Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
II. TRIEDA

Strelci sa priveľmi nevyznamenali

Hrabové - Zbyňov 2:0 (0:0)
Domáci využili dve gólové šance, ktoré úspešne premenili. Hostia však s troma šancami nevyužili ani jednu a odišli domov naprázdno.
Góly: 62. a 88. Baláž. Rozhodoval Vozár, 80 divákov.
HRABOVÉ: Bunta – Daniš, Sedlák, V. Hrobovský, Jánošík, Sedliak (60. Hanulík), Baláž (90. Gajdošík), T. Hrabovský, Gajdošik, Čička, Bučko (37. Nezanidský).
ZBYŇOV: Moskal – M. Urík, Šeliga, R. Urík, Miškiovský, Babčan, Bielik, Pekara (46. Gažur), Baránek (81. Barčiak), P. Jánošík, N. Jánošík.

Nededza - Horný Hričov 1:0 (1:0)
Domáci začali náporom a už v siedmej minúte mohli viesť. Do vedenia sa im však podarilo dostať až v devätnástej minúte. Hostia mohli v dvadsiatej štvrtej minúte dorovnať, no nepodarilo sa im to.
Gól: 19. Frniak. Rozhodoval Hôrecký, 150 divákov.
NEDEDZA: Hruška – Tomašov, Grülling, Frniak, Drábik, Peťko, Hroš, V. Mravec (75. Veselý), Hreus, M. Mravec, Balala (70. Podešva).
HORNÝ HRIČOV: Uhrík – Rakučák, Barta, Koštek, Lagovský, Birbach (57. Nemčech), M. Králik, Vydra (57. Ľ. Králik), Bystiak, Novisedlák, Cikler.

Hôrky – Súľov 0:3 (0:2)
Hostia boli kombinačnejší a strelili dva góly v prvom polčase. Domáci zahodili penaltu za stavu 0:1 To sa im vypomstilo a Súľov po výmene strán dal posledný gól zápasu.
Góly: 13. Ľ. hrehor, 35. Smatana, 65. Holý. Rozhodoval Ondrušík, 80 divákov.
HÔRKY: Mil. Štaffen – Mar. Štaffen, Súľovec, Manduch, Šupej, Martiník, Ukrop, Hazda, Ľ. Sagaň, Z. Sagáň, Kovačik.
SÚĽOV: Ďurajka - R Hrehor, Ďurec, Bušovský, Hudek, Kereš, Ľ. Hrehor (73. Ďurkovský), Gajdošík, Skopcian, Ráztočny, Smatana (46. Holý).

Hliník - Lietava 0:0
Nervóznejší zápas sa hral v Hliníku. Hra sa neustále prerušovala. Domáci i hostia mali zopár šancí na gól, no obom sa ich nepodarilo zúročiť.
Rozhodoval Malich, 100 divákov.
HLINÍK: Gärtner – Dodek, Vrbka, Černek, Dudec, Zahatlan, Raždík, Stejskal, Ostrochovský, Zabavčík, Čmárik.
LIETAVA: P. Belan - Kunsch, Sedliak, Petrák, Hodas, Pet. Gašpierik ml., Pet. Gašpierik st., J. Súkeník, Hradský, M. Gašpierik, A. Belan.

Kotešová – Trnové 2:1 (1:0)
Zápas na dobrej úrovni, v ktorom sa predstavili dve technicky vyspelé mužstvá. Väčšiu chuť po víťazstve však mali domáci. Hostia mali množstvo šancí, v ktorých prekonali i brankára, no obrancovia nespali na vavrínoch a zabránili katastrofe.
Góly: 13. Takáč, 69. M. Patika, 71. Machyna. Rozhodoval Milo, 150 divákov.
KOTEŠOVÁ: Čupec - Takáč (90. Kubica), Košík, Bujný, Behrík, Klobucký, Židek, Michal Patika, Martin Patika, Tichý (87. Rehák), Mikulík (76. Urban).
TRNOVÉ: Danaj - Bolibruch, Vrabec, Pirošík, J. Filo, M. Filo, Frátrik, Machyna, Kuba, Labuda, Podhorec (28. Malík).

Kmenná Poruba – Bitarová 0:0
Domáci pokračovali v neústupnom tempe od začiatku hry. Spolu s hosťami mali množstvo šancí, ktoré však nevedeli premeniť do vytúženého gólu.
Rozhodoval Žiak, 200 divákov.
KAMENNÁ PORUBA: F. Kavecký - Chovančík, Novosad, Ondrejka, Sudor, M. Kavecký, Sadecký, Štadani (52. Peter Ondrejka), Hodas, Mičúch, Záň (46. Vereš).
BITAROVÁ: Baránek – Juraj Labuda, J. Gaňa, Tomaščík, Jozef Labuda, J. Capanda
(87. Klimík), M. Capanda, T. Gaňa, Krajíček, Halák (70. Labuda), Z. Gaňa (90. Glimo).

Podhorie – Stránske 2:1 (1:1)
Derbyzápas, v ktorom počas prvého vyrovnaného polčasu sa hráči oťukávali. Hostia mali veľmi pekné šance. Po zmene brán však domáci ukázali, že majú navrch a dali svoj druhy završujúci gól.
Góly: 27. a 65. P. Melišík, 42. Chrachala. Rozhodoval Martinec st. , 120 divákov.
PODHORIE: Nižný - Borák, Šupej, P. Danech, Pekár, Koša, Chobot, Beláň (90. Štukac),
R. Danech, Melíšik P. Brezianský (62. Ondrejka).
STRÁNSKE: Vdovičík – Murárik, Štrba, Vrábeľ, Mar. Kasman (64. Mir. Fašanov,
80. Majerčík), Baránek, Mil. Kasman, Krajčí, Lorenčík (70. Ďurián), Chrachaľa, Jánošík.

1. Kotešová 6 5 1 0 20:6 16
2. Hor. Hričov 6 4 1 1 13:5 13
3. Nededza 6 4 0 2 11:7 12
4. Súľov 6 3 1 2 7:8 10
5. Trnové 6 2 3 1 11:5 9
6. Podhorie 6 2 2 2 13:11 8