Vo Hôrkach a Hričove sa červenalo

Zbyňov – Trnové 2:2 (1:1)
V Zbyňove sa hral dobrý futbal. Na obidvoch stranách sa premenili jedenástky.
Góly: 11. Miškovský (z 11 m) - 41. Machyna (z 11 m), 70. Labuda (vlastný), 74. Bolibruch. Rozhodoval Kováč, 60 divákov.
ZBYŇOV: P. Kubica – Barčiak (46. Dolník), Miškovský, Babčan, Šeliga, Bariak, P. Bielik, Jamečný, M. Bielik (46. Jánošík), Urík, Gažúr (72. Pekára).
TRNOVÉ: Turčan - Frátrik, Vrabec, Pirošík, Záň (84. Čibenka), Hubka (75. Tlacháč), Labuda, Machyna, Bolibruch, Malík, Podhorec.

Lietava – Bitarová 2:1 (1:1)
V úvodných minútach Židek s pocitom, že nemá čo stratiť, odkopol loptu zo šestnástky na brankára, z čoho pramenil i prvý gól. Lietava potom značne poľavila. To využil Capanda a vyrovnal na 1:1. V posledných minútach domáci A. Belan v šestnástke zachytil loptu a slabou strelou skóroval.
Góly: 4. Židek, 73. A. Belan – 35. Capanda. Rozhodoval Kubo, 120 divákov.
LIETAVA: P. Belan - Gaňa, Sedliak, Židek (67. Benko), Pet. Gašpierik st., Pet. Gašpierik ml., Ďurajka, Malec, Petrák, M. Gašpierik, A. Belan.
BITAROVÁ: M. Capanda (80. Hálek), J. Gaňa, Tomaščík, Kliník, J. Labuda, Ľ. Gaňa (46. T. Gaňa, J. Labuda, Belák, Kašša (85. Klimo), J. Capanda.

Súľov – Stránske 1:0 (0:0)
Hral sa vyrovnaný zápas s vyloženými šancami na oboch stranách. Hlavičku Kereša využil Holý, ktorý nasledovne skóroval.
Gól: 75. Holý. Rozhodoval Ondrušík, 100 divákov.
SÚĽOV: Ďurajka – M. Hrehor, Gajdošík, Bušovský, R. Hudek , R. Hrehor, Ráztočný
(60. Hudek), Ďurec, Ľ. Hrehor (71. Kereš), Smatana, Holý (87. Ďurkovský).
STRÁNSKE: Vdovičík - Hodas, Štrba, Murárik, Dolník, Očko, Kasman (50. Vrábeľ), Padyšák (80. Fašanok), Jánošík, Baránek, Štadáni.

Horný Hričov – Podhorie 1:1 (1:0)
Domáci začali hru náporom, z čoho vzišiel prvý gól. Po zmene strán hostia hrali ako vymenení. V 55. min. mali domáci šancu na gól. Tú však nepremenili, a to sa im aj vypomstilo, lebo o dve minúty skórovali hostia.
Góly: 26. Bystiak – 57. Danech. Rozhodoval Švorčík, 80 divákov. ŽK: 69. Koštek –
80. Ondrejka
HORNÝ HRIČOV: Uhrík - Rakučák, Barták, Koštek, Lagovský, M. Králik, Dibdák (85. Eichler), Novisedlák (75. Panák), Pytel (20. Krško), Bistiak, Kramár.
PODHORIE: Nižný – Šupej, P. Danech, Borák, Hriboň, Koša, Ondrejka, Danech, Halama (46. Brezanský), Belán (90. Poľko), Melišík.

Hrabové - Kamenná Poruba 1:1 (0:1)
Koncom prvého polčasu Kasman prekonal domáceho brankára Buntu strelou do opačného rohu. Hrabovský Baláž prenikol do bránkoviska, kde bol faulovaný. Nasledovala jedenástka, ktorú bezpečne premenil.
Góly: 82. Baláž – 42. Kasman. Rozhodoval Malich, 80 divákov.
HRABOVÉ: Bunta - Bučko, J. Sedliak, Sedlák, Jánošík, Daniš, Baláž, M. Sedliak, Gaňa, Čička, Hanulík.
KAMENNÁ PORUBA: Kmetík - Chovančík, T. Hodas, Štrba (66. Sadecký), Novosad, Vereš, Mičúch, Pastucha, Kasman (88. Ondrejka), J. Hodas, Tretina.

Nededza – Kotešová 2:1 (1:1)
Domáci mohli otvoriť skóre hneď v 3. min., keď sa domáci Hreus sám vrhol na brankára. Počiatočne zaváhanie napravili Frniakovým gólom z jedenástky. Hostia však nezaváhali a vyrovnali desať minút po prvom góle. Pred koncom zápasu ešte Nededza využila väčšiu šancu, keď M. Mravec centroval na Friniaka, ktorý bezpečne premenil.
Góly: 16.a 89. Frniak (1. z 11 m) – 25. M. Patyka. Rozhodoval Kúdelka, 120 divákov.
NEDEDZA: Hruška - Tomášov, Grülling, Frniak, Peťko, Slúčik (90. Veselí), Hroš (61. Podešva), V. Mravec, Hreus, M. Mravec, Kudla.
KOTEŠOVÁ: Čupec - Takáč, M. Košík, Bujný, Urban, Behrík (75. Kubica), Židek, Mich. Patyka, Mar. Patika, Tichý, Mikulík.

Hôrky – Hliník 1:0 (0:0)
V 24. min. bol vylúčený hosťujúci hráč. V 77. min. využili domáci presilovku a strelili víťazný gól zápasu. V závere bol vylúčený brankár hostí.
Gól: 77. M. Kováčik. Rozhodoval Kubica, 150 divákov.
HÔRKY: Bačinský - Stískal, Hazda, Židek, Šupej (64. Kováčik), Martiník, Ukrop, Man-
dúch, Ľ. Sagan, Z. Sagan (90. Štaffen), B. Kováčik (46. Hazda).
HLINÍK: Gärtner - Dodek, Šutárík, Černek, Hudec, Ráždik, Stejskal, Ostrochovský, Zábavčík, Čmárik.

1. Kotešová 11 8 1 2 31:10 25
2. Nededza 11 8 0 3 15:12 24
3.Hor. Hričov 11 7 2 2 24:11 23
4. Podhorie 11 5 4 2 22:15 19
5. Súľov 11 5 2 4 11:13 17