Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky
IV. LIGA

Predmier si doviezol body

Kotrčiná Lúčka – Černová 0:1 (0:1)
Nešťastný zápas s množstvom šancí, ktoré domáci nedokázali využiť. V poslednej minúte prvého polčasu prehlavičkoval hosťujúci Chovanec domáceho brankára Trnovca a Černová sa ujala vedenia v zápase. Po prestávke si domáci futbalisti vypracovali opäť množstvo vyložených šancí, ktoré však trestuhodne pozahadzovali.
Gól: 45. Chovanec. Rozhodoval Hrtús, 80 divákov. ŽK: Jaroštiak, Bugala, Kaplan.
KOTRČINÁ LÚČKA: Trnovec – Ďurnek, Jaroštiak, Kačerík, Slúček, Bugala, Žabka, Mikolaj, Pytel (60. Paiš), Žabka, Martinček.

Oščadnica - Stráňavy 2:0 (0:0)
Po vyrovnanom prvom polčase domáci Tatran po zmene strán pridal na dôraze a rýchlosti, výsledkom čoho bola územná prevaha a zaslúžené pekné gólové zakončenia v dvoch prípadoch. Stav stretnutia odzrkadľuje priebeh diania na ihrisku. Prvý gól padol po peknom zakončení nožničkami Šulgana, druhý bol dielom rýchleho protiútoku s nahrávkami na jeden dotyk a loptu poslal do odkrytej brány súpera Kolembus.
Góly: 62. Šulgan, 75. Kolembus. ŽK: Kopera, Kolembus. Rozhodoval Adamec, 180 divákov.
STRÁŇAVY: Paučin – Sventek, Tabaček, Barošinec, Čuraj (73. Meliš), Petera, Syrovatka, Jamečný, Podmanický, Vacek, Martinka.

Kysucký Lieskovec - Turany 1:4 (0:1)
Hostia z Turian otvorili stav stretnutia strelou Orolína. V druhom polčase sa podarilo domácim Lieskovčanom vyrovnať a v snahe strhnúť víťazstvo na svoju stranu, sa z brejku hosťom podarilo zvýšiť na 1:2. Hostia svoje šance v tomto zápase premenili, domácim sa veľmi nedarilo.
Góly: 77. Baláž – 20. 80. a 86. Orolín, 90. Matuška. ŽK: Panáček – Rohoň, Meliš, Ociepka, Kolár. Rozhodoval Martinec, 50 divákov.

Stará Bystrica – Predmier 1:1 (0:0)
Do prvej šance sa v 18. min. dostal Borovička, ktorý loptu pekne dostal do 16-tky, no brankár nezaváhal. V 19. min. pohrozili hostia, keď lopta prešla pozdĺž celej brány, no gól ani z tejto akcie nebol. Polčas teda skončil bezgólovo. V druhom polčase Starobystričania pritlačili súpera. V 48. min. J. Poništ vyslal krížnou prihrávku Matejovi Poništovi a ten otvoril skóre. V 52. min. hostia po veľkej chybe domácich vyrovnali B. Slukom. Domáci vrhli všetko do útoku, no vytúžený gól nie a nie padnúť. Naopak hosťom vychytal dvakrát čisté šance Podolák.
Góly: 48. M. Poništ – 52. B. Sluka. ŽK: M. Poništ, P. Dubovický. Rozhodoval Bulla, 150 divákov.
PREDMIER: Uríček – Bajza, Bačík, Danižek (56. Brezničan), Š. Sluka, Pobjak, Bednár, Chválnik, Červenec (53.Tomaník), B. Sluka (64. Farkaš), Husár.

Ostatné výsledky 12. kola:
Z. Poruba – Trebostovo 1:1 (1:0), Čajka – Thonka. Dúbrava - Belá-Dulice 3:1 (3:1), Jantek 2, Surový – Hoško (vl.). Tvrdošín - Oravská Jasenica 0:2 (0:1), Zanovit 2. ČK: Novák (Tvrdošín).

1. Z. Poruba 12 8 4 0 36:13 28
2. Turany 12 7 2 3 38:19 23
3. Dúbrava 12 7 1 4 27:22 22
4. Trebostovo 12 5 5 2 21:13 20
5. Predmier 12 6 2 4 22:25 20
6. K. Lúčka 12 5 3 4 22:19 18
7. O. Jasenica 12 4 4 4 14:17 16
8. Černová 12 5 1 6 14:19 16