šance. Boli to hráči Rosiny, ktorí sa po ojedinelom útoku dostali do vedenia. V 70. min. domáci po dlhom odkope sa dostali do štandardnej situácie, ktorú šťastlivo premenili na 2:0.

Góly: 35. Mažgút, 73. Mich. Šottník. Rozhodoval Močiliak, 120 divákov. ŽK: Mich. Šottník, Ďuriš – Turiak.

ROSINA: Lejtrich – Ďuriš, Mikunda (86. Betuščin), Mir. Šottník, Korytiak, Smieško, Hodas, Trhančík, Mažgút (90. Šustek), Mich. Šottník, Dobroň.

Dolný Hričov – Turzovka 3:1 (3:1)

Domáci rozhodli zápas v prvom polčase v priebehu desiatich minút po hrubých chybách v hosťujúcej obrane, kedy strelili rýchle tri góly. Turzovka následne stav v 36. min korigovala. Druhý polčas bol v réžii Tatrana, hralo sa na jednu bránu, ale hráči Hričova dokázali udržať výsledok.

Góly: 24. a 33. Mich. Masný, 30. Pandúr – 36. Staník. Rozhodoval Blahušiak, 150 divákov. ŽK: Mar. Masný – Staník.

DOLNÝ HRIČOV: Chobot – Mar. Masný (78. Kahát), Sakala, Záduben, Škvaridlo, Kubašta (83. Capanda), Mich. Masný, Bandúr, Vančík (69. Sobola), Škuta, Sabo.

Skalité – Teplička 1:0 (0:0)

V 44. min. bol vylúčený stopér hosťujúceho mužstva. Po zmene strán sa hralo na jednu bránu a domáci z tlaku pred koncom zápasu vyťažili gól.

Gól: 85. R. Mikula. Rozhodoval Zlejší, 300 divákov. ŽK: Ľ. Špilák – Králik, Holienka. ČK: Smida (po 2. ŽK).

TEPLIČKA: Oleš – Holienka, Hruška, Smida, Sotolár, Miček, Januš, Lisko, Kysela (64. Martinec), T. Mintal, Králik.

1. Varín 13 9 1 3 28:13 28

2. Rudinská 13 8 2 3 33:16 26

3. Skalité 13 8 2 3 27:11 26

4. Bytčica 13 7 2 4 24:15 23

5. Závodie 13 6 4 3 24:23 22

6. Strečno 13 7 0 6 26:21 21

7. Belá 13 6 2 5 23:22 20