Stráňavy doma poľahky

V zápase priemernej úrovne začali domáci náporom, výsledkom čoho bol v 7. min. gól Vaceka. Potom hostia ovládli hru a dvakrát Fatyka a raz Paleš zahodili jasné tutovky. Po prestávke začali domáci aktívne, ale Andrej Barošinec prestrelil bránu hostí.

Stráňavy - Belá-Dulice 3:0 (1:0)
V 53. min. ušiel Vacek, ktorý bol brankárom hostí faulovaný, ten bol vzápätí vylúčený a Jamečný
s istotou premenil pokutový kop. V 78. min. ušiel po krídle Vacek, presne nahral Čurajovi
a preňho nebol problém zvýšiť na konečných 3:0.
Góly: 7. Vacek, 73. Jamečný (11 m), 78. Čuraj. Rozhodoval Repiský, 200 divákov. ŽK: Sventek – Sykel, Frátrik. ČK: Frátrik (hostia)
STRÁŇAVY: Paučin – Berzák (70. Turský), Tabaček, Sventek, Meliš, Meliš (84. Michalčík), Syrovatka, Jamečný, Vacek, A. Barošinec, Martinka (90. L. Barošinec).

Dúbrava – Predmier 5:1 (0:1)
Prvý polčas začali domáci náporom. Vytvorili si rad šancí, ale ostali nevyužité. Hostia
z ojedinelého protiútoku sa dostali do vedenia zásluhou Farkaša. Druhý polčas začali domáci ako vymenení, i keď sa im na začiatku polčasu zranili dvaja kľúčoví hráči Kojš a Mrva, ale domáci nesmiernou a obetovou hrou vzvrátili vývoj zápasu po prekrásnych góloch. Zápas prebiehal v slušnom a korektnom prostredí.
Góly: 60. Pauliny, 63. Kandera, 71. Surový, 79. Slabej, 81. Kandera – 42. Farkaš. Rozhodoval Harezník, 300 divákov. ŽK: Priesol - B. Sluka.
PREDMIER: Uríček – Tomaník (79. Bullo), Bačík, Klus, Š. Sluka, Pobijak, Bednár, Chválnik, Farkaš (73. Mynárik), B. Sluka, Červenec (64. Šuškala).

Kotrčiná Lúčka – Tvrdošín 2:1 (0:0)
Domáci nevyužili ponúknuté gólové šance, za čo ich v druhom polčase potrestal hosťujúci Novák. Domáci rýchlo rozohrali zo stredového kruhu a z následného protiútoku Bielik zo skrumáže vyrovnával na 1:1. V predposlednej minúte sa pred brankárom hostí presadil agilný Žabka, ktorého víťazný gól priniesol Kotrčinnej Lúčke dôležité tri body.
Góly: 73. Bielik, 89. Žabka - 71. Novák. Rozhodoval Chovanec, 120 divákov. ŽK:
B. Jašurek - Baláž.
KOTRČINÁ LÚČKA: Trnovec – Jaroščiak, Kačerík, B. Jašurek, Bugala, M. Jašurek, Bielik, Mikolaj, Pytel, Žabka, Martinček (45. Paiš, 70. Ďurnek).

Kysucký Lieskovec – Černová 1:0 (0:0)
Domáci mali v prvom polčase viacej z hry, boli lepším mužstvom. Po prestávke sa im podarilo skórovať Trnovcom, keď center Panáčka hlavou usmernil do brány súpera. Po góle sa zápas už len dohrával, nakoľko dve minúty po góle rozhodca vylúčil domácim hráča. Či to bol jeho zámer alebo nie, domácich už nepustil k ničomu.
Gól: 57. Trnovec. ŽK: Hollý, Kopásek, Mihalda – Slovák, Dušička, Bella. ČK: Šlapka. Rozhodoval Vojtek, 150 divákov.

Ostatné výsledky 10. kola: Oščadnica – Trebostovo 1:1 (1:0), Brisuda – Pečit. Záv. Poruba - Turany 4:0 (2:0), Húska, Praštiak, Kmeť, Šingliar. St. Bystrica - Orav. Jasenica 2:1 (0:1), Chmurčiak, J. Poništ (domáci).

1. Z. Poruba 10 7 3 0 30:9 24
2. Dúbrava 10 6 1 3 22:12 19
3. Turany 10 5 2 3 25:16 17
4. K. Lúčka 10 5 2 3 21:17 17
5. Trebostovo 10 4 4 2 17:12 16
6. Predmier 10 5 1 4 19:23 16
7. Stráňavy 10 5 0 5 16:13 15
8. K. Lieskovec 10 4 2 4 11:14 14